niezawodny domowy Szukaj wiatr

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
Oliviier
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 06/04/11, 12:31

niezawodny domowy Szukaj wiatr




przez Oliviier » 06/04/11, 15:32

Witam wszystkich,

Mówię do ciebie, ponieważ widzę, że mam do czynienia ze specjalistami w tej dziedzinie forum.
Planuję zainstalować turbinę wiatrową o mocy 6 lub 5 kW w domu i chciałbym poznać Twoją opinię na temat dwóch maszyn o tej mocy.

Pierwszą jest szkocka turbina wiatrowa o mocy 6 kW. To, co mnie uspokaja w tej maszynie, to fakt, że producent istnieje od 30 lat i że zainstalował prawie 4000 na całym świecie.
http://www.ecolia-energies.com/eolienne-proven.html

Drugi, L'Evance de Windéo.
http://www.windeo-planet.com/fr/notre-gamme-deolienne

Co o tym sądzisz?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 06/04/11, 15:46

Od 5 do 6 kW jest już ciężki. Konieczne jest policzenie od 10 do 15 000 € zainstalowanych (łącznie z fundamentem i masztem), więc się nie myl.

Czy analizowałeś wiatry przez X miesięcy przed rozpoczęciem takiego projektu? Jaki jest potencjał

Gdzie mieszkasz
0 x
Oliviier
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 06/04/11, 12:31




przez Oliviier » 06/04/11, 18:02

Jestem w Bretanii 30 km od Quimper. Więc dużo wiatru.
0 x
bidouille23
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1155
Rejestracja: 21/06/09, 01:02
Lokalizacja: Brytania BZH powaaa
x 2




przez bidouille23 » 07/04/11, 11:11

Witam,


Sirroco francuskiej produkcji wysokiej klasy EOLTEC z prawdziwym certyfikowanym perfem i sprawdzonym czasem przechowywania, roczny rekord produkcji dla niewielkich rozmiarów, bez pękania, gdy jest na drugim najbardziej wietrznym punkcie na świat (roczna średnia wiatr 7.2 m / s przekraczam :zaszokować: ).

Inaczej sprawdzone, Krestrel, jimp? Bergey

Uh "Jestem w Bretanii, 30 km od Quimper. A więc dużo wiatru." przed lub za drzewami;) i czerwone światło lub ??

nie, jestem w Bretanii, to nie znaczy nic przepraszam.
Ja też mieszkam w Bretanii i to nie dlatego zmienia układ geograficzny samego miejsca;).

Jeśli jesteś na szczycie ołowiu Brez (góra Breton o wysokości co najmniej 300 m: =)), będziesz miał więcej wiatru niż u podnóża tego ostatniego nie, nad brzegiem morza lub w lesie czy niedaleko ???

Montaż masztu pomiarowego nie jest trywialny (chyba że masz pieniądze, aby wyrzucić okna), w odległości jednego metra w pobliżu żył wiatrowych nie są takie same, ale nie w ogóle istnieje na przykład współczynnik gruntu.

Wtedy wysokość jest bardzo bardzo ważna, energia wiatru jest funkcją jego prędkości w KOSTCE, więc przy każdym m / s zwojowego wiatru wynik znajduje się w kostce 2 m / s = 8, 3 m / s = 27, 4 m / s = 64 itd., Więc musisz dostać wiatr tam, gdzie on jest.

Nie daj się więc złudzić iluzji dzięki 12-metrowemu masztowi montażowemu. Jest to aberracja ekonomiczna i prawna, polegająca na lenistwie z prośbą o pozwolenie na budowę strzelasz sobie w stopę, chyba że stoisz twarzą w twarz morze na wzgórzu o długości 12 m jest nieskuteczne.

Wiatry zaczynają stawać się laminarne na dwunastu metrach i to one są wiatrem laminarnym, który zapewni nam energię wydobywalną, dlatego przy 18 lub 24 M będziesz mieć stabilne i regularne wiatry laminarne, zwłaszcza w Bretanii.

Mała uwaga, dane wiatrowe meteo france są wynikami pomiarów wykonanych na wysokości 50 m, więc nie ufaj temu.

W skrócie, jeśli twój instalator konstruktora (prośba do Oliviera KRugga z krugwind SARL, twórcy forum "mała turbina wiatrowa" na yahoo, idź zapytaj ich o opinię;)).

W każdym razie mówię 6 Kw tak po badaniu wiatrowym trwającym co najmniej 4 miesiące i EOltec lub Sprawdzony (preferencje Eoltec sprawią, że zrozumiesz, nawet Amerykanie twierdzą, że jest to zaawansowana technologia, jest tylko we Francji, że nie znamy mdrrr, aby powiedzieć poziom wiatru we Francji)

http://www.eoltec.com/Fr/Main_fr.htm

W przeciwnym razie możesz przejść do strony SEPEN (francuskie centrum testowe z testowaniem maszyn), ale bądź krytyczny wobec wyników w zależności od czasu dostarczenia maszyny przez producenta, który może ją usunąć zgodnie z życzeniem, Tak więc na pewno miara jest obcięta i wygląda jak jarnaque od producentów (myślę o dwóch amerykańskich wytwórniach, między innymi pionowym i poziomym z ostrzami w kształcie sejmitary;)).

Teraz istnieje norma IEC dotycząca certyfikacji turbin wiatrowych, która potwierdza, że ​​ma ją wybrana.

Następnie zwróć uwagę na to, jak nawijasz swoją turbinę wiatrową, jeśli nie radzimy ci uczyć się wiatru, oznacza to, że zostaniesz oskubany, jeśli zatrząśniesz ładnymi słowami pełnymi pieniędzy, wtedy idźcie oskubane i wreszcie, jeśli powiecie sobie, że licencja jest bezużyteczna, wtedy zostaniecie oskubani (dlatego turbiny wiatrowe są niebezpieczne dla ptaków) :) ).


Prawdziwa dobra rada nazywa prawdziwego, dobrego montera lub producenta.
W eoltec nie jestem żadnym działaniem, ale jest to francuska marka o światowej renomie, która pomimo ceny nieznacznie wyższej niż inne, ale z zapewnionym oporem i osiągami.
Jeśli się nie mylę, konieczne jest policzenie około 15000 EUR all inclusive, mata elektroniczna itp., A nie jak w przypadku France Eoliene, będziesz mieć to, o co poprosisz i oprócz prawdziwej porady od prawdziwych profesjonalistów :) .

dobry słuch poinformowany przez Bretona wart jest dwóch, a nawet trzech;)

tak WINDEo będę ostrożny;) wszystkie ich turbiny wiatrowe są tanio sprzedawane z dobrym zyskiem, nagi skystream kosztuje 6000 euro netto;), a są to turbiny wiatrowe, które nie zostały sprawdzone i w sieci znajdziecie dokument byłego pracownika maria power, który wyjaśnia wszystkie wady tej turbiny wiatrowej i którego nie dało się naprawić (może teraz tak;)) to więcej pieniędzy na B + R, ale dużo do marketingu, a właścicielka, którą znam, wcale nie ma gotówki na swój zakup, w ogóle nie produkuje tego, co było obiecane (normalne 12 moje zdanie) to mówię patrząc na notatki producenta, nie robi nie oferuje masztu dłuższego niż 18 m ???? bizard nie;). przejdź do więcej.

Idź dalej forum yahoo:


http://fr.dir.groups.yahoo.com/group/pe ... =dir&slk=1

i pauzuj swoje pytania do profesjonalisty jak tutaj;), ale głównie na temat energii wiatrowej.
więcej
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 07/04/11, 16:04

Witam,
W odległości dwunastu metrów wiatry stają się laminarne

Archiwizacja, ponieważ liczba Reynoldsa pozostaje astronomiczna, ale struktura wirów jest mniej fluktuacyjna, bardziej regularna, ale wcale nie jest laminarna, nigdy laminarna, nawet dla płaszczyzny papieru, ponieważ jeśli nie więcej, podnieś i turbina wiatrowa, ponieważ bez efektu bezwładności jest niezbędna !!
!!

Fizyka laminariów jak w słoiku z dżemem lub ruchomym piaskiem jest zupełnie inna, bez podnoszenia (toniemy w ruchomym piachu, tym bardziej się poruszamy, ponieważ prawdziwy laminarny).

Ten niewłaściwy termin powoduje, że każdy fizyk skacze!

Na poziomie ziemi wiatr dociera tylko wtedy, gdy trąba powietrzna przypadkowo dociera do ziemi.
Ale wiatr nigdy nie jest laminarny, ale struktura i częstotliwość wirów jest zmienna w zależności od odległości przeszkód, ponad Km !!
Horror dla małych samolotów za niewidzialnym A380 daleko.

Kiedy oszustwa całkowicie się zgadzają, są wszędzie, w technologii.

W regionie Bretanii i Paryża maksymalny wiatr to 180 km / h lub 300 kg / m2, które widziałem na moich domach w Boże Narodzenie 1999 r., Dlatego turbina wiatrowa musi być zagwarantowana na ten wiatr (można zobaczyć rozmiar rur) ( musi wytrzymać ciągnięcie dużego samochodu) i dla większej pewności, mieć gwarancję wymiany, jeśli wiatr wyburzy go w okresie amortyzacji (od 5 do 15 lat?)!
W przeciwnym razie istnieje duże ryzyko, że spadnie wcześniej !!
0 x
bidouille23
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1155
Rejestracja: 21/06/09, 01:02
Lokalizacja: Brytania BZH powaaa
x 2




przez bidouille23 » 07/04/11, 19:18

Witam

Dedelco, zgadzam się z tobą, że wiatry nigdy nie będą całkowicie laminarne, dlatego mówię, że na dwunastu metrach zaczyna się mniej zakłóceń, aby rozpocząć produkcję, są mniej w wieku 18 lat, a nawet więcej w wieku 24 itd. (Upraszczam to w objaśnieniu, które znam :) ).
Kłócisz się i masz rację, słowo jest ważne i często używam niewłaściwych słów, aby wyrazić moją myśl (zmieszany lol).

nie umniejsza to faktu, że HAWT będzie działać z wiatrem laminarnym, a mydłem VAWT z wiatrem turbulentnym :) i bądź tak, zgodnie z tradycjami zaakceptowali nadużycie języka;) (w ramce konik polny nie ma nic wspólnego z żywym owadem;) a mimo to obaj mają duże nogi :) ).
dobre dla dariusa Naprawdę nie wiem, który wiatr używa dokładnie?

W przeciwnym razie strona oszustwa, jeśli byłby to tylko maszt, ostrza wszystko, co jest szybko zrobione, jest ogólnie źle wykonane :) .

Weź miedź chińską (przepraszam, wciąż chiński, nie mam nic przeciwko nim, ale praktykuje wolny handel bardzo za darmo, czasem okazuje się, że tylko mnie to angażuje), która ledwo zawiera 30% bilansu miedzi, turbina wiatrowa jest podłączona płynie dobrze, ale nic nie dzieje się na dole i nie bez powodu wszystko opuszcza kabel w dżulach :zaszokować: .

Ile setek ludzi zapłaciło za to, że turbiny wiatrowe nigdy nie zostały zamontowane lub nigdy nie zostały ukończone ??? z powodu szybkiej sprzedaży i szybkiej pamięci podręcznej dla sprzedającego, ponieważ pozwolenie wymaga czasu i są ograniczenia, tak, wszystko po to, aby być szybkim i zarabiać szybko i dużo pieniędzy, i c kto płaci ??? facet, który chce dobrze sobie radzić i inwestować małe oszczędności, które poczynił w życiu i który ze swoim tupotem słucha sprzedawcy ...

oops przepraszam, w skrócie Normy IEC są dość surowe, ale sprawią, że zniknie może jakiś dobry producent, który nie sprzedaje wystarczającej liczby maszyn, aby w końcu zapłacić wszystkie te certyfikaty ...

Dobry wieczór;)
0 x
Oliviier
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 06/04/11, 12:31




przez Oliviier » 08/04/11, 17:05

Podsumowując, zrozumiałem twoją wiadomość, musisz iść jak najwyżej. Planuję wejść na wysokość do 15 metrów.

Wracam do mojego oryginalnego przesłania dotyczącego porównania dwóch maszyn, turbiny wiatrowej Proven 11 i l'Evance de Windéo.

Według Bidouille muszę uważać na Windéo, a turbina wiatrowa EOLTEC nie jest zła. Tyle że ta turbina wiatrowa jest dystrybuowana przez Wéole, co moim zdaniem jest najgorsze. Przeczytaj to świadectwo, które znalazłem.

http://www.paris-normandie.fr/article/a ... te-du-vent

Niestety Bidouille, ale Eoltec nie wydaje się bardzo solidny w porównaniu do Proven 11, a ponadto producent istnieje zaledwie 10 lat, podczas gdy Proven ma 30 lat. Wiedząc, że turbina wiatrowa musi trwać co najmniej 20 lat, nie zamierzam podejmować żadnego ryzyka. Bidouille, ty, która wydaje się, że dobrze znasz Eoltec, zatrzymuje się, gdy wiatr przekroczy prędkość 100 km / h. Sprawdzone 11 nigdy się nie kończy.

Szukam filmów na temat montażu Eoltec, aby porównać go z Sprawdzonym. Na tej stronie znalazłem wiele filmów montażowych o Proven.

http://www.ecolia-energies.com/video-pe ... tique.html

Czekam na twoje sugestie do porównania.

Miłego weekendu.
0 x
bidouille23
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1155
Rejestracja: 21/06/09, 01:02
Lokalizacja: Brytania BZH powaaa
x 2




przez bidouille23 » 08/04/11, 22:04

Dobry wieczór, przepraszam, że cię rozczarowałem, ale to nie tak, że weole sprzedaje eoltec, że nie są niezawodni :) .

Przyglądając się Hazarowi wynikom, są to klienci kupujący, którzy odnieśli się do swoich wyników w kilowatogodzinach, prawdziwe liczby, a nie ogłoszenia sprzedających;).

od Hugg pigot ( http://scoraigwind.co.uk/?cat=9)

oto tylko wyniki na przykład :)

http://spreadsheets.google.com/pub?key= ... q-qAdpGMfw

zapytaj google to twoi przyjaciele, Sprawdzony jest bardzo dobry bardzo dobry, Eoltec jest również bardzo dobry i bardzo francuski wszystko zaprojektowane i wykonane we Francji na południu :) , Niczego nie dotykam, po prostu, gdy jest z nami dobry materiał do wyprodukowania, jesteśmy jedynymi, którzy go nie kupują, nawet amerykańscy kupują go za wysoką jakość produktu;).

a potem w przypadku wilkołaka faktycznie mieszającego skystream i sirrocco wcale tak nie jest, oprócz pionowej turbiny wiatrowej arfff, ale dobrze, że czasami trzeba dobrze sprzedawać, a następnie kupującym eoletec nie będzie z turbiną wiatrową, która pojawią się problemy, chyba że edytor nie jest dobry, lub regulacja sterowania jest źle wykonana (mppt = regulacja progów kontrolera), więc jeśli jeden z etapów zostanie skutecznie zmieciony, wszystko może być nieporządne.

Telefoniczny krugg SARL i prośba o informacje;).

idź zobaczyć miejsca z prawdziwymi turbinami wiatrowymi i porozmawiaj z ich właścicielem ( forum na przykład yahoo;))

W przeciwnym razie oto kilka zdjęć bestii z woodstock 2;).

http://www.solacity.com/FarmShow.htm


http://www.eoltec.com/Fr/pictures_fr.htm
"Maszyna testowa 6kW w ekstremalnych warunkach (Kirkwall - wyspa Orkney - Szkocja)

Średni roczny wiatr w miejscu budowy: 11 m / s przy 50 m

Produkcja Scirocco na Orkadach: 22.000 28.000 do XNUMX XNUMX kWh / rok "co zaznaczono jako wynik jest prawdą;) ale Orkney jest drugim najbardziej wietrznym miejscem na świecie :) , to mówi, że wytrzymuje taką produkcję, która jest dowodem solidności, prawda? możesz sam sprawdzić prawdziwość rzeczy i porównać ją z wynikami poprzednich wyborów;).

W przeciwnym razie co do non-stop turbiny wiatrowej zależy od regulacji, na udowodnionym, że jest to koncepcja sterowania typu "Stall", zauważyłeś rodzaj sprężyny za łopatą;) im więcej wiatru, tym bardziej łopatki są skierowane do tyłu, a tym samym zmniejsza się ich średnica podnoszenia.

Eoltec jest bezpieczny w nawiasach i wykorzystuje kontrolę przez podziałkę, to znaczy, że istnieje system przeciwwagi, który obraca ostrze wokół jego osi, tworząc w ten sposób aerodynamiczne przeciągnięcie.

Co w obu przypadkach stanowi to samo.

Mówię wam, że udowodniono, że jest to również bardzo dobre, ale do wyboru jestem szowinistą i nie ryzykuję, kupując turbinę wiatrową od firmy po drugiej stronie kanału La Manche.
Następnie wielkim pytaniem, które zatrzymuje się, jest to, jaki świat chcesz, dokonując wyborów (ale to już inna historia;))

w przeciwnym razie inne ważne pytanie oprócz turbiny wiatrowej, ponieważ zarówno sprawdzone, jak i eoltec są dobrej jakości i niezawodne, musisz znaleźć odpowiedniego redaktora, który zwykle zaoferuje Ci wykonanie badania wiatru :) , W Bretanii istnieje większe prawdopodobieństwo, że będziesz mieć trochę regulowanego wiatru, ale wszystko zależy od konfiguracji terenu, to znaczy, że to twoje pieniądze;) i mówię, że nic nie mówię w tym samym czasie.

dobre i dobre dobre badania i nie zdziw się, jeśli znajdziesz więcej wyników w języku angielskim na eoltec Powiedziałem ci powyżej, że nie jest tutaj znane, areva tak przez wady, że ...

idź do więcej
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 241