Doping 2,8l JTD 2005 127 cv

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
Avatar de l'utilisateur
chris59
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 43
Rejestracja: 04/07/12, 03:03
Lokalizacja: Północna, Avesnois
x 1




przez chris59 » 10/11/12, 13:25

powitanie

Kod: wybierać

Citation:
La section totale de passage pour l'air fait combien ? AMHA le mousseur en série avec ta grille ne sert à rien sinon à freiner un peu plus l'air.


le tube fait 23 mm de diamètre intérieur .

L'idée c'était d'avoir la section de passage à l'endroit le plus "étranglé". Par exemple 10 trous de 1.5 mm à l'extrémité du tube plongeur ?


Zrozumiałem, że zrobiłem za dużo dziury, dmuchnąłem ustami jego hamowanie nie bardzo masz rację. Zrobiłem to ponownie z otworem 10 1.5, żeby zobaczyć.

W rzeczywistości na bełkotce, dlaczego w wodzie są bąbelki? to dlatego, że na poziomie wyjść dymnych występuje depresja!

Bonne Journée
0 x
Vive econologic
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 10/11/12, 21:24

AMHA wymaga ograniczenia gdzieś w górze rzeki, aby reaktor pracował w dół w depresji. : Idea:

To ograniczenie można wykonać bezpośrednio na wlocie powietrza bełkotki (twojego roztworu) lub za bełkotką (na przykład, jeśli chcesz dodać dodatkowe powietrze przed reaktorem). Ważną rzeczą jest wiedzieć, że działa ona głównie na działanie reaktora i że to ograniczenie, dobrze jest móc go modyfikować niezależnie od jego lokalizacji, aby wypróbować różne rzeczy, średnicę, liczbę otworów itp ... :P
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
kopry
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 21
Rejestracja: 09/12/07, 10:38

gillier pantone




przez kopry » 13/11/12, 21:30

dobry wieczór
minęło dużo czasu odkąd powiedziałem słowa.

To wielka robota, że ​​robisz godziny przygotowania materiału, który nie został losowo wybrany.

Zrobiłem dziś kompaktowy plan na reaktor homogenizacji gnv (niekoniecznie na małej benzynie)

dwie rzeczy ożywiają obwód silną depresją i mogą ożywić go pod wpływem ciśnienia, jeśli użyło gazu spalinowego, konieczne jest, aby generator mógł spieniężyć zmianę ciśnienia i pracować w sposób ciągły na różnych zakresach 500 a 3000trs / mins do 2bars.

szycie przy wlocie przed turbo (jeśli turbo)

ducato 2.8 może upaść na km 8 i 7.3 l / 100

CDL

chris
0 x
economiecologiequitable
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839

Re: Gillier Pantone




przez Flytox » 14/11/12, 21:07

Witaj kopra

copra napisała:Zrobiłem dziś kompaktowy plan homogenizacja reaktora gnv(niekoniecznie na małej benzynie)


Nie znaleziono linku, o którym mówisz :płakać: ?
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.

[Eugène Ionesco]

http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Avatar de l'utilisateur
chris59
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 43
Rejestracja: 04/07/12, 03:03
Lokalizacja: Północna, Avesnois
x 1

Mocowanie 2013




przez chris59 » 23/07/13, 11:23

Witam wszystkich

W kwietniu ponowiłem niezbyt rozstrzygające testy. Zszedłem do 12 l.

oto moje zdjęcia zamontowane i po demontażu

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Zastanawiam się, czy nie powinienem był wysłać bezpośrednio z mojego zielonego kotła wstępu bez przechodzenia przez reaktor, który mieści się w wydechu.

FYI

do sprawdzenia mojej temperatury mam mały "lazer gun" temperatura ściany zewnętrznej często wynosi 61 ° c poziom wody obserwowany po demontażu to 4 cm (testy robiłem w warsztacie poziom był identyczny, to znaczy, że system pływaka jest niezawodny), a moja doniczka ma 150 mm średnicy

małe stalowe lub nierdzewne stale, które nakładam powodowały rdzę.

z góry dziękuję za pomysły
0 x
Vive econologic
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839

Odp: Mocowanie 2013




przez Flytox » 23/07/13, 21:56

chris59 napisał:Witam wszystkich
W kwietniu ponowiłem niezbyt rozstrzygające testy. Zszedłem do 12 l.

Skupiamy się nie na ... :|

chris59 napisał:oto moje zdjęcia zamontowane i po demontażu

Obraz


Wygląda jak zupa cebulowa : Mrgreen: Strona reaktora jest również skorodowana / pełna osadów?

Zastanawiam się, czy nie powinienem był wysłać bezpośrednio z mojego zielonego kotła wstępu bez przechodzenia przez reaktor, który mieści się w wydechu.


Zwykle działa z reaktorem .... ale ten test jest również interesujący.

FYI
do sprawdzenia mojej temperatury mam mały "lazer gun" temperatura ściany zewnętrznej często wynosi 61 ° c poziom wody obserwowany po demontażu to 4 cm (testy robiłem w warsztacie poziom był identyczny, to znaczy, że system pływaka jest niezawodny), a moja doniczka ma 150 mm średnicy


61 ° wydaje mi się trochę słaby, aby wyparować minimum floty. Twoja bełkotka ma dobrą powierzchnię i jest w pełnym zanurzeniu pod pojazdem i może nieco ochłodzić, dzięki izolacji termicznej można łatwo zyskać cenne stopnie. :P
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.

[Eugène Ionesco]

http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Avatar de l'utilisateur
chris59
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 43
Rejestracja: 04/07/12, 03:03
Lokalizacja: Północna, Avesnois
x 1




przez chris59 » 23/07/13, 22:23

dobry wieczór flytox
dzięki za szybkie odpowiedzi.

Dziś rano rozmawiałem z przyjacielem, który powiedział mi, że na wyjściu bełkotki miałem mokrą parę, ale poza reaktorem musiałem mieć suchą parę, więc lepiej byłoby przekazać bełkotkę bezpośrednio do przyjęcia.

Na zupę (raczej pomidorową) potoczyłem się w kwietniu i zdemontowałem bełkotkę w zeszłym tygodniu, więc woda stagnowała od tego czasu.

Dla reaktora, który dmuchnąłem (ustami), żeby zobaczyć, powietrze wychodzi bez ograniczeń.

Za temperaturę, którą zabrałem ze sobą

Obraz

Nie wiem, że dużo tracę, ale nie widzimy dobrze, ale bełkot jest na wysokości, musi wziąć całe ciepło wielkiego 2.8 l. Kolekcjoner nie jest daleko.

Zamierzam zmodyfikować moją bełkotkę, aby uzyskać 100% stali nierdzewnej i przekazać mi reaktor do następnego testu.

Czy uważasz, że 4cm wody jest dobry? + - ??

Myślisz, że mój zbiornik chłodziwa jest wystarczająco duży, aby ogrzać?

Co byś zrobił, aby odizolować bełkot?

Czy nadal bardzo dziękuję za pomoc.
0 x
Vive econologic
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 24/07/13, 21:52

chris59 napisał:Dziś rano rozmawiałem z przyjacielem, który powiedział mi, że na wyjściu bełkotki miałem mokrą parę, ale poza reaktorem musiałem mieć suchą parę, więc lepiej byłoby przekazać bełkotkę bezpośrednio do przyjęcia.


Para wysycha z reaktora ... może, jak to jest widzieć twojego przyjaciela?

.... musi pochłonąć całe ciepło wielkiego 2.8 l, który kolekcjoner nie jest daleko.

AMHA pod pojazdem ciąg jest na tyle gwałtowny, że i tak zbyt ostygnie.

Czy uważasz, że 4cm wody jest dobry? + - ??

Jeśli to działa tak : Mrgreen: , od jednej konfiguracji do drugiej, po aspiracji itd. .... będziesz potrzebował + lub -. Nie jestem pewien, czy to krytyczne. :płakać: Z drugiej strony zimna woda jest pewna, że ​​nie działa.

Myślisz, że mój zbiornik chłodziwa jest wystarczająco duży, aby ogrzać?

????

Co byś zrobił, aby odizolować bełkot?

Izolacja rur centralnego ogrzewania z pianki „gumowej” Dobrze tnie, kształtuje i przywiera, łatwo wytrzymuje 100 °, nie jest zbyt droga, wspiera węglowodory i do minimum spływa.
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.

[Eugène Ionesco]

http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Avatar de l'utilisateur
chris59
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 43
Rejestracja: 04/07/12, 03:03
Lokalizacja: Północna, Avesnois
x 1

izolacja bełkotki




przez chris59 » 17/08/13, 21:20

powitanie

Ulepszyłem uszczelnienie mojej bełkotki, aby uzyskać lepszą płaszczyznę połączenia, wyciąłem grubą podkładkę 5 7 i wybiłem otwór 1.5 XNUMX w rurze w celu doprowadzenia powietrza.

Obraz

Obraz


jak powiedziano wcześniej, usunąłem reaktor i umieściłem bełkotkę na przyjęciu, poszłam za twoją radą, odizolowałam się.

Obraz

Zrobiłem około 1500 km (by sprawdzić) Zużyłem około 8 litrów wody.

Czuję, że mam trochę więcej mocy, ale myślę, że zużywa tyle oleju napędowego, co bez buloru.

Odlutowałem reaktor garnkowy i zdemontowałem go.

Zdałem sobie sprawę, że rura miedziana została złamana i że wewnątrz rury było dużo wapienia.

Obraz

Obraz

Wnioski:
- Chcę umieścić mój reaktor w rurze wydechowej.
- Myślę, że zajmie więcej miejsca w moim reaktorze, średnica osi to 18, a średnica rury 20, myślę, że 17 16 i 20 dla lampy.
- Żeby nie złamać już mojej miedzianej rury, myślę, żeby umieścić węże sanitarne.

dobry wieczór, z góry dziękuję.
0 x
Vive econologic
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 18/08/13, 16:29

Halo
W silniku wysokoprężnym 300d 3 litrów 125hp zużycie wody wynosi około 1,2 litrów w 100km
Szczelina powietrzna między 1,5 ma 2mm (wymiary w calach) długość pręta wokół 150mm.
Zbyt ciasno zapycha się zbyt dużą ilością wody wapiennej, przez co staje się mniej wydajna.
Chodzenie w wodzie deszczowej dodaje trochę octu, który redukuje zmiażdżenie i sprawia, że ​​system jest bardziej funkcjonalny)
nigdy nie miał łodyg tak zanieczyszczonych wapieniem nawet po 30 000km?

Gdy masz kompletny reaktor do płukania zespołu, nic nie jest łatwiejsze niż bezpośrednie dopuszczenie do testu bełkotki (uważaj, jeśli masz wirujące koło aluminiowe z turbodoładowaniem, a nie kropelki wody i nie wkładaj zbyt dużej ilości octu.
Bezpośredni bełkot bez reaktora nigdy nie przyniósł wymiernych rezultatów? (może ci się uda?

André
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 124