[Innym] Humor

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

Re: [jedna] Humor




przez Christophe » 29/06/20, 19:45

Uh...Jaka jest tam jesień?

Ups, przejęzyczenie! : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839

Re: [jedna] Humor




przez Flytox » 29/06/20, 21:23

dfjifhu.jpg
dfjifhu.jpg (251.81 KiB) Przeglądano 1884 razy
2 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

Re: [jedna] Humor




przez Christophe » 01/07/20, 00:00

Krasnoludek udaje się do swojego ginekologa.

- Doktorze, to straszne! Za każdym razem, gdy pada deszcz i wychodzę, moje krocze płonie, a mój penis płonie!

Lekarz go bada.
- Nie widzę nic szczególnego. Brak stanu zapalnego. Wróć do mnie, gdy będzie padać!

Osiem dni później, podczas ulewnego deszczu, krasnolud pilnie wrócił do ginekologa.
- Doktorze, to okropne, pali mnie, mój penis ciągle się pali!
- Połóż się - powiedział lekarz.
Po zbadaniu go powiedział:
- Nie ruszaj się. Widzę, co to jest!
Idzie po instrument i trzask, trzask, trzask: ona słyszy, jak pracuje.

Dwie minuty później powiedział do niej:
- To koniec. Wstań i idź.

Krasnolud wstaje, robi kilka kroków i woła:
- Wcale mnie już nie boli!
Doktorze, jesteś niezwykły!
- Nie przesadzajmy z niczym. Po prostu skróciłem twoje gumowe buty!
1 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: [jedna] Humor




przez Obamot » 01/07/20, 00:40

Po Doc Gynéco mogliśmy spodziewać się najgorszego (to graniczyło z przerażaniem...) : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: [jedna] Humor




przez GuyGadebois » 01/07/20, 00:58

Obamot napisał:Po Doc Gynéco mogliśmy spodziewać się najgorszego (to graniczyło z przerażaniem...) : Chichot:

Doktor Gynéco mówi „Kwarta miękka”... (nawet pół) : Mrgreen:
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6516
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1638

Re: [jedna] Humor




przez Macro » 01/07/20, 06:48

Wspaniała dziewczyna wieczorem skupia się na raczej zwyczajnym facecie... Jest szczególnie przedsiębiorcza, ten przystojny facet... Do tego stopnia, że ​​oboje wylądują w łóżku... Dobry facet powiedział do sam, nie wyślę tego tatusiowi... Robię wszystko, co w mojej mocy: pasąca się kotka na górskim pastwisku, Tirolyenne na jej łechtaczce... Facet zdejmuje majtki dziewczyny i zanurza nos krzak młodej damy....I tam zgroza...odpycha od kotka to, czego nie ugryzły robaki (a może) hańba... Mniejsza o to, obiecał, że coś się stanie... .Facet się zgadza i wykonuje nieokiełznaną kunnilingus (mineta), która wkrótce zabiera ją do siódmego nieba (zaskakujesz mnie takim zapachem, ona nigdy nie miała do tego prawa...) idzie w górę, idzie w górę, oczy faceta płoną, nozdrza płoną, jego język trzeba będzie czyścić żelem wodno-alkoholowym przez wiele godzin...Ale on odchodzi...I ona...Dociera na miejsce...Ostatnia przysługa od Języka faceta doprowadza ją do orgazmu takiej mocy....Że wypuszcza ogromne wzdęcia.. :zaszokować: :zaszokować: :zaszokować: :zaszokować:

Facet odrzuca głowę do tyłu, bierze głęboki wdech i mówi zdyszany: Wreszcie...Trochę powietrza...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

Re: [jedna] Humor




przez Christophe » 01/07/20, 10:39

Jesteś wielkim obrzydliwym Makro !! : Chichot: : Chichot: : Chichot:

Może doświadczenie?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6516
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1638

Re: [jedna] Humor




przez Macro » 01/07/20, 11:59

Christophe napisał:Jesteś wielkim obrzydliwym Makro !! : Chichot: : Chichot: : Chichot:

Może doświadczenie?


1: Nie jestem gruba
2: Jestem monogamiczny na wyłączny użytek mojej słodkiej i czułej żony, która daleka jest od problemów z higieną osobistą i która odmawia praktyki, jeśli podejrzewa u niej najmniejsze ryzyko wypadku gazowego...
: Chichot:
1 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6516
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1638

Re: [jedna] Humor




przez Macro » 01/07/20, 21:48

Właśnie powiedziałem to Minimacro2...urodzonemu w 2000 roku...Milenium kretynowi, jak powiedziałby Christophe...Odpowiedział: kunnilingus z klubu: bardzo zły pomysł...On ma technikę...Ty wyznacz ścieżkę palcem... Zachowujesz się jak facet, który się rozciąga, przesuwając palec wskazujący przed nosem... I wtedy podejmujesz decyzję : Chichot: : Chichot: : Chichot: : Chichot:
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: [jedna] Humor




przez GuyGadebois » 01/07/20, 21:54

Makro napisał:Właśnie powiedziałem to Minimacro2...urodzonemu w 2000 roku...Milenium kretynowi, jak powiedziałby Christophe...Odpowiedział: kunnilingus z klubu: bardzo zły pomysł...On ma technikę...Ty wyznacz ścieżkę palcem... Zachowujesz się jak facet, który się rozciąga, przesuwając palec wskazujący przed nosem... I wtedy podejmujesz decyzję : Chichot: : Chichot: : Chichot: : Chichot:

To dobrze, znasz San Antonio jak własną kieszeń. Ale jeśli chodzi o Brassensa, powinieneś oddać Cezarowi, zamiast być mądrym... Roll:
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 159