Windéronics Przegląd turbiny wiatrowej WindTronics

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 29/05/12, 17:36

Did67 napisał:[Zabawne jest to, że podczas czytania mam baner reklamowy Windéo tuż powyżej i drugi po lewej!!!!]


Pamiętam też banery dotyczące kotła na pellet, który nie cieszy się najlepszą opinią: czy możemy uogólniać? Jeśli zobaczymy transparent o ekologii, uciekamy????
0 x
gennymary
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 32
Rejestracja: 25/05/12, 10:29
Lokalizacja: 84




przez gennymary » 29/05/12, 17:36

dedeleco napisał:Odwaga, ale sprawiedliwość istnieje, z cierpliwością.

Jak dla mnie za co innego błędy architekta i firm które swoimi ubezpieczeniami musiały za błędy płacić, dobra cena!!!
Co potem powoduje u nich problemy z malus z ubezpieczeniem.


Dlatego gdy już wszystko się wyjaśni, podziękuję firmom, które bezpłatnie pomogły mi udowodnić, że istnieją uczciwi ludzie. Szkoda, że ​​nie ma czarnej listy...


Właśnie przeczytałam to w wiadomości na Facebooku, jest świetne!!


Kraj Goethego właśnie pobił rekord świata: 22 GWh w środku dnia (piątek i sobota), czyli tyle, ile prawie 20 elektrowni jądrowych wyprodukowałoby przy maksymalnej mocy!
0 x
gennymary
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 32
Rejestracja: 25/05/12, 10:29
Lokalizacja: 84




przez gennymary » 29/05/12, 18:36

dedeleco napisał:Odwaga, ale sprawiedliwość istnieje, z cierpliwością.

Jak dla mnie za co innego błędy architekta i firm które swoimi ubezpieczeniami musiały za błędy płacić, dobra cena!!!
Co potem powoduje u nich problemy z malus z ubezpieczeniem.


Myślę, że tym, czego Windéo boi się bardziej niż sprawiedliwości, jest reklama... Nawet umieściłem im notatkę na ich stronie na Facebooku... między innymi... Zostawiam im niespodziankę (zaczynam osiągać pewne zyski)
0 x
gennymary
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 32
Rejestracja: 25/05/12, 10:29
Lokalizacja: 84




przez gennymary » 30/05/12, 16:16

gennymar napisała:
dedeleco napisał:Odwaga, ale sprawiedliwość istnieje, z cierpliwością.

Jak dla mnie za co innego błędy architekta i firm które swoimi ubezpieczeniami musiały za błędy płacić, dobra cena!!!
Co potem powoduje u nich problemy z malus z ubezpieczeniem.


Myślę, że tym, czego Windéo boi się bardziej niż sprawiedliwości, jest reklama... Nawet umieściłem im notatkę na ich stronie na Facebooku... między innymi... Zostawiam im niespodziankę (zaczynam osiągać pewne zyski)


Najwyraźniej i jakby przez przypadek mój post został usunięty z ich strony.
Od 8 do 11 czerwca wystawiają się na wystawie: „Living on the South Side” w Aix en Provence. Chyba tam pójdę..
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 30/05/12, 16:46

Na pewno dobra metoda, nie wiem ile tracisz na sprzedanej złej okrągłej turbinie wiatrowej, wszędzie to reklamuje, tak jak i dzisiaj na ekologii, ale skutecznie odstrasza świadomych klientów!!!

Przypomina mi to mojego architekta, który przyszedł do mojego domu, wściekły i czerwony jak rak z irytacji (bałem się, że w moim domu dostanie zawału serca!!), ponieważ wyjaśniłem mu wszystkie błędy w jego gabinecie. , naukowa precyzja, chociaż nie wiedziałem, że w sąsiednim pokoju czekał klient, który poszedł do innego architekta.
Od tego czasu wygrałem sprawę sądową przeciwko temu architektowi, który zamiast naprawić swoje błędy, skłamał.

Więc broń się solidnie.
Będą cię szanować znacznie bardziej, a ty zaprzestaniesz oszustwa, które im się dużo opłaca.

Dla informacji długo czekałem na wezwanie do sądu o zniesławienie, którym grożono mi czasami w szczególności od promotora, już prawie 40 lat temu!!!
Prawidłowe dawkowanie pozwala uniknąć tego, a także złamania twarzy!!!
Wystarczy wtedy wyjaśnić, bez poruszania rękami, że rozzłoszczona osoba natychmiast pójdzie do więzienia za napaść!!
0 x
gennymary
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 32
Rejestracja: 25/05/12, 10:29
Lokalizacja: 84




przez gennymary » 30/05/12, 17:29

Prawie miałem Windtronics (który nie jest doskonały), który przekształcił się w Sky. Poczułem jednak, że nadal jest coś nie tak i skontaktowałem się z firmą Mercinat. Są mi winni 3876 euro.
Najgorsze: moje niezgodne panele fotowoltaiczne. Tam są mi winni 10800 XNUMX euro. Odwołałem spotkanie EFRR.
Nie mogą mnie pozwać o zniesławienie, mam dowód na wszystko, co mówię.
Pan Guené odpowiedział na moje wezwanie do usunięcia uchybienia, ale zapomniał najpierw o tym pomyśleć: zdradził się..
Nie sądzę, żeby odważył się mnie „uderzyć”, szczególnie w miejscach publicznych, mam przewagę: jestem kobietą…
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 30/05/12, 18:32

Więc jeszcze więcej odwagi i broń się, ale mierząc swoje słowa, niektórzy wściekli ludzie w swoim złym postępowaniu przestają się kontrolować, mogą być agresywni, nawet mafijni.
Byłem bliski ryzyka z mafiosami!!

Nie czekaj na działanie, protokół komornika, dokładny list polecony, a w przypadku braku odpowiedzi w podanych krótkich terminach wezwanie do sądu z wyrokiem zaocznym i adwokat, ponieważ terminy nie są zbyt długie, jeden rok na doskonałe ukończenie, a często obiecują przedłużenie terminów, nie czyniąc nic dobrego, ani nawet nie psując więcej, i unieważniając czynność doskonałego ukończenia.
Mój uparty architekt rozumiał tylko przed sędzią!!

Przyjąłeś pracę z zastrzeżeniami czy bez?
Niezbędne z prawnego punktu widzenia, uzyskaj informacje prawne.

Bądź ostrożny, jeśli interweniowałeś w szczególe, mogą kłamiąc, wykorzystać to, aby powiedzieć, że uniemożliwiłeś prawidłowe wykonanie pracy i wprowadzić w błąd sędziego, który nie zawsze ma czas na uporanie się z kłamstwami sędziego prawda !!

W swoim błędzie, z prawnikami, taktyka polega na mnożeniu kłamstw, bo sędzia zawsze pozwala się prześlizgnąć, na swoją korzyść!!
Więc rozważ dokładnie swoje pisanie, legalnie dla swojej przyszłości!
Mi to zrobili, mieszając roboty, na oczach sędziego, gdzie burzyli zamiast budować!!!

Wreszcie, biorąc pod uwagę bardzo małą liczbę kobiet zajmujących się ekologią, odwaga i zachęta!
0 x
gennymary
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 32
Rejestracja: 25/05/12, 10:29
Lokalizacja: 84




przez gennymary » 30/05/12, 20:14

Jeśli tam pójdę to będzie to koszulka na której umieściłem zdjęcie dachu.. i przejdę się po całym salonie..
Ale opowiedziałem już moją historię mediom, politykom itp. itd.
GPPEP doradza mi, aby moja poczta była „tak jak powinna”.
Jeżeli nie odpowiedzą na mój ostatni list, zwrócę się do Qualit ENR o audyt.
Pracy nie było końca.
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 30/05/12, 20:59

Powtarzam, bądź twardy w obliczu ich oszustwa i źle wykonanej pracy:

Pracy nie było końca.


bądź ostrożny, mogą zrekompensować odmowę przyjęcia i inne kłamstwa! !
dlatego powództwo i wezwanie do porzucenia pracy, bo to nie działa, poza normami, z zaleceniem stanowczym wezwania do zapłaty, protokołu komorniczego, pism, a następnie czynności prawnej z prośbą o tymczasowe zabezpieczenie, aby umożliwić zakończenie prac i przywrócenie ich do stanu pierwotnego koszty, a także zasięgnij ofert innych firm (kilku, jeśli to możliwe) w zakresie napraw i zgodności funkcjonalnej w sytuacjach awaryjnych
W rzeczywistości cytaty te przedstawiane są sądom w postępowaniu uproszczonym, a następnie biegłemu prawnemu, który rozpocznie od tych cytatów, oceniając ich powagę.
Mój ekspert prawny poprosił firmę o taki cytat, aby skopiował go do swojego raportu, mimo że nie prosiłem o wycenę!
Nawet ciężko te wyceny dostać, bo firmy niechętnie podejmują się źle wykonanych prac, ale w obecnej recesji będzie to dla Was łatwiejsze niż dla mnie, prawie 10 lat temu, w ekspansji.

To fundamentalne, aby bardzo szybko ocenić szkody, korzystając z ofert naprawy z kilku firm, ponieważ widziałem wyceny z dużymi błędami!

Nie czekaj na działania, raport komornika, dokładny list polecony, a w przypadku braku odpowiedzi w przewidzianych krótkich terminach, wezwanie do sądu z wyrokiem zaocznym i adwokata, ponieważ terminy nie są zbyt długie, jeden rok na doskonałe wykonanie, i często obiecują przedłużenie terminów, nie robiąc nic dobrego, a nawet przerywając więcej i unieważniając czynność doskonałego ukończenia.
Mój uparty architekt rozumiał tylko przed sędzią!!

I wciąż o ekologii, reklama Windéo i jej oszukańcza pierścieniowa turbina wiatrowa!!
0 x
gennymary
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 32
Rejestracja: 25/05/12, 10:29
Lokalizacja: 84




przez gennymary » 30/05/12, 22:04

Wielkie dzięki . Właśnie wysłałem e-mail do prawnika specjalizującego się w tej sprawie.
W piątkowe popołudnie pojadę zobaczyć: UFC que Choisir w Awinionie.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 192