Szczepienia i zdrowie ... za czy przeciw?

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).

Szczepienia

Możesz wybrać 1 opcja

 
 
Sprawdź wyniki
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Szczepienia i zdrowie ... za czy przeciw?




przez Janic » 19/07/17, 17:18

Niewiele nam to pomaga innym państwom europejskim ... : Mrgreen:
Ach, ci młodzi ludzie są zawsze niecierpliwi! Rozpowszechniając już bogate francuskie czytanie, należy je dodać do innych krajów. Ponieważ ograniczam się do tego, co jest w języku francuskim: powodzenia w zapoznaniu się z ich literaturą. 8)
wiadomo, co jest obowiązkowe, a co nie według państw europejskich.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Szczepienia i zdrowie ... za czy przeciw?




przez Janic » 19/07/17, 20:05

Janic napisał:
Więc twoim zdaniem szczepionki są skuteczne.
Bierzesz mnie za kłodę z takimi grubymi sznurkami.

No nie: pytam, czy jesteście przeciwni szczepionkom, odpowiadacie mi „absolutnie nie”.

Nie napisałem absolutnie nie; to wszystkoAle
absolutnie nie! Widzisz, że czytasz źle i za szybko. Jestem za wolnym wyborem, czy mogę się zaszczepić, czy nie zgodnie ze swoim sumieniem i prawem. które muszą szanować tę wolność sumienia, podobnie jak we wspomnianych 14 krajach europejskich.
Oczywiście, gdybyś nie rozumiał, krytykowanie totalitarnej decyzji o narzuceniu czegoś i zrobienie tego samego w inny sposób byłoby niezłe. Każdy musi uwolnić się od ciała zgodnie z przytoczonymi prawami (np. Aborcja), dlatego też osoby, które chcą się zaszczepić, mają do tego prawo. Nie mogę więc sprzeciwić się temu uzasadnionemu prawu w przeciwieństwie do osób wykonujących szczepienia, które chcą przekroczyć tę zasadność. Jednak wydawało mi się to wystarczająco jasne. Takie jest również stanowisko stowarzyszeń na rzecz wolności szczepień.
Na przykład, jeśli zapytasz mnie, czy jestem za czy przeciw homeopatii, odpowiem ci: Przeciw, ponieważ nie jest skuteczna. Prosty!

Po prostu nie jestem przeciwko A. ale w ramach swobodnego wyboru spośród szeregu możliwych terapii, w tym H. ze względu na jej skuteczność sprawdzoną w terenie, w prawdziwym życiu, a nie przez niekompetentne laboratoria!
janic napisał: Czy Twoim zdaniem szczepionki są skuteczne ?!
Użyłem twojej formuły, nazywa się to odpowiedzią pasterza na pasterzę!
Tak.
Ludzie muszą w nie wierzyć, w przeciwnym razie przestaliby istnieć, więc to kwestia wiary!
Janic napisał :DOnc sprawiłeś, że wszyscy trwają na zawsze ze wszystkimi przypomnieniami

Tak, a przynajmniej jeśli to pominęłam (ale nie sądzę), wynika to z zapomnienia lub rozluźnienia, a na pewno nie z konspiracyjnego przekonania.

Nie jest to kwestia konspiracji, ale po prostu spójności między słowami i czynami, więc wydaje się, że jesteś tutaj jedyny! Możesz to sprawdzić na tej tabeli:
http://inpes.santepubliquefrance.fr/100 ... nation.asp
W dodatku zadane pytanie zostało zakończone tym pytaniem

i oczywiście przewidziałeś obowiązek dodatkowych 8, nie czekając na ostateczną i ostateczną decyzję.


Pozostań o niewymienionym punkcie, a będę miał naukowe podejście, mówiąc JEŚLI:
Jeśli więc znajdziesz się w sytuacji rodziców, których dzieci zostały dotknięte tymi szczepieniami, od zwykłej gorączki po śmierć, a zatem oczywiście w bardzo poważnych przypadkach, jak byś zareagował? Więc to oczywiście ty lub twoja rodzina!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: Szczepienia i zdrowie ... za czy przeciw?




przez Adrien (były nico239) » 19/07/17, 20:34

Janic napisał:
Niewiele nam to pomaga innym państwom europejskim ... : Mrgreen:
Ach, ci młodzi ludzie są zawsze niecierpliwi! Rozpowszechniając już bogate francuskie czytanie, należy je dodać do innych krajów. Ponieważ ograniczam się do tego, co jest w języku francuskim: powodzenia w zapoznaniu się z ich literaturą. 8)
wiadomo, co jest obowiązkowe, a co nie według państw europejskich.


No cóż, przynajmniej nie jest to język drewna : Mrgreen:
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Szczepienia i zdrowie ... za czy przeciw?




przez Janic » 20/07/17, 06:14

No cóż, przynajmniej nie jest to język drewna
gdybym miał z przymrużeniem oka, nie byłoby nas na stronie 69. Musisz tylko przeczytać WSZYSTKIE z tych, w których pojawiają się pytania, które mogą Cię zainteresować. Chyba że od dawna decydujesz o swoim wyborze !? Roll:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Szczepienia i zdrowie ... za czy przeciw?




przez Janic » 20/07/17, 07:24

cześć nico
Po namyśle (tak!) I bez języka: czego chcesz? Gotowe odpowiedzi lub do przemyślenia? Aby uzyskać gotowe odpowiedzi, które nie wymagają refleksji, masz to wszystko na oficjalnej stronie: co więcej możesz zaoferować?
Jeśli cię nie satysfakcjonują? Masz kontrargumenty stowarzyszeń, które domagają się wolności sumienia i wyboru, i wyjaśnij dlaczego!
Więc na razie masz wybór i czego chcieć więcej?
W przypadku różnych krajów Europy każdy rząd ma swoje własne powody i motywacje i nie możemy ich zastąpić, więc to u nich znajdziesz odpowiedzi ... lub po prostu zobaczysz ich aktualne stanowisko, to może się zmienić, tak jak u nas!
Jedyne, co można zobaczyć, to to, że pomimo różnych przepisów, pomimo różnych lub nieistniejących wskaźników ochrony, pomimo mieszania się populacji, nie ma epidemii, nie ma endemii, nie ma kolejnych pandemii niezależnie od kraju.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: Szczepienia i zdrowie ... za czy przeciw?




przez Adrien (były nico239) » 20/07/17, 09:47

Janic napisał:cześć nico
Po namyśle (tak!) I bez języka: czego chcesz? Gotowe odpowiedzi lub do przemyślenia? Aby uzyskać gotowe odpowiedzi, które nie wymagają refleksji, masz to wszystko na oficjalnej stronie: co więcej możesz zaoferować?
Jeśli cię nie satysfakcjonują? Masz kontrargumenty stowarzyszeń, które domagają się wolności sumienia i wyboru, i wyjaśnij dlaczego!
Więc na razie masz wybór i czego chcieć więcej?
W przypadku różnych krajów Europy każdy rząd ma swoje własne powody i motywacje i nie możemy ich zastąpić, więc to u nich znajdziesz odpowiedzi ... lub po prostu zobaczysz ich aktualne stanowisko, to może się zmienić, tak jak u nas!
Jedyne, co można zobaczyć, to to, że pomimo różnych przepisów, pomimo różnych lub nieistniejących wskaźników ochrony, pomimo mieszania się populacji, nie ma epidemii, nie ma endemii, nie ma kolejnych pandemii niezależnie od kraju.


Czego chcę?

Ale to bardzo proste: precyzyjne pytanie precyzyjna odpowiedź.

I nie gloska polityka, która często szkodzi twoim słowom, które zresztą często są rozsądne, ale tak pokryte żużlem, że szybko stają się niestrawne podczas czytania : Mrgreen: dzięki przeróbce ...

Dlaczego kraje, które nie stosują obowiązkowych szczepień, nie stosują obowiązkowych szczepień?

Po długiej zwłoce twoja odpowiedź brzmi: „Nie wiem, jak sobie poradzić ...”

To paaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrRED TO.

Ale tak dużo wydanej energii : Evil: aby tam dotrzeć : Mrgreen:
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Szczepienia i zdrowie ... za czy przeciw?




przez Janic » 20/07/17, 10:11

Czego chcę?
Ale to bardzo proste: precyzyjne pytanie precyzyjna odpowiedź.
Wszyscy tam jesteśmy!
I nie gloska polityka, która często szkodzi twoim słowom, które zresztą często są rozsądne, ale tak pokryte żużlem, że szybko stają się niestrawne podczas czytania : Mrgreen: dzięki przeróbce ... [*]
Nie wiem, co radzić ci przeczytać i przeanalizować proza ​​oficjalnej strony we Francji być pokryte żużlem (to nie moja mowa musi być brana pod uwagę, ale ich mowa)
Dlaczego kraje, które nie stosują obowiązkowych szczepień, nie stosują obowiązkowych szczepień?
Po długiej zwłoce twoja odpowiedź brzmi: „Nie wiem, jak sobie poradzić ...”
Są ludzie, którzy myślą, że mają w sobie naukę, a ja nie jestem jednym z nich. Kiedy nie wiem, polecam udać się tam, gdzie istnieją informacje! Co byś zrobił na moim miejscu?
W przeciwnym razie napisałem: „wiadomo, co jest obowiązkowe, a co nie według państw europejskich. ”nie wiem dokładnie dlaczego!
To paaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrRED TO.
Jest to w większości oczywiste i elementarne i właśnie to powiedziałem na początku twojego pytania, od ciebie zależy, czy nie będziesz wydawać więcej energii niż to konieczne!
Rozpowszechniając już bogate francuskie czytanie, należy je dodać do innych krajów. Ponieważ ograniczam się do tego, co jest po francusku: powodzenia w sprawdzaniu ich literatury.
Ale tak dużo wydanej energii : Evil: aby tam dotrzeć : Mrgreen:
w istocie miej siłę do konsultacji pierwszy francuska oficjalna strona internetowa jako całość na ten temat ... wtedy zobaczymy, SI są rzeczy, których nie rozumiesz! :D

[*] natura ludzka jest tak zbudowana, że ​​trzeba kilka razy, a więc nie zawsze, powtórzyć to samo tysiąc razy, aby zwrócić na siebie trochę uwagi (bez zmiany lub nawrócenia), ponieważ jak to się mówi:nie jest gorszy od tego, który nie chce słyszeć"i ma to również zastosowanie w moim przypadku. Stąd te"tysiąc razy w swojej pracy, oddaj ją"i dlatego te bis repetita.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: Szczepienia i zdrowie ... za czy przeciw?




przez Adrien (były nico239) » 20/07/17, 10:43

Chodź, pomogę ci

Wstępne pytania

nico239 napisał:Dla informacji, jakie są liczby (we Francji) ORAZ przyczyny zgonów spowodowanych chorobami, na które nadal jesteśmy zaszczepieni lub co więcej?

Jakie są argumenty wszystkich (? Jeśli dobrze zrozumiałem) krajów europejskich (lub nawet innych) za zaprzestaniem stosowania obowiązkowych szczepień?



Zwięzłe odpowiedzi ...

1. Nie wiem, ale liczby można znaleźć na stronie internetowej INPES
2. nie wiem. Musisz iść i dowiedzieć się o stronach internetowych zainteresowanych krajów ...

I voilou, to nie jest skomplikowane : Lol:
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Szczepienia i zdrowie ... za czy przeciw?




przez Janic » 20/07/17, 11:13

Zwięzłe odpowiedzi ...
1. Nie wiem, ale liczby można znaleźć na stronie internetowej INPES
Nie powiedziałem, że nie wiem, ale trzeba było zacząć od zapoznania się z tą witryną a następnie witryny przedstawiające inną opinię z inną analizą danych liczbowych, na przykład. [*]
2. nie wiem. Musisz iść i dowiedzieć się o stronach internetowych zainteresowanych krajów ...
To jest to co zrobiłem!
Rozpowszechniając już bogate francuskie czytanie, należy je dodać do innych krajów. Ponieważ ograniczam się do tego, co jest po francusku:
I voilou, to nie jest skomplikowane : Lol:

dobrze, że wszystko zrozumiałeś! i teraz?

[*] Mówię, powtarzam i powtarzam w trakcie moich wystąpień (i myślę, że to samo dotyczy innych mówców), że moje wyjaśnienia nie dotyczą tylko mojego bezpośredniego rozmówcy, ale mogą być użyte do n ' każdy najbliższy lub przyszły czytelnik.
Stąd wszystkie środki ostrożności, które należy podjąć, aby uniknąć możliwego pomyłki, a tym samym długości, które nie będą przydatne dla wszystkich!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: Szczepienia i zdrowie ... za czy przeciw?




przez Adrien (były nico239) » 20/07/17, 11:48

Janic napisał:
Zwięzłe odpowiedzi ...
1. Nie wiem, ale liczby można znaleźć na stronie internetowej INPES
Nie powiedziałem, że nie wiem, ale trzeba było zacząć od zapoznania się z tą witryną a następnie witryny przedstawiające inną opinię z inną analizą danych liczbowych, na przykład. [*]


Podsumowując: jaka jest prawidłowa odpowiedź?
1) Wiesz, ale robisz swoje maminsynki i nie chcesz powiedzieć tego, co wiesz, i dlatego prosisz, abyśmy poszli napchać sieć, aby znaleźć to, co wiesz?
2. Czy nie wiesz?
3. Czy nie powiedziałeś, że nie wiesz, ale czy nie powiedziałeś, że wiesz? (Przewiduję : Lol: : Lol: : Lol: )
4. Ufam, że znajdziesz czwarty, który nie jest żadnym z poprzednich 4 ... (przewiduję bis : Lol: : Lol: : Lol: )


Janic napisał:
2. nie wiem. Musisz iść i dowiedzieć się o stronach internetowych zainteresowanych krajów ...


To jest to co zrobiłem!


Tak, na końcu trzeciego eseju : Mrgreen:

Pierwszy

Janic napisał:
Jakie są argumenty wszystkich (? Jeśli dobrze zrozumiałem) krajów europejskich (lub nawet innych) za zaprzestaniem stosowania obowiązkowych szczepień?
nie jest to kwestia argumentacji, ale realizmu: kiedy dochodzi do serii wypadków, państwa muszą zaspokajać potrzeby informacyjne, a nie kłamstwa, zmartwionych populacji.
W reżimach, w których nie ma demokracji, to autorytarna (autorytarna) i arbitralna decyzja narzuca swoją wolę bez wyjaśnienia. [*]
W przypadku nas, które mają być demokracją, która chce szanować własne prawa, jest to klauzula sumienia, która gwarantuje, że ludność nie podlega reżimowi totalitarnemu i gwarantowana przez wyżej wymienione zasady, i dlatego powtarzam:
• Artykuł 3 Deklaracji praw człowieka -
• kodeks cywilny, który uznaje zasadę poszanowania integralności ciała ludzkiego -
• kod Nurenberg (http://www.frqsc.gouv.qc.ca/documents/1 ... 8f14f4e6d5
• Artykuł 36 Kodeksu Etyki Lekarskiej
• Różne wyroki Trybunału w sprawie przejrzystych informacji dla pacjentów
• Prawo Kouchnera, które mówi, że żadna czynność medyczna nie może być wykonana bez dobrowolnej i świadomej zgody osoby
• Artykuł 1111 o zdrowiu publicznym, który mówi, że każdy obywatel ma prawo do wolności przyjęcia lub odmowy wykonania czynności medycznej.

Czy szczepienie jest czynnością medyczną? Czy reżim, który lekceważy te podstawowe zasady, może zostać uznany za demokratyczny? Od tego musisz zacząć, liczby pojawiają się później w potwierdzeniu lub unieważnieniu.
Z praktycznego punktu widzenia kraje te uważały, że niektóre choroby prawie lub całkowicie zniknęły i dlatego w obecnym stanie rzeczy nie ma już powodu, aby je narzucać. U nas to BCG (z wielkim trudem, ale była to pilna prośba ze strony pediatrów) i ospa, które zostały stłumione i dlatego pozostaje tylko DTP. (tylko we Francji) Jak Europa zamierza to wszystko zharmonizować?
Już teraz tężec nie jest chorobą zakaźną, podobnie jak wścieklizna i narzuca się jedną, a nie drugą: dlaczego? O ile te przypadki są tak rzadkie, jak przypadki wścieklizny? Ponadto dotyka prawie wyłącznie niemowląt w momencie narodzin (w krajach o niskim wskaźniku higieny) i osób starszych.

http://www.humanite.fr/la-rage-gare-son ... nce-608273

http://opac.invs.sante.fr/doc_num.php?explnum_id=8306
« W ciągu tych czterech lat zgłoszono łącznie 36 przypadków tężca, z których 11 zmarło, co stanowi śmiertelność 31%. Rozkład przypadków przedstawia się następująco: 3 w 2008 r., 9 w 2009 r., 15 w 2010 r. I 9 w 2011 r., Co odpowiada odpowiednio częstości zgłaszanych przypadków 0,05, 0,14, 0,23 i 0,14 przypadków na milionów mieszkańców. Przypadki te dotyczą głównie osób starszych (86% ma 70 lat lub więcej) i kobiet (75%). Roczna zapadalność według płci wynosi odpowiednio: 0,09 przypadków na milion dla kobiet i 0 dla mężczyzn w 2008 r., 0,24 i 0,03 w 2009 r., 0,27 i 0,19 w 2010 r., i 0,21 i 0,06 w 2011 r. Jeśli chodzi o portal wejścia, były to urazy (66,7% przypadków) lub rany przewlekłe (25%). W 8,3% przypadków nie zidentyfikowano drzwi wejściowych. Nie wszystkie przypadki były LUB słabo zaszczepione. „[*] [*]

Albo w ciągu 1 roku, średnio 2.75 zgonów i średni M / K 80.5% lub 2.2 zgonów wśród osób starszych, a zatem 0.5 zgonu dla reszty populacji lub 1 na 130.000.000 XNUMX XNUMX. naprawdę szalona rzecz! :x

błonica:
http://invs.santepubliquefrance.fr/Doss ... iologiques.

paraliż dziecięcy
http://invs.santepubliquefrance.fr/Doss ... 12-11-2013

: We Francji ostatni przypadek polio wśród autochtonów pochodzi z 1989 r., A ostatni przypadek zaimportowany z 1995 r., Oba z udziałem osób dorosłych.
Są to liczby pochodzące z oficjalnej strony internetowej. Możesz zrobić to samo ze wszystkim innym!

[*] To coś przypomina!
[*] [*] Podkreśliłem słabo zaszczepione, ponieważ ten preparat jest smaczny, gdy szukasz tego, co oznacza to stwierdzenie!


drugi

Janic napisał:Myślałem, że otworzyłem linię myśli powyżej:
Z praktycznego punktu widzenia kraje te uważały, że niektóre choroby prawie lub całkowicie zniknęły i dlatego w obecnym stanie rzeczy nie ma już powodu, aby je narzucać. U nas to BCG (z wielkim trudem, ale była to pilna prośba ze strony pediatrów) i ospa, które zostały stłumione i dlatego pozostaje tylko DTP. (tylko we Francji) Jak Europa zamierza to wszystko zharmonizować?
Jak również:
Jakie są argumenty wszystkich (? Jeśli dobrze zrozumiałem) krajów europejskich (lub nawet innych) za zaprzestaniem stosowania obowiązkowych szczepień?
nie jest to kwestia argumentacji, ale realizmu, kiedy dochodzi do serii wypadków, państwa muszą zaspokajać potrzeby informacyjne, a nie kłamstwa, zmartwionych populacji. W reżimach, w których nie ma demokracji, to autorytarna (autorytarna) i arbitralna decyzja narzuca jej wolę.
Co więcej?
Rozumiem cię jednak, ale prawie niemożliwe jest podsumowanie w kilku zwięzłych zdaniach tego, co wymaga badań i porównań, bez których byłoby to tylko praniem mózgu lub dogmatyzmem. Są rzeczy, które wymagają czasu, refleksji, zadawania pytań i których nie da się zrobić jednym pstryknięciem palca.
Więc bis repetita, jeśli ktoś wie, jakie skazania, jak przypuszczam, medyczne, opierają się na stanach, dla których szczepienie jest opcjonalne.

I odwrotnie, możesz zadać sobie pytanie: „ na których wyrokach, jak przypuszczam, opierają się medyczne, Państwa, w których szczepienie jest obowiązkowe, jestem przyjmowany. I porównaj z innymi! Jednak, i możesz to zobaczyć, w każdym systemie i we wszystkich dziedzinach życia, działają one na systemie marchewki / kija i nie ma mowy o próbie ucieczki lub jest to wygnanie tej firmy! Potem wszyscy świadomie dokonują swoich wyborów… z wyjątkiem sytuacji, gdy system im zabrania, karze wszystkich, którzy odpadną z haczyka, jak w każdym systemie totalitarnym!

Co więcej, to pojęcie świadomości liczy się najbardziej, znacznie więcej niż pseudonaukowe argumenty, które każdy może ułożyć swoim sosem.
Zamiast tego musisz postawić się w prawdziwej sytuacji:
a) Nie jestem chory na żadną z patologii, które mają chronić szczepionki. Oczywiście chcę ich uniknąć, a system oferuje mi cudowne produkty, które mnie przed tym uchronią. Więc biorę, nie zadając sobie żadnych pytań, ponieważ system zapewnił własne.
b) Zaufałem systemowi i niestety moje dzieci zachorowały i pytam system dlaczego? Który odpowiada: spaceruj, nie ma nic do zobaczenia, systemy nigdy nie działają w 100% i jesteś jednym z tych wyjątków. Ok, ale zrobiłaś to szczepienie, co robisz, aby pomóc nam z moim dzieckiem z autyzmem, encefalicznym, na wózku inwalidzkim? Nic, ponieważ musiałbyś udowodnić, że to z powodu ... a naukowo nie jest to udowodnione itp.
Ponieważ zdarza się to nie tylko innym!
c) Jest epidemia i nie zaszczepiłem swojego dziecka, a on jest nią dotknięty. Czy byłem złym rodzicem, że ten nie był chroniony?
d) Podczas tej samej epidemii zaszczepiony i ponownie zaszczepiony mały sąsiad również zachorował! Czy szczepionka jest więc bezużyteczna? Czy dobrze wtedy zrobiłem, że nie zaszczepiłem mojego dziecka, ponieważ u sąsiadów było to bezużyteczne itp.
Rodzice stają przed trudnym wyborem sumienia, NIEZALEŻNIE OD PODJĘTEJ DECYZJI: poddać się systemowi lub zbuntować się przeciwko niemu z takim samym ryzykiem dla dziecka i że żaden argument naukowy lub pseudonaukowy nie może na to odpowiedzieć. Niektóre państwa uprzywilejowały to prawo sumienia w tekstach legislacyjnych, czemu zaprzeczają inne akty prawne, jak we Francji: gdzie w tym wszystkim jest prawda, sprawiedliwość, etyka?



Wreszcie III uff wreszcie dowiaduję się, że nie wiesz (co nie jest problemem) i że muszę sam tego poszukać ... co też nie jest problemem

Janic napisał:
Niewiele nam to pomaga innym państwom europejskim ... : Mrgreen:
Ach, ci młodzi ludzie są zawsze niecierpliwi! Rozpowszechniając już bogate francuskie czytanie, należy je dodać do innych krajów. Ponieważ ograniczam się do tego, co jest w języku francuskim: powodzenia w zapoznaniu się z ich literaturą. 8)
wiadomo, co jest obowiązkowe, a co nie według państw europejskich.



Janic napisał:[*] Mówię, powtarzam i powtarzam w trakcie moich wystąpień (i myślę, że to samo dotyczy innych mówców), że moje wyjaśnienia nie dotyczą tylko mojego bezpośredniego rozmówcy, ale mogą być użyte do n ' każdy najbliższy lub przyszły czytelnik.
Stąd wszystkie środki ostrożności, które należy podjąć, aby uniknąć możliwego pomyłki, a tym samym długości, które nie będą przydatne dla wszystkich!


Cóż, właśnie dla lepszej czytelności, jeśli odpowiedź zostanie udzielona PRZED esejami, a nie 3 posty po tym, jak myślę, że zyskasz publiczność i wiarygodność.

Powtarzam wszystko, co mówisz, nie zawsze jest nieciekawe : Mrgreen: tym bardziej warto zadbać o formę TAK DUŻO jak o substancję
0 x

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : gegyx i goście 290