Transformator hałas po przejście doprowadziło

Hi-tech sprzęt elektroniczny i komputer i Internet. Lepsze wykorzystanie energii elektrycznej, pomoc w pracach i specyfikacji, wyboru sprzętu. Prezentacje zagospodarowanie i plany. Fale i zanieczyszczenia elektromagnetycznego.
turbozender
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 112
Rejestracja: 18/12/06, 14:24

Transformator hałas po przejście doprowadziło




przez turbozender » 23/01/12, 16:43

cześć
wszyscy

tutaj mam problem
Mam oświetlenie halogenowe z transformatorem 12 V i 4 punktami 35 W
Kupiłem reflektory LED o mocy 4W każdy
ale problem polega na tym, że transformator gdy są 4 punkty LED, wydaje trzaski

Muszę postawić przynajmniej sport halogenowy, aby to się skończyło i znowu 2 z największym hałasem

Czy istnieje rozwiązanie, w którym transformator nie toleruje braku obciążenia?

Czy muszę go wymieniać (nie jest to łatwe, znajduje się pośrodku kinkietu)

merci d'Avance
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 23/01/12, 18:52

diody LED z wewnętrznym zasilaniem nie są zadowolone z transformatora halogenowego, który przy mocy wyjściowej 4x4=16W zamiast 4x35W=140W daje w związku z tym przepięcie, które należy zmierzyć i które szybko zniszczy diody LED!

dlatego zaprzestań tej edycji, jeśli chcemy uniknąć śmierci diod LED, a nawet transformatora, który stale przekracza maksymalne napięcie.
Istnieje kilka rodzajów transformatorów, ciężkich na złom lub lekkich do przełączania, które stale podnoszą i obcinają swoje napięcie bez niezbędnego obciążenia 140W.

Zobacz Christophe'a i ekonologię, aby zapoznać się z zasilaczami do diod LED!
0 x
turbozender
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 112
Rejestracja: 18/12/06, 14:24




przez turbozender » 23/01/12, 19:14

Ok dziękuję

Muszę więc znaleźć odpowiedni transformator i rozmiar pasujący do planowanej obudowy
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "energii elektrycznej, elektroniki i IT Hi-Tech, Internet, DIY, oświetlenie, materiały i nowe"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 231