Perlèche (między innymi nacięcia w kącikach ust)

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
bidouille23
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1155
Rejestracja: 21/06/09, 01:02
Lokalizacja: Brytania BZH powaaa
x 2

Perlèche (między innymi nacięcia w kącikach ust)




przez bidouille23 » 10/02/13, 13:24

Witam,

Tak więc minął już 1 miesiąc, odkąd nie mam już perlèche.

A więc perleche z tego co zachowałem ;), to grzyb, czyli tak naprawdę drożdżak, który każdy ma i nazywa się Candida albicans

Jedną z form zakażenia Candida albicans jest zakażenie perleche, które objawia się jednym lub kilkoma skaleczeniami w jednym lub obu kącikach warg lub trwale spierzchniętymi wargami.

tak naprawdę candida albicans występuje wszędzie wewnątrz i na zewnątrz i gdziekolwiek jest, jeśli jest jej za dużo, powoduje problemy.

Rozwija się w środowisku kwaśnym, gorącym i wilgotnym, wyobraźcie sobie, gdzie są takie miejsca, szczególnie u kobiet (nie chłodne)...

Historia polega zatem na skorygowaniu pH środowiska i zastosowaniu środka przeciwgrzybiczego.

W moim nasieniowodzie miałem imprezę i miałem ubytek, te dwa elementy razem wzięte dały wspaniałe kwaśne środowisko, sprzyjające rozpoczęciu bardzo małego perlèche.

Gdybym się tym zajął od razu, nie miałbym problemów, ale nie wciągnąłem się w pracę (swoją drogą całkowicie w nią wciągnięty) Nie zadbałem o siebie... nie najlepiej...

więc to już nie jest perlèche, które miałem, ale super perlèche w wciąż szczęśliwym kąciku ust, ale wciąż trzy łzy w lewym kąciku ust, mocno piecze, gdy otwierasz usta lub jesz produkty pikantne jak cytryna.. .

Po zakończeniu inwentaryzacji musimy działać:

zrobić, a potem móc iść do dentysty :) :

w moim przypadku przeciwdziałanie kwasowości środowiska jamy ustnej:
Szczotkowanie zębów, normalne, a zwłaszcza płukanie sodą oczyszczoną. To w szczytnym celu :) )


Następnie oczyszczenie twarzy naturalnym mydłem

czyste suszenie

przygotowanie kremu do stosowania co najmniej dwa razy dziennie...

W moim przypadku tak naprawdę przykładałam gazik z kremem (naprawdę tego potrzebowałam, zaczynał a priori rozsmarowywać stworzonko...) rano, a przed pójściem spać...
bo z myślą na policzku na ulicy jest oryginalnie ale to nie ma znaczenia lepiej żeby ktoś na nas dziwnie spojrzał ale żeby się wyleczył, że są takie chwile w głowach niektórych ludzi po prostu chce im się powiedzieć "ale nie bądźcie zniesmaczony, możesz mieć absolutnie to samo, a być może już to miałeś, nie wiedząc o tym…” w skrócie…)

Krem :

Jako środek przeciwgrzybiczy: prawdziwy olejek eteryczny z lawendy

Jako naturalny antybiotyk przeciwgrzybiczy: ekstrakt z pestek grejpfruta (działa od wewnątrz i na zewnątrz ;))

Całość należy umieścić w substancji tłuszczowej, czyli np. w oliwie z oliwek.

na łyżkę, ok. 10 do 15 kropli lawendy HE
, 10 do 15 kropli ekstraktu z pestek grejpfruta (spójrz na stężenie flawonoidów w zależności od marki... citro_plus jest najbardziej skoncentrowany ;))

Wybrałam więcej niż olejek, który nie zamarza, monoi, więc każde wsparcie tłuszczowe jest dobre, bo zapobiega jego nadmiernemu spalaniu wraz z olejkiem lawendowym.

To powiedziawszy, kiedy piecze, jest dobrze… lol

W związku z tym perlèche nie było sprytne, a na zakończenie tajemniczym składnikiem jest tinlinlin.

MIÓD :)

lub miód jest środkiem antyseptycznym, można go stosować także na oparzenia i bezpośrednie skaleczenia (oczywiście miód tłoczony na zimno i od pszczół ;))

w moim przypadku odrobina śmietanki, a następnie duża warstwa miodu lub po prostu duża warstwa miodu na gazie, wszystko przyklejone na noc.

Od chwili dodania miodu gojenie było widoczne z dnia na dzień...

To tyle, jeśli chodzi o perlèche warg głowy ;) ...

W przypadku kobiet uważamy to również za znacznie niższe, jeśli chodzi o seks, więc tak, to wcale nie musi być przyjemne, krótko mówiąc z tego samego powodu, prawie taka sama kara, prawie...

Z tego co przeczytałam, kobieta wyjaśniła, że ​​zrobiła tampony na bazie oleju, jak wyjaśniono powyżej (ale oliwa z oliwek jest idealna, ponieważ wchłania się w bawełnę).

, to powiedziawszy, musimy także i przede wszystkim leczyć przyczynę, jaką jest brak równowagi ph.
Nie pamiętam dokładnie, jak rozwiązała problem, więc nie przepraszam...ale wydaje mi się, że był to jogurt...po prostu dlatego, że sprawia, że ​​środowisko jelitowe nie sprzyja rozwojowi omawianych drożdżaków ...



Z drugiej strony, gdy grzyby zniknęły, ponownie zaszczepiła je jogurtem, ale nie poprzez jego zjedzenie, aplikowała miejscowo.

tyle mogę o tym powiedzieć i od tego czasu nigdy więcej rozkładu bo sygnowany i nigdy więcej perlèche...
0 x

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 258