Konwerter Victron / PV: dostępna moc ???

Forum słoneczna fotowoltaiczna PV i wytwarzanie energii elektrycznej z energii słonecznej promieniowania bezpośredniego.
Avatar de l'utilisateur
Forhorse
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2485
Rejestracja: 27/10/09, 08:19
Lokalizacja: Perche Ornais
x 359




przez Forhorse » 22/05/12, 21:26

Poza tym, ty Remundo, który zainstalowałeś dużo Wc, wyjaśnisz mi, co by zrobić, żeby pieprzyć MPPT w falowniku dla izolowanego miejsca? :zaszokować:
Zadaniem falownika (jak już powiedziałem) jest przekształcenie niskiego napięcia z akumulatorów na prąd przemienny 230V (stąd jego nazwa: „faluje” prąd)
Pobiera swoją moc z akumulatorów, które jeśli facet, który wykonał instalację, wykonał swoją pracę, zwykle mają zdolność do zapewnienia mocy wymaganej przez falownik przy jego maksymalnym obciążeniu (lub takiej, która jest uważana za maksymalną)
Jeśli baterie nie mogą tego zrobić, zwykle dzieje się tak, ponieważ są rozładowane, dlatego instalację należy zatrzymać.

Więc jaki byłby cel MPPT w falowniku? dowiedzieć się, ile mocy może czerpać z baterii? : Mrgreen:
Przyznajmy ... to jak powinien zareagować?
Mam swój dom do dostarczenia, kilka urządzeń jest w drodze, (tak zwane) MPPT mojego falownika określa, że ​​baterie nie są w stanie zapewnić wszystkiego, o co proszę ... więc spróbuje zmniejszyć moc poza ... ale jak?
Więc co robi twój falownik MPPT? zmniejsza napięcie wyjściowe, zmniejsza częstotliwość?
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 23/05/12, 02:58

On uderzył w dzwonek alarmowy !!!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Energia odnawialna: energii słonecznej"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Bing [Bot] i goście 118