Właśnie wymyśliłem silnik wieczystego ruchu, jak sądzę

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6980
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2905

przez gegyx » 23/05/12, 22:45

:zaszokować: Zdecydowanie, to jest chore!

Jem tylko khalouf halal...

Więc czy jestem dobry? :|
0 x
snapshoot
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 52
Rejestracja: 19/05/12, 22:53

przez snapshoot » 23/05/12, 23:22

Podobają mi się tam twoje zdjęcia, tam są jego owłosione jaja????
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

przez Obamot » 24/05/12, 04:19

Arf, pchnięcie Archimedesa… Dynamika płynów itp.

Pomyśl uważnie, uważnie obserwuj, co spowalnia to, co dzieje się z tym pistoletem gazowym:
http://www.youtube.com/watch?v=WN8qLO0Q9DI

snapshoot napisał:1/ ciśnienie nie zostanie utracone, ponieważ gaz nie rozpręży się, ponieważ jest całkowicie skompresowany i zamknięty, co zostało już powiedziane 100 razy! :| .... tak, wieprzowina nie jest dobra dla mózgu i za każdym razem muszę to tłumaczyć : Evil:

2/ gaz zostanie wstrzyknięty tylko raz, na samym początku uzbrojenia mechanizmu, to wszystko.

Cóż, łatwo zrozumieć, co jest nie tak...

Po pierwsze, jeśli gaz zostanie wstrzyknięty, powietrze znajdujące się w pojemniku będzie musiało gdzieś uciec… To zainicjuje twój ruch obrotowy… Bo później, co więcej, wszystkie ciśnienia będą równe – to samo ciśnienie zostanie wyrównane wszędzie de facto – w Twojej ograniczonej przestrzeni… i nic się nie stanie!

Wtedy, nawet gdybyśmy przyznali, że znalazłeś sztuczkę: i tak znalazłbyś się w tak zwanym „ciągłym ośrodku” amha.

Sprawdzona teoria „ośrodków ciągłych” napisała:Jeśli przyjrzymy się materii „bardzo uważnie” (skala nanoskopowa), sprawa jest ziarnisty, zbudowany z atomów

A więc nawet gazy, co oznacza, że ​​nawet gdyby twój system działał, miałbyś tarcie gazu o ściany. Tak więc straty gazu spowodowane tarciem spowalniają, a następnie straty spowodowane ogrzewaniem.

Nie byłoby to więc wieczne... (Równania Naviera-Stokesa, w tym równanie bilansu energetycznego...) I kilka innych zjawisk: na pewno już zauważyliście nagrzewanie się spowodowane przepływem powietrza pod ciśnieniem w pompce rowerowej...

Mówiąc prościej... dopóki pies nie wgryzie się w balon (który zawiera gaz pod ciśnieniem) nic się nie dzieje:
http://www.youtube.com/watch?v=CoiFGva_JoY

Pchnięcie następuje w chwili, gdy pies zatapia kły, co zmniejsza nacisk i powoduje, że piłka eksploduje w przeciwnym kierunku. CQFD.

W końcu na początku cyklu pojawi się gwałtowny wzrost (jeśli zaplanowałeś ucieczkę powietrza), a potem nic, nic, nic: kropka.

Dobrze zrobiłeś, że tu przyjechałeś, uratowaliśmy cię przed zbudowaniem prototypu : Mrgreen:
Ostatnio edytowane przez Obamot 24 / 05 / 12, 04: 45, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
plasmanu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2847
Rejestracja: 21/11/04, 06:05
Lokalizacja: Wiadukt 07170 Lavilledieu
x 180

przez plasmanu » 24/05/12, 04:39

snapshoot napisał:1/ ciśnienie nie zostanie utracone, ponieważ gaz nie rozpręży się, ponieważ jest całkowicie skompresowany i zamknięty, co zostało już powiedziane 100 razy! :| .... tak, wieprzowina nie jest dobra dla mózgu i za każdym razem muszę to tłumaczyć : Evil:

2/ gaz zostanie wstrzyknięty tylko raz, na samym początku uzbrajania mechanizmu, to wszystko.


Będziemy musieli świecić naszymi światłami.
Ciśnienie w stosunku do czego.
Masz inteligentny zbiornik, który zna wewnętrzną/zewnętrzną deltę.
Wiedząc, że ciśnienie atmosferyczne wynosi 1. Ciśnienie próżni 0.
Twoje ciśnienie robocze wynosi x. Jeśli nie stanie się y: nic się nie porusza.
Zbyt duży nacisk: jest płynny.
Zanurzasz się: wzrasta ciśnienie.

Jedyna możliwość, jaką widzę: to efekt puchnięcia.
Zmienne ciśnienie zewnętrzne: wpływ na ciśnienie wewnętrzne.

Jeśli według Ciebie Twój system jest niezależny od ciśnienia zewnętrznego. Nie ma pojęcia delty.
Powinno działać:
- na poziomie morza
- na szczycie Everestu
- w kosmosie
- na głębokość 10000m

Ostatniej nocy zjadłem 300-gramowe żeberka low prime: nadal ich nie widzę.
0 x
„Nie widzieć Zła, nie słyszeć Zła, nie mówić Zła” 3 małe małpki Mizaru
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

przez Obamot » 24/05/12, 04:49

Nie lepiej ! [Tryb połączenia „ON”]

Powinieneś był powiedzieć: pasierbica zamiast mówić o wołowinie!

: Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
plasmanu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2847
Rejestracja: 21/11/04, 06:05
Lokalizacja: Wiadukt 07170 Lavilledieu
x 180

przez plasmanu » 24/05/12, 05:01

Ha, tak, ale jest ważony w Ardèche na wysokości 180 m n.p.m. i na brzegach był tłuszcz.
Standardowy stosunek ciśnień 1 jest nieprawidłowy, podobnie jak stosunek masy do masy.
Miałem, ale było dobrze : Mrgreen:
0 x
„Nie widzieć Zła, nie słyszeć Zła, nie mówić Zła” 3 małe małpki Mizaru
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10

przez dedeleco » 24/05/12, 13:18

9 stron w mniej niż 4 dni na temat zaprzeczania rzeczywistości oszczędzania energii, bardzo wielu, upartych, nieustępliwych i bardzo wielu zaprzeczających rzeczywistości wszelkiego rodzaju!!!!

https://www.econologie.com/forums/les-negati ... 11692.html

https://www.econologie.com/forums/post233532.html#233532

Możesz stale szczegółowo wyjaśniać rzeczywistość udowodnioną przez miliardy urządzeń, które działają w rękach 7 miliardów ludzi, odmówi tym bardziej, zatkany, zablokowany!!!
0 x
snapshoot
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 52
Rejestracja: 19/05/12, 22:53

przez snapshoot » 24/05/12, 16:54

1/ podwyższenie temperatury gazu jest bardziej korzystne niż restrykcyjne, bo oszczędzi mi kilka dodatkowych słupków „za darmo”…

2/ nie masz nawet szansy zrozumieć 20-stronicowej prezentacji (choć pełnej rysunków!), bardzo prostego mechanizmu składającego się tylko z 4 części, z których dwie są ruchome...
co zyskam, jeśli zrozumiesz mechanizm?
czego mogę się po tobie spodziewać?
moim pierwszym celem było, aby mój model był znany jak największej liczbie osób forums rzekomo wyspecjalizowany….ale ty mi nie pomagasz….Muszę sobie z tym poradzić, bo nie mam wyboru, więc muszę odpowiadać na pytania „nieinteligentne” i ponownie odpowiadać na nie i już wyjaśnione w mojej prezentacji, nie dla was, głupich dawców lekcji/pytań, ale dla czytelników, którzy tu przyjdą.

3/ GAZ POD CIŚNIENIEM X NIE MOŻE UCIEKAĆ!!!!
wartość słupków „X” jest wystarczająco duża, aby pokonać wszystkie tarcia (i twoje zmartwienia!), może być stała lub zmienna…. ale z pewnym marginesem, a nie byle jakim (ani za niskim, ani za wysokim, minimum parametry muszą być przestrzegane).

4/ w stosunku do czego mierzymy ciśnienie gazu? Nie odpowiem na tę zniewagę...

5/ efekt puchnięcia: mówiłem o efekcie puchnięcia mnie?...... nie!!!!!

6/ delta: na zewnątrz mechanizmu (który otacza część nr 3 i pokrywę nr 5) może występować proste ciśnienie atmosferyczne.
podciśnienie powstaje wewnątrz mechanizmu, należy usunąć powietrze, które mogłoby utrudniać ruch części nr 4, to wszystko.
więc jest niezależny od presji zewnętrznej.

7/
Po pierwsze, jeśli gaz zostanie wstrzyknięty, powietrze znajdujące się w pojemniku będzie musiało gdzieś uciec… To zainicjuje twój ruch obrotowy… Bo później, co więcej, wszystkie ciśnienia będą równe – to samo ciśnienie zostanie wyrównane wszędzie de facto – w Twojej ograniczonej przestrzeni… i nic się nie stanie!


no cóż, jak już wyjaśniono (ale nie ma co o tym przypominać!) nic nie może uciec.
ruch rozpoczyna się, gdy tylko siła F1 stanie się wystarczająco duża, aby wygrać i blablabla..........itp.
nacisk jest równomierny we wszystkich punktach wewnętrznej powierzchni części nr 4, a tym lepiej, siła, która pojawi się de facto (F2), jest hamowana przez uzębienie części nr 1 i nr 2 (tzw. nr 2 jest nieruchomy).

8/ utrata energii?
jest niewyczerpany, gaz pod ciśnieniem w butli z butanem pozostanie taki przez tysiące lat, to jest energia potencjalna wykorzystywana w inny sposób, to jest dusza mojego wynalazku!

proszę, wyświadczam tutaj przysługę ludzkości, nie utrudniaj mi tego zadania swoimi komentarzami po prawej i lewej stronie i przeczytaj uważnie prezentację, zanim tu nic nie powiesz, trochę cholernego wysiłku
:: :: :: ::
Ostatnio edytowane przez snapshoot 24 / 05 / 12, 17: 06, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

przez Obamot » 24/05/12, 17:06

Cóż, kiedy widzimy prostotę niektórych twoich interwencji:

snapshoot napisał:jeśli upuścisz obiekt np. pod jego ciężarem z wysokości 10 km, zacznie on przyspieszać, a następnie dzięki tarciu powietrza (które samo w sobie jest funkcją siły prędkości i innych parametrów) jego prędkość się ustabilizuje, ale pozostanie trwały... dopóki ten obiekt nie uderzy w ziemię.

mój pomysł i upewnić się, że obiekt nigdy nie dotknie ziemi i cały czas pozostaje pod wpływem siły swojego ciężaru (ale niestety występuje tarcie powietrza, ale nie jest to poważne, samoloty latają nieruchomo w powietrzu, Prawidłowy?).


: Mrgreen: : Chichot: opierasz się na tak pierwotnym rozumowaniu, że można zrozumieć, że kusi cię dostosowanie się do „twojego indywidualnego i wyłącznego modelu teoretycznego!”

Rozumiemy, jak bardzo twoje ego popycha cię — w tej sytuacji — do próby uspokojenia się. Ponieważ w zasadzie, gdyby twój model działał, nie musiałbyś go wystawiać… Musiałbyś tylko to sobie uświadomić.

Zasadniczo twoim głównym problemem nie jest ani mechanika, ani fizyka, ale twoja psychika. A tam jest praca. Powinieneś wziąć 100 € i skonsultować się... (przyjacielska rada, hm... rób co chcesz...) Zamiast odpowiadać w sposób ukierunkowany tylko na pytania, które Ci odpowiadają, starannie unikając pobytu!

A udawanie, że daje się ponieść emocjom, żeby nie musieć odpowiadać, to zresztą świetny klasyk w tym rejestrze... CQFD!

snapshoot napisał:4/ w stosunku do czego mierzymy ciśnienie gazu? Nie odpowiem na tę zniewagę...

Wiedz, że nigdy nie ma niedyskretnych pytań... tylko odpowiedzi są... — zwłaszcza gdy ktoś w Twojej sytuacji próbuje się okłamać — że to świadomie lub nie — kończy się wyżłobieniem, to takie oczywiste: powinieneś pomyśleć o tym następnym razem, gdy oskarżysz kogoś takiego jak Plasmanu (i kilku innych, których OBRAZUJESZ, bo tak, dobrze, że obrażasz) niesłusznie! : Evil:
Ostatnio edytowane przez Obamot 24 / 05 / 12, 17: 15, 3 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
SUPERFORM
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 294
Rejestracja: 09/11/04, 14:00

przez SUPERFORM » 24/05/12, 17:07

Witam,

Przeczytałem cały dokument, próbowałem zrozumieć, jak to działa.

Mam tylko pytanie.

strona 14,
gaz pod wysokim ciśnieniem jest wtryskiwany do wnęki części nr 4, przy czym wnęka znajduje się przy wewnętrznej ściance części nr 3, więc gaz pod ciśnieniem nie będzie ryzykował ucieczki.


Mamy zatem do czynienia z zamkniętą przestrzenią, z której gaz pod ciśnieniem nie może się wydostać.

Jak butelka butanu, prawda?
Jednak butelka z butanem się nie porusza, chociaż ciśnienie wokół niej jest znacznie niższe? Jedynym rozwiązaniem byłoby, aby wyciekł gaz?

Nie mam zbyt dużego pojęcia o fizyce, więc próbuję wyjaśnić moje pytanie po prostu ...
0 x

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 170