Szczepienia i zdrowie ... za czy przeciw?

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).

Szczepienia

Możesz wybrać 1 opcja

 
 
Sprawdź wyniki
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Szczepienia i zdrowie ... za czy przeciw?




przez Janic » 16/01/18, 18:36

i co z tego?
Zgromadzenie Narodowe głosuje za przeniesieniem z trzech do jedenastu obowiązkowych szczepionek
Zapowiedź rządu w tej sprawie, która ukazała się w lipcu, wywołała kontrowersje i gniew tych, którzy sprzeciwiają się stosowaniu tego typu leczenia.
ŚWIAT | 27.10.2017 o 20:22 • Zaktualizowano 28.10.2017 o 06:39
Zgromadzenie Narodowe w głosowaniu w piątek 27 października zatwierdziło zwiększenie liczby obowiązkowych szczepionek z trzech do jedenastu dla małych dzieci, które urodzi się od 1 stycznia 2018 r. Przepis ten został przyjęty w pierwszym czytaniu przez 63 głosy za i 3 przeciw (w tym dwóch wybranych urzędników La République en Marche (LRM). Dziewięciu posłów po lewej stronie wstrzymało się od głosu.


Dowiedz się więcej o http://www.lemonde.fr/sante/article/201 ... 63eSluM.99

Jak widać, temat ten interesuje 577 posłów Zgromadzenia Narodowego na tyle, że wyraziło się jedynie 66 +9 wstrzymujących się. To odpowiednio 13% i 11%, co znacznie odbiega od reprezentatywności populacji szacowanej na prawie 50% zarezerwowanej w odniesieniu do szczepionek.

11 obowiązkowych szczepionek: sprzeciwiła się połowa Francuzów
Autor: Lise Loumé, 25.07.2017 o 10:41
Jak wynika z badania Odoxa, co drugi Francuz jest przeciwny zapowiedzianemu przez Minister Zdrowia Agnès Buzyn przedłużeniu obowiązkowych szczepień. A co czwarty uważa nawet, że związane z tym ryzyko jest... większe niż korzyści!
Na początku lipca 2017 r. Minister Zdrowia Agnès Buzyn ogłosiła, że ​​od 11 r. obowiązkowych będzie 2018 szczepionek dla najmłodszych dzieci, oceniając sytuację wyszczepiania we Francji jako „nie do tolerowania”. Do 3 obecnie obowiązkowych szczepionek (przeciw błonicy, tężcowi i poliomyelitis) zostaną dodane te, które były jedynie „zalecane”: krztusiec, wirusowe zapalenie wątroby typu B, odra, świnka, różyczka, meningokok C, haemophilius influenza B i pneumokok.
Ale połowa społeczeństwa francuskiego sprzeciwia się temu rozwiązaniu, wynika z ankiety przeprowadzonej przez Odoxa (1.011 dorosłych przedstawiciel społeczeństwa francuskiego) i opublikowano 20 lipca 2017 r. Ponadto w ciągu ostatnich dwóch lat wzrosła nieufność do szczepień, jak podkreśla badanie: 39% uważa, że związane z tym ryzyko przewyższa korzyści, wzrost o 12 punktów w ciągu dwóch lat!

https://www.sciencesetavenir.fr/sante/1 ... ses_115007

Heidi Larson i jej współautorzy zauważają, że chociaż znaczenie szczepionek jest powszechnie uznawane, pomimo zauważalnych różnic między krajami, Obywatele europejscy, zwłaszcza we Francji, pokładają w nich najmniejsze zaufanie : 41% ankietowanych Francuzów uważa, że ​​tak nie są pewni, co stanowi rekord świata, 17% wątpi w ich skuteczność, a 12% nie uważa szczepionek dla dzieci za ważne. Ogólnie rzecz biorąc wydaje się, że poziom wykształcenia zwiększa pewność co do znaczenia i skuteczności szczepionek, ale nie co do ich bezpieczeństwa.

Czytaj także:
[i] Skandale zdrowotne, kontrowersje… przyczyny braku zaufania we Francji do szczepionek

Średnio 13% jest sceptycznych
W tym badaniu respondenci odpowiedzieli na cztery stwierdzenia: „Ważne jest, aby dzieci otrzymały szczepionki”, „Ogólnie rzecz biorąc, myślę, że szczepionki są bezpieczne”, „Ogólnie rzecz biorąc, myślę, że szczepionki są bezpieczne.” Szczepionki są skuteczne” i „Szczepionki są kompatybilne z moimi przekonaniami religijnymi”. Szczepionki rozpatrywano całościowo, bez wspominania o jednej konkretnej. Określono płeć, wiek, poziom dochodów, religię, status zawodowy i poziom wykształcenia.[/i]

Podobnie to:

Trudne wyzwanie, jakie stanowią szczepionki dla dorosłych
We Francji, która jest jednym z nielicznych krajów europejskich, w których utrzymuje się pewne obowiązkowe szczepienia, doszło do kumulacji kilku szczepionek, co budzi wątpliwości: szczepionki przeciwko wirusowi brodawczaka, grypie pandemicznej A (H1N1) i wirusowemu zapaleniu wątroby typu B, które dotyczą osób w starszym wieku lub populacja dorosłych. Najtrudniejszym wyzwaniem są szczepionki dla dorosłych. »


Dowiedz się więcej o http://www.lemonde.fr/sante/article/201 ... bOfb13z.99

Należy zauważyć, że te ankiety składające się z 4 pytań nie pytajcie, czy szczepionki są niebezpieczne, nieskuteczne


http://presse.inserm.fr/wp-content/uplo ... 2018V2.pdf
Wracam do tego PDFa, który jest na wagę złota! Na szczęście nikt inny jak ich miłośnicy tej literatury nie czytają tej literatury (jeśli ją czytają!), a tym bardziej nie angażuje się w dogłębną (tak, dogłębną!) analizę tej literatury, to głupie posunięcie!
Jak zwykle, jeśli ktoś chce tego pogłębienia, powinien się ujawnić lub nadal w błogiej wierze wierzyć w tę pseudonaukową mieszankę kłamstw i nieścisłości, nie mówiąc już o kłamstwach! Zaczynając od tego:

Na koniec argumenty wypracowane przez lobby antyszczepionkowe


• HOLBY, rzeczownik. maska.
[W Stanach Zjednoczonych i, s. wew., w innych krajach] Grupa, organizacja lub stowarzyszenie broniące interesów finansowych, politycznych lub zawodowych, poprzez wywieranie nacisku na środowiska parlamentarne lub wpływowe, w szczególności organy prasowe.
http://www.cnrtl.fr/definition/lobby

Czy tak zwane „lobby antyszczepionkowe” bronią interesów finansowych? Ogólnie rzecz biorąc, stowarzyszenia te zrzeszają rodziców, których dzieci stały się ofiarami tych szczepionek lub którzy chcą uniknąć stania się ofiarami i w związku z tym płacą skromną składkę, aby móc bronić się przed władzami i ewentualnie sądami. Wow, te lobby są przerażające.
Zatem polityka? Bez względu na etykietkę, ofiary i ich rodzice znajdują się w tej samej sytuacji, czego nikt od nich nie wymaga.
Profesjonaliści? Nie ma profesjonalistów w formie grup, ponieważ wszystkie kategorie zawodowe rodziców są mniej więcej obecne, a stowarzyszenia opierają się zasadniczo na wolontariacie z sekretariatem, który być może poprosi o wykwalifikowanego specjalistę.
poprzez wywieranie nacisku na środowiska parlamentarne lub wpływowe, zwłaszcza na organy prasowe.

Jaką presję mogą wywierać te małe stowarzyszenia na wpływowe środowiska i jakie przede wszystkim? Jeśli chodzi o gazety, poza skandalami, których nie potrafią ukryć, ich felieton praktycznie nigdy nie jest otwarty na omawiane „lobby”.
To historia Dawida przeciwko Goliatowi, powracająca w sposób szczepionkowy. Garnek gliniany przeciw garnkowi żelaznemu! A jednak przeraża ich na tyle, że posuwają się tak daleko, że narzucają te szczepionki, które inne kraje Wspólnoty Europejskiej uważają za bezużyteczne i niebezpieczne dla demokracji lub którzy podają się za takich.
Nie chcą widzieć, że przeciętny obywatel coraz bardziej zdaje sobie sprawę, że słoń boi się małej myszki, że to ten sam, który zmiażdżył je swoimi dużymi łapami. A zmuszanie ludzi do zmiażdżenia obróci się przeciwko nim (już się zaczęło) na korzyść myszy.
Z drugiej strony lobby szczepionkowe broni ogromnych interesów finansowych, wywiera znaczną presję na polityków (groźba zwolnień, nieunikniona katastrofa zdrowotna, utrata podatków dla państwa itp.) i zawodowo, jak byśmy to podejrzewali, kiedy do prasy bardzo szeroko otwiera przed nimi łamy swoich gazet, radia i telewizji (przy odrobinie reklamy może nie zaszkodzi!). Ale prawie lub wcale w przypadku tego małego „lobby”, o którym mowa.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Gebe
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 361
Rejestracja: 08/08/09, 20:02
x 65

Re: Szczepienia i zdrowie ... za czy przeciw?




przez Gebe » 16/01/18, 21:35

Janic napisał:Prace nad polio wykazały w terenie (a nie w laboratoriach), że polio można zredukować do zera poprzez zastosowanie bardzo taniego leku, nawet w przypadku postaci paraliżu już zaawansowanych w terapii ludzi i zwierząt.
(.......) działa na wiele patologii ludzi i zwierząt. Podam wam kilka zastosowań w chorobach zwierząt, bo oczywiście nie uwierzylibyście w choroby ludzi: pryszczyca, zapalenie sutka, robaczawe zapalenie oskrzeli, zapalenie jelit, wzdęcia, uduszenia, tyfus, barwena, nosówka (odpowiednik polio u ludzi, co doprowadziło do jego stosowania u ludzi Następny) błonica ptaków, cholera ptaków, dur brzuszny, ptasia dżuma itp.
Stosowano więc najpierw przeciwko chorobom zwierząt i widząc jego niesamowitą skuteczność (rolnicy miał zachował dobre, pragmatyczne wyczucie dziedziny, która nie odpowiadała doktrynom i dogmatom przemysłowców), dopiero stopniowo próbowano tego na patologiach ludzkich z równym sukcesem.

bardal napisał:Ale w każdym razie, Janic, powiedz nam, jak nazywa się ten cudowny lek i nie jest drogi, zamiast wpędzać nas w marudzenie...

Janic napisał: Nie ma cudownych leków ani cudownych szczepionek, w przeciwnym razie jest to przesąd.
W dobie wszechobecnego Internetu „łatwo” go znaleźć: „ Szukaj a znajdziesz » – powiedział mędrzec. Cóż, szukałem leczenia polio i oczywiście pojawiała się tylko reklama szczepionek, ponieważ wdzierają się na pierwsze strony; Znalazłem o tym wzmiankę dopiero na 16 stronie.

Przepraszam Janic, ale wyrzucanie tego typu informacji bez dowodu i źródła nie brzmi zbyt poważnie. :?
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Szczepienia i zdrowie ... za czy przeciw?




przez Janic » 17/01/18, 09:02

bardal cześć
Przepraszam Janic, ale wyrzucanie tego typu informacji bez dowodu i źródła nie brzmi zbyt poważnie. :?

Jest powszechnie znana i doświadczana w sposób nonkonformistyczny. Chodzi raczej o to, że niektórzy ludzie nie traktują poważnie informacji i źródeł z powodów, które są dla nich osobiste. Każdy ma rację. Świadczy o tym ta debata na temat szczepionek, ponieważ każdy trzyma się własnych odniesień. Dlatego tak naprawdę dotyczy to tylko tych, którzy są na równowadze i którzy zdecydują się przechylić w jedną lub drugą stronę lub pozostać obojętni na ten temat, jak na przykład 577 posłów, minus 75, którzy nie wyrazili zaniepokojenia.
Przyjmuję więc te odniesienia, aby nie być podejrzanym o osobistą interpretację.
a) bez dowodu: Co to jest dowód?
1. Fakt, świadectwo, rozumowanie zdolne do niezbitego ustalenia prawdy lub realności (czegoś).
http://www.cnrtl.fr/definition/preuve

Jeśli setki, tysiące użytkowników dowolnego produktu (niekoniecznie tajemniczego produktu) poświadczają realność czegoś: czy jest to niezbity dowód?
b) źródło:
A. − Pochodzenie (czegoś konkretnego).
(parzysty źródło niż powyżej!)
na 80 stronach toczy się sprzeczna wymiana poglądów naukowych pochodzących z różnych źródeł, gdyż dana prawda nie należy do nikogo.
Jednakże w obliczu sprzecznych opinii: jak możemy niezbicie ustalić, że ta czy inna opinia jest prawdziwa?
Z drugiej strony, jego realność można zweryfikować doświadczeniem wystarczającej liczby świadków (tak jest w przypadku testów leków).Ale czy to wystarczy, skoro niektórzy biorą pod uwagę jedynie ich punkt widzenia w celu ustalenia dowodu, wbrew rzeczywistości obserwowanej na ziemi, w życiu i ciele tych świadków. (Oczywiście zdaję sobie sprawę, że jest to ważne w obie strony, a nawet bardziej!)
A więc konkretny przykład: w medycynie homeopatia, która była i jest przedmiotem dyskusji, a przede wszystkim negacji przez niektórych lekarzy (którzy tego nie praktykują lub którzy ograniczają się do swoich laboratoriów) zyskuje coraz większe znaczenie wśród opinii publicznej, która nie wdaje się w dyskusję o rzekomych specjalistach, ale szuka czegoś skutecznego i pozbawionego skutków ubocznych. Jednakże podejście to wydaje się sprzeczne, niemal całkowite, z dogmatem alopatycznym, który uważa się za „ jedyną prawdą, poza którą nie ma zbawienia „. Kto ma rację ? Kilku specjalistów w jednej dziedzinie czy specjalistów w innej dziedzinie?
Wracając więc do źródła, nie to się liczy, ale uznanie, jakie zostanie mu przyznane, a priori lub nie!
Biorąc więc powyższy przykład, czy byłbyś skłonny eksperymentować (a nie intelektualizować bez weryfikacji) z tym czy innym systemem lub środkami na uboczu, poza torami?
Dlatego podam tylko jeden prawdziwy przykład, mój (spośród milionów innych świadectw na całym świecie)! Wiele lat temu zachorowałem na ostre zapalenie wyrostka robaczkowego, więc zadzwoniliśmy do naszego lekarza, pół alopaty, pół homeopaty, który po badaniu stwierdził, że otrzewna jest już dotknięta i konieczna jest pilna hospitalizacja. W obliczu mojego braku entuzjazmu i mimo bólu zapytałem go, czy praktykowana przez niego homeopatia nie pozwala uniknąć tej operacji.
Na moją odpowiedzialność, ponieważ jak najbardziej odmawiałam tej hospitalizacji, leczył mnie jedynie homeopatią i infekcją, a ból uspokoił się i stopniowo ustępował, aż do ustąpienia w ciągu dwóch tygodni. Według niego co roku będę miał kryzys, który trzeba będzie leczyć w ten sam sposób.
Z natury i zawodu jestem racjonalistą, obserwowałem siebie jako podmiot i widziałem jedynie wynik.
Wiem, znowu z doświadczenia, anty homeopatia którzy nie mają o tym wiedzy (jak w przypadku szczepionek), które przypisują wynik całej gamie powodów, które mogłyby wyjaśnić, dlaczego i jak rower ojca François, ale którzy nie chcą eksperymentować sami, bo krytyka jest łatwiejsza niż angażowanie się w eksperyment.
Jest rzeczą oczywistą, że kilkakrotnie, z innych powodów, sprawdzałem zasadność skuteczności tego wysoce kwestionowanego leku. przez tych, którzy nic o tym nie wiedzą a zwłaszcza nie chcą przechodzić przez pole samokontroli.
Po całej tej prozie: jakie jest Twoje stanowisko (nie chcę mi tego wyjaśniać, dotyczy to tylko Ciebie) w związku z tym odejściem od torów, jakie to pociąga za sobą?
Być może wtedy pojawią się informacje i źródła! Uwaga: przypominam, że tajemniczy produkt nie jest homeopatyczny, bez obrazy Izentropa! :|

Mała uwaga! minibadanie jest dość zbliżone do ogólnej opinii wyrażanej w populacji.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Gebe
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 361
Rejestracja: 08/08/09, 20:02
x 65

Re: Szczepienia i zdrowie ... za czy przeciw?




przez Gebe » 17/01/18, 09:27

:zaszokować: :zaszokować: Znasz produkt leczący niemal wszystko u ludzi i zwierząt, który przede wszystkim mógłby zastąpić szczepienie (to temat, który sam zainicjowałeś!!), a nazwy nie chcesz podawać???
Powiedziałem, że nie jesteś zbyt poważny. Obawiam się, że to naprawdę „miłe”. : Mrgreen:
0 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13647
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1502
Kontakt :

Re: Szczepienia i zdrowie ... za czy przeciw?




przez izentrop » 17/01/18, 09:58

Janic napisał:Dostałem ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego, więc wezwaliśmy naszego pół-alopatę, pół-homeopatę, który po badaniu stwierdził, że otrzewna jest już uszkodzona i konieczna jest pilna hospitalizacja. W obliczu mojego braku entuzjazmu i mimo bólu zapytałem go, czy praktykowana przez niego homeopatia nie pozwala uniknąć tej operacji.
Na moją odpowiedzialność, ponieważ jak najbardziej odmawiałam tej hospitalizacji, leczył mnie jedynie homeopatią i infekcją, a ból uspokajał się i stopniowo ustępował, aż do ustąpienia w ciągu dwóch tygodni.
W grze orzeł lub reszka, ten pan był nieprzytomny, ale był zakryty.
Zabrano mi to, gdy miałem około dziesięciu lat i miałem bardzo dobre doświadczenia. Jako najstarszy z dużej rodziny nigdy nie byłem tak rozpieszczany :P. jedyny ból, jaki pamiętam, to moment, gdy pojawiła się silna pielęgniarka z 2 pielęgniarkami, aby wyciągnąć mnie na cal z odpływu. Przez sekundę było to niczym w porównaniu z tym, co trzeba było znosić w związku z infekcją.
Według niego co roku będę miał kryzys, który trzeba będzie leczyć w ten sam sposób.
dobry sposób na budowanie lojalności klientów : Wink:

Czy cudownym produktem nie byłaby „ziemia okrzemkowa”, bardzo popularna wśród hodowców kurczaków permakulturowych? : Wink:
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Szczepienia i zdrowie ... za czy przeciw?




przez Janic » 17/01/18, 10:54

Znasz produkt, który leczy prawie wszystko u ludzi i zwierząt, a nie chcesz podać jego nazwy???
to nie to JE znam ten produkt, jakby był to produkt ukryty, jest on szeroko stosowany w medycynie z innych powodów, ale nie do ważnego działania, tylko do bobologii.
które przede wszystkim mogłyby zastąpić szczepienia (to temat, który sam zainicjowałeś!!)

Dobrze robisz, że to podkreślasz i powtarzam, że nie ma cudownego produktu, jest tylko skuteczny produkt stosowany mądrze.

Aby lepiej zrozumieć dlaczego i jak, trochę historii.
Hodowca zauważa, że ​​część jego krów nie ma zapalenia sutka i tylko te w konkretnej oborze. Następnie zauważa, że ​​liżą ścianę, a następnie eksperymentuje, robiąc to samo z innymi krowami, co powoduje ustąpienie i zanik innych chorób w całym stadzie. Zaintrygowany rozmawiał ze swoim weterynarzem, który zauważył to zjawisko i zlecił analizę tego, co znajdowało się na tych ścianach. Przypadek radzi sobie tak dobrze, że ten weterynarz eksperymentuje z innymi hodowcami, na innych patologiach, które ustępują w ten sam sposób i technika ma tu swoje źródło.
Co to ma wspólnego z polio? Przychodzę tutaj i cytuję fragment (który oczywiście może pochodzić z innego źródła!)
„We Francji profesor D…. i doktor N.... opracował skuteczną terapię opartą na… (tajemniczym produkcie), która zastosowana przy pierwszych objawach pozwoliła zatrzymać rozwój choroby. Profesor Lépine, projektant pierwszej szczepionki przeciwko polio w firmie Pasteur, nie zawahał się nazwać go oszustem, jednocześnie odmawiając wzięcia udziału w demonstracji skuteczności w formie „ test przed honorowym jury złożonym z lekarzy wybranych przez obie strony „. W 1944 roku akademia medyczna zabroniony do profesora D.... opublikować komunikaty dotyczące swojego protokołu, odpowiadając: „ że poprzez ujawnienie nowego sposobu leczenia zapobiegliśmy szczepieniom (podczas gdy) w ogólnym interesie było uogólnienie tych szczepień » to utorowało drogę szczepionkom! »
Koniec cytatu!
Profesor D... podobnie jak DrN... opublikował swoje doświadczenia w pracach wykraczających poza zwykły system i dlatego są one stosunkowo rzadkie. Ponadto profesor D... analizował w swojej pracy eksplozję nowotworów (jego specjalność) oraz profilaktykę pozwalającą jego drastyczną redukcję. Oczywiście nie podąża za istniejącym systemem.
To oczywiście nic nowego! Wygląda na to, że system medyczny chce uniknąć jakichkolwiek pytań!
Piosenkarka Rika Zaraï, fanka metod naturalnych, również w telewizji i na oczach milionów widzów rzuciła wyzwanie lekarzom na planie, aby udowodnili, że te metody nie są skuteczne, i była zdeterminowana leczyć pacjentów, u których ten lek okazał się bezsilny. Wyzwaniu oczywiście nie sprostała i był to koniec jej szeroko komentowanej kariery wokalnej. Choć była to idealna okazja, żeby udowodnić, że według ich słów to tylko szarlataneria.
Wszystko, co tu mówię lub relacjonuję, można sprawdzić w archiwach telewizyjnych, a dla profesora D... w korespondencji, którą otrzymał od władz medycznych i która jest reprodukowana w jego pracy.
Powiedziałem, że nie jesteś zbyt poważny, obawiam się, że kwalifikacje były naprawdę „miłe”

Kto więc nie jest poważny?

W grze orzeł lub reszka, ten pan był nieprzytomny, ale był zakryty.
w grze w to, kto powie najwięcej bzdur (przepraszam osły za to porównanie kulturowe, niepochlebne dla Was) wygrałbyś ponpon! Gdyby była nieświadomość, byłaby to moja inicjatywa, więc dodatkowa głupota! A lekarz, który wychodzi poza schemat, nie jest objęty nakazem lekarskim! Więcej bzdur, ale to tylko kwestia przyzwyczajenia, powszechnie się to abonuje.
Według niego co roku będę miał kryzys, który trzeba będzie leczyć w ten sam sposób.

dobry sposób na budowanie lojalności klientów : Wink:
ponownie ponpon! Czy sugerujesz, że wszyscy lekarze, którzy regularnie odwiedzają swoich klientów, budują ich lojalność? Myślałam, że coś takiego istnieje! : Evil:
Pomijając fakt, że napisałeś kolejną bzdurę, nie było już mowy o ponownej wizycie u lekarza, ale o powtórzeniu tego samego leczenia! Nadal masz te same trudności z czytaniem po francusku!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13647
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1502
Kontakt :

Re: Szczepienia i zdrowie ... za czy przeciw?




przez izentrop » 17/01/18, 11:01

Janic napisał:Gdyby była utrata przytomności, byłaby to moja inicjatywa
Ach OK, byłaś dorosła i nie kazał ci podpisać zrzeczenia się prawa? Analizy nie powinny więc być alarmujące :) Mógł zatem przepisać placebo bez ryzyka : Mrgreen:
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Szczepienia i zdrowie ... za czy przeciw?




przez Janic » 17/01/18, 11:13

Janic napisał:
Gdyby była utrata przytomności, byłaby to moja inicjatywa
Ach OK, byłaś dorosła i nie kazał ci podpisać zrzeczenia się prawa? Analizy nie powinny więc być alarmujące
i jeszcze dwie głupoty.
a) czytaj wolniej, aby przeanalizować dowolny tekst, zamiast spieszyć się jak szalony, aby wygrzebać tego rodzaju bzdury.
(Cytowałeś wcześniej tekst INSERM, którego prawdopodobnie, jak zwykle, nie przestudiowałeś dokładnie.) Gdzie była kwestia bycia dzieckiem?
b) Od kiedy musisz podpisywać zrzeczenie się prawa, jeśli lekarz stosuje takie leczenie, a nie inne, na jakiej planecie żyjesz?
c)A od kiedy pacjent w ostrym kryzysie musi czekać na analizę, aby lekarz podjął decyzję o pilnej operacji? Najwyraźniej ty też myślisz, że ci lekarze to osły!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Szczepienia i zdrowie ... za czy przeciw?




przez Janic » 26/01/18, 10:51


SZCZEPIONKI: Konferencja profesora Henriego Joyeux i profesora Luca Montagniera z btlv.fr

« Wiecie, że rada zakonu lekarzy klęczy przed państwem, możemy zrozumieć, że zawsze tak to działało, ale to nie jest powód, abyśmy my, lekarze, naukowcy, badacze, klękali przed radą stanu lekarzy, którą szanujemy gdzie indziej, ale prawdą jest, że nie jesteśmy przeciwni szczepionkom , jesteśmy za mądrym stosowaniem szczepionek i za tym, aby nie było nadużyć i tych nadużyć, będziemy o tym rozmawiać… w ministerstwach są eksperci, którzy są niezwykle blisko, bezpośrednio lub pośrednio, laboratoriów produkcyjnych i które w związku z tym mają ogromną moc i to na poziomie globalnym, ponieważ tematem tej konferencji nie jest temat francusko-francuski, jest to temat globalny z rzeczywiście częścią francusko-francuską. gdzie mamy wrażenie, że wkraczamy w coś w rodzaju dyktatury szczepionkowej i o tym teraz będziemy rozmawiać (3'14'')"
Montagnier 9'36'' « Kontynuuję główny problem, który dzieli nas pomiędzy pewnym nurtem medycznym, farmaceutycznym, rządowym, to informacja, informacja tak jest w przypadku wypadków związanych ze szczepieniami poniżej zadeklarowanego, pediatra, który szczepi nie chce słyszeć o konsekwencjach swoich szczepień, masowe szczepienia. Mieliśmy przypadek wirusowego zapalenia wątroby typu B, które masowo atakowało dzieci w szkołach, a szczepienia doprowadziły do ​​bardzo znaczących przypadków objawów neurologicznych, zwłaszcza stwardnienia rozsianego, które możemy teraz wyjaśnić. To nie sama szczepionka, to adiuwanty, wodorotlenek glinu powoduje ogólny pobudzenie układu odpornościowego i reakcje prowadzące do autoimmunizacji….(11') » Itd…
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Szczepienia i zdrowie ... za czy przeciw?




przez Janic » 26/01/18, 14:13

Więc właśnie obejrzałem cały ten film.
Takie jest w 80/90%(?) stanowisko stowarzyszeń zwanych błędnie „antyszczepionkami” (z kilkoma niuansami), czyli wolność wyboru w porozumieniu z lekarzem prowadzącym.
ten inny film o żywieniu też nie jest zły, z kilkoma niuansami!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 110