François Asselineau: UPR rozwiązania kandydatem?

filozoficzne debaty i firm.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79287
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11024

François Asselineau: UPR rozwiązania kandydatem?




przez Christophe » 15/12/11, 17:04

Do odkrycia: François Asselineau, kandydat bez przymusu, jakim go lubimy ... i z programem "kopa dupy" ... i jego partią UPR, logicznie rzecz biorąc, oba są "wyrzucone" z oficjalnych mediów!

Właśnie zaczynam się dowiadywać ... Nadal trudno mi zrozumieć cały ich punkt widzenia ...

20 min wywiad radiowy: http://www.youtube.com/watch?v=B1R7AjxsKNk

Ich 30-minutowy program wideo: http://www.dailymotion.com/video/xmsihw ... -1-10_news

Program UPR na wybory prezydenckie w 2012 r

W sobotę 3 grudnia w Nogent-sur-Marne odsłonił swój program prezydencki na ponad 5 godzin. Zaproponował najpotężniejszy program od 1958 roku, prawdziwy program prezydencki, którego wszyscy Francuzi oczekują. UPR jest godnym i lojalnym ruchem, który chce przywrócić niepodległość Francji i demokrację. Obejmuje kluczowe elementy strategii UPR dla Francji - w szczególności wyjście z UE, wyjście z euro i NATO - zerwanie z całą francuską klasą polityczną ,

Karta założycielska UPR

Został przyjęty podczas kongresu w dniu 25 marca 2007 r. Przez Francuzów w każdym wieku i we wszystkich warunkach, którzy zdecydowali się zjednoczyć, aby przywrócić demokrację we Francji i oddać Francuzom suwerenność i niezależność. Określa specyfikę analiz, propozycji i pozycjonowania UPR. Karta wyjaśnia, dlaczego musisz opuścić UE, opuścić euro i NATO.


Ich strona: http://www.u-p-r.fr
0 x
phil53
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1376
Rejestracja: 25/04/08, 10:26
x 202




przez phil53 » 15/12/11, 17:10

Szczerze mówiąc, z mojego punktu widzenia poza UE i euro pięknych bzdur.
Nasze nieszczęścia, jeśli są jakieś nieszczęścia, nie wynikają z tego.
Jeśli nie kwestionujemy siły banków (i ludzi, którzy się za nimi chowają), a także rynków, słyszę o giełdzie w krótkim i bardzo krótkim okresie, reszta to bla ... ........
A także w celu zakwestionowania wydatków, kosztów związanych z energią jądrową, tj. Sektorem jądrowym jako źródłem energii.
Ostatnio edytowane przez phil53 16 / 12 / 11, 09: 10, 1 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79287
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11024




przez Christophe » 15/12/11, 17:19

Zimno dla UE i euro, myślę tak samo ... ale muszę zobaczyć więcej szczegółów ich programu Jestem na początku 5-godzinnego wideo (w rzeczywistości jest 10 części 30 min ...) .. Myślę, że nie wytrzymam ... : Chichot:
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12306
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2967




przez Ahmed » 21/12/11, 19:42

Spojrzałem na początek, ale nie sądzę, żebym mógł przetrwać ...

Nie lubię krytykować tego, co tylko częściowo badam, jednak najwyraźniej wydaje się, że ta suwerenność (to nie jest zniewaga!) Koncentruje się na konstytucyjnej i formalistycznej koncepcji suwerenności Francji, mało koncepcji zgodnie z rzeczywistością globalnych stosunków władzy.

Zarządzanie poprzez dostosowanie przepływów handlowych na granicach zgodnie z interesem kraju zarządzającego, ze szkodą dla innych, może być wykonane tylko wtedy, gdy kraj ten dominuje w skali globu.
W przeciwnym razie, tak jak w przypadku Francji, negocjacje ograniczają się do maksymalnego ograniczenia ambicji innych.
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Towarzystwa i filozofii"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 137