Co powinien zrobić Obamot?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.

Jaki los mamy mu zarezerwować jako wakacje?

Sondaż wygasł 27 / 02 / 13, 08: 03

zakaz
9
43%
2 tygodnie urlopu
2
10%
nic
10
48%
 
Wszystkich głosów: 21
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: Co powinniśmy zrobić Obamot?




przez Did67 » 21/10/16, 16:04

Christophe napisał:
Nie pomyślałem, że obraz tzw forum stał się tak zły nawet dla ciebie!



Nie powiedziałem tego, nie mam jak tego ocenić...

Mówiłam o swojej obawie, że w obliczu pewnych wątków pewne osoby, które zaprosiłabym na ekonologię, doznają szoku... Strach, strach, to jest zawsze irracjonalne.

Czy się myliłem?

Wiem tylko, że jedna lub druga zainteresowana osoba ostatecznie zdezerterowała (myślę, że mogę zacytować 1360 i nie będzie miał mi za złe, jeśli spojrzy ukradkiem! ).
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79295
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028

Re: Co powinniśmy zrobić Obamot?




przez Christophe » 21/10/16, 16:35

Tak, dobrze zrozumiałem, ale myślę, że użyłeś nieco ostrych słów...

Bon przyjechać na nowy forum (lub strona) to jak otwarcie nowego pudełka czekoladek: nigdy nie wiesz dokładnie, co jest w środku, nie wszystko musi Ci się podobać i przede wszystkim nie musisz wszystkiego połknąć! Tak, wiem, że zainspirował mnie Las!! : Mrgreen: : Mrgreen:

Krótko mówiąc, chcę powiedzieć, że to nie dlatego, że niektóre dyskusje są bardzo burzliwe i trollowane, obniża to jakość tych, które nie są… potem jest pewne, że nikt nie zje pudełka czekolady, jeśli tylko czekolada była spleśniała. . .

Aby czytelnik mógł uciec....

A jeśli chodzi o pisanie, jest niewątpliwie gorzej: ta ociężałość i trolle mogą nie zachęcać do wznowienia omawianych tematów lub nawet do całkowitej rezygnacji z uczestnictwa (w obawie, że temat zostanie trollowany).. .i tak się stało dla kilku członków...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16097
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5232

Re: Co powinniśmy zrobić Obamot?




przez Remundo » 21/10/16, 18:45

Christophe napisał:Tym razem sprawa została przesądzona i definitywna: zmianami klimatycznymi co2 / analizy na ocieplenie klimatu-antropogeniczne-t7605-250.html # p310796

Obamat przysłał mi wiele raportów moderacyjnych, ponieważ nie podobały mu się takie a takie komentarze od tego i tamtego forumer.

Obamota faktycznie trudno kontrolować, narzeka i narzeka... ale czasami jest interesujący. Z drugiej strony ma dar irytowania ludzi... : Lol:
0 x
Obraz
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79295
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028

Re: Co powinniśmy zrobić Obamot?




przez Christophe » 21/10/16, 23:59

Na jego poziomie nie był to prezent...ale talent!! : Chichot:
1 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: Co powinniśmy zrobić Obamot?




przez Did67 » 23/10/16, 10:02

Janic napisał:
Żeby tylko „jebać” muchy (musisz nazywać rzeczy po imieniu), termin sodomizacja jest szczególnie odbiegający od jego pierwotnego znaczenia!



Język żyje. Słowa mają korzenie. Czasem bliskie ich aktualnemu znaczeniu. Czasem odległe.

Język jest punktem odniesienia wspólnym dla danej populacji. Francuski między francuskim...

Sodomizacja ma swoje korzenie… Ale dzisiaj wspólne znaczenie nie jest już biblijne.

Larousse lakonicznie mówi o „sodomie”: „uprawianie stosunku analnego”. I myślę, że takie jest dzisiaj wspólne znaczenie...

Mówimy „słyszenie”, ale już nie mówimy „słyszenie”… Tak żyją języki…

Nie jestem ultrakonserwatystą językowym i podziwiam wyobraźnię młodych ludzi, którzy nazywają papierosa „nuigrave”… (powtarza napis na pudełku). Widzę w tym formę kreatywności, życia...
2 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16097
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5232

Re: Co powinniśmy zrobić Obamot?




przez Remundo » 23/10/16, 11:52

ja słyszał powiedzieć, że Anglicy nie pomylili skurwysyna z skurwielem: określili niesmaczną postać jako skurwiel, i nie przejebane, a jeśli to naprawdę nie jest wskazane, to matka skurwiela (mały ukłon w stronę Rage Against the Machine).

aahhh różnica między d i r na końcu słowa. : Oops:
0 x
Obraz
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79295
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028

Re: Co powinniśmy zrobić Obamot?




przez Christophe » 23/10/16, 12:00

Did67 napisał:Podziwiam wyobraźnię młodych ludzi, którzy nazywają papierosa „nuigrave”… (powtarzając napis na pudełku). Widzę w tym formę kreatywności, życia...


Zabawne, że o tym nie wiedziałem : Chichot: : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839

Re: Co powinniśmy zrobić Obamot?




przez Flytox » 24/10/16, 23:14

Dla Obamota, co za strata!!!!!!!!!!!
Jak taki genialny facet może być tak niezdolny do powstrzymania ataków ego i innych wybuchów obelg????????????????
1 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: Co powinniśmy zrobić Obamot?




przez Did67 » 25/10/16, 08:35

„Genialni” ludzie, ale po ludzku „nie do wypicia”, to nie rzadkość! W szkołach średnich nazywamy to „uderzeniem głową”!

A poważniej: wiedza jest jak wiele rzeczy (proch, energia nuklearna, czy nie wiem co...): może to być „władza”. To, co z tym zrobimy, nazywa się etyką.

Wiedzę można zatem wykorzystać do ulepszania innych. Albo go zmiażdżyć. Zgodnie z jego intymnymi mechanizmami (potrzeba istnienia, potrzeba błyszczenia, przyjemność głębokiego humanizmu itp.)... A to już inna historia!

Warto też zauważyć, że często „potrzeba smarowania”, przepraszam, kultura odpowiada głębokim wadom, żałosnej potrzebie istnienia, a dokładniej „pokazania”, że się istnieje, że jesteśmy „kimś”… To jest w każdym razie moje zdanie.
1 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264

Re: Co powinniśmy zrobić Obamot?




przez chatelot16 » 25/10/16, 10:51

Pytanie nie zostało rozwiązane! strony zaśmiecone bezużytecznymi polemikami wciąż tam są i nadal będą odpychać nowych czytelników, którzy natkną się na nie w poszukiwaniu konkretnego tematu

rozwiązaniem nie jest zakaz zbyt dużego handlu, gdy jest on zbyt poważny, ale umiarkowanie od początku wszystkiego, co niepożądane... na pewno forum kiedy mam odpowiedź techniczną i odpowiedź bardziej polityczną, odpowiadam w 2 różnych wiadomościach, w przypadku usunięcia odpowiedzi politycznej pozostała część techniczna

gdyby jego niechciane wiadomości były częściej usuwane, pisałby ich mniej!

był dedeleco, który również miał kilka interesujących wiadomości i któremu częste moderowanie bardzo by się przydało... a w tamtym czasie był już obamot, który był szczęśliwy, że mógłby wznowić dedeleco, żeby to się nigdy nie skończyło

i bez Obamota to samo zjawisko powtórzy się z innymi

w momencie wystąpienia problemu dedeleco nie było wystarczającej liczby moderatorów i oprogramowania forum przestarzałe, nie ułatwiające pracy: teraz jest poprawne oprogramowanie i nowi moderatorzy

usuwanie niechcianych wiadomości musi odbywać się szybko: nie da się uporządkować tematu, gdy wyrządzono zbyt wiele szkody, ponieważ przydatne odpowiedzi mieszają się z odpowiedziami polemicznymi
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 183