Wyjaśnienia Pantone: tezy i hipotezy

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse




przez lau » 09/05/06, 23:53

strony o procesie pantone: -20% na kartach kolorów 2006!
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79327
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 10/05/06, 09:24

PITMIX napisał:Wystarczy, że np. otworzę pocztę i każdy wniesie tam swój dobry adres.
Dlatego pytam co o tym sądzicie, żeby nie robić czegoś co już istnieje.


Ben apluka, jak mówią ...

Lau napisał:strony o procesie pantone: -20% na kartach kolorów 2006!


hihihihihi
0 x
MichelM
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 411
Rejestracja: 14/02/05, 13:13
Lokalizacja: 94 Dolina Marny




przez MichelM » 10/05/06, 10:17

Cześć
Tak więc w przypadku adresów różnych dostawców dobrze bym to widział w eksperymentach ... A priori potrzebujemy natychmiast sprzętu.
Michel
0 x
sosjbservices
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 26/06/08, 14:53

Silnik wodny




przez sosjbservices » 26/06/08, 15:27

No cóż, plazma z pewnością powstaje z powodu sił elektromagnetycznych wytwarzanych przez spirale utworzone przez gazy.
Wszystko to polega na rekombinacji cząsteczek węglowodoru z cząsteczkami wody. Niektóre z tych cząsteczek „absorbują” atomy tlenu lub wodoru w wodzie lub rozbijają łańcuchy węglowe, dając lżejsze gazy. Nic nie jest pewne, ale działa.
Wyobraź sobie, że pozostawiliśmy w mieszaninie cząsteczek H20, więc dlaczego nie spróbować rozbić ich na H2 i O.
Istnieje system chłodzenia szafy elektrycznej zwany głównie „Vortex”. Strumień powietrza o temperaturze otoczenia jest wtryskiwany stycznie do rury, której jeden koniec jest zamknięty stożkiem umożliwiającym przepływ powietrza. nadmiar powietrza, które pozostaje w rurze, wiruje następnie wewnątrz innego wiru utworzonego przez początkową spiralę powietrzną. W układzie następuje wymiana temperatury tak, że po stronie stożka powietrze osiąga wysoką temperaturę, a po drugiej stronie jest tam schładzane.
Weźmiemy pod uwagę gorącą stronę, która znacznie podniesie temperaturę spalin, dalej wychodząc z tego bulionu cząsteczek, przygotowując go do elektrolizy. Elektroliza, system rezonujący z częstotliwością wody, tj. W 2,4GHz, co daje nam anteny 3,1 mm w ćwierćfalach. Wyobraź sobie masę na pochwie i na pręcie o innym potencjale. Byłoby to wykonane z żelaza, złożonego z naprzemiennych stref izolacyjnych i cylindrycznych stref przewodzących o długości 3,1 mm. Zespół pręta + tulei o długości przyznanej na przemieszczenie komory silnika.
Zyskaj jeszcze więcej ciepła w reaktorze. Na zasadzie lodówki możemy sprężać zimne gazy (pary), zwiększać prędkość, rozprężać gaz i stawiać go pod wpływem ciepła spalin, a następnie odprowadza energię, ponownie ją sprężamy i skończył kraking pozostałych cząsteczek H2O i wreszcie wstrzyknął go do silnika. Możemy pracować przejście od cieńszych obszarów do szerszych obszarów pręta przez różne stożki w celu wykorzystania fal uderzeniowych.
Oto propozycja rozwoju reaktora.
Zbadam, dlaczego nie ktoś gotowy do wykorzystania tego pomysłu, przyniosę wiedzę z zakresu elektroniki (kontrola zaworów i prędkości obrotowej silnika przez PIC) i montażu.
Ostatnio edytowane przez sosjbservices 26 / 06 / 08, 15: 33, 1 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79327
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 26/06/08, 15:30

Waw, co to za przedmiot, sosjbservices.

Radzę ci w 1er przeczytać to, ponieważ w dużej mierze przywołuje ideę elektryfikacji pary wodnej: https://www.econologie.com/ionisation-de ... -3324.html
0 x
sosjbservices
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 26/06/08, 14:53




przez sosjbservices » 26/06/08, 15:43

Christophe napisał:Waw, co to za przedmiot, sosjbservices.

Radzę ci w 1er przeczytać to, ponieważ w dużej mierze przywołuje ideę elektryfikacji pary wodnej: https://www.econologie.com/ionisation-de ... -3324.html


Nie mówię o jonizacji wody, jeśli powstaje plazma lub pola lub po prostu to tarcie, już jonizuje, mówię o oddzieleniu atomów i w tym celu proponujemy połączenie Pantone, Meyera i Frigidère w celu zwiększenia energii gazu, dzięki czemu H2O jest łatwiejszy do oddzielenia. Prawdziwy silnik wodorowy na miejscu. Możemy sobie wyobrazić, że pantone przybywa na wtryskiwacz elektrolizera.

Wkrótce
0 x
sosjbservices
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 26/06/08, 14:53

Poprawa Pantone




przez sosjbservices » 26/06/08, 16:46

Oto pomysł:
Obraz
Co powiesz
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79327
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 26/06/08, 16:50

Pkoi spirala gorąca strona?

Oto temat, w którym dokonaliśmy kilku obserwacji prętów: https://www.econologie.com/forums/etude-de-t ... t4944.html

Powinieneś zamieścić tam swój diagram.

Według mojej wiedzy André wykonał najwięcej testów na wędkach.

Ale używanie pręta 3.1mm będzie złe ...
0 x
sosjbservices
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 26/06/08, 14:53




przez sosjbservices » 26/06/08, 22:25

Obraz

Znaleziono na http://www.byitfrom.com/gnt/vortexgenfr.htm

To jest słynna tuba wirowa, o której mówiłem.

Podnieśmy temperaturę!
3,1 mm, to długość anten, rezonujących przy 2,4GHz, wydaje mi się, że rezonans wody, podobnie jak w mikrofalówce, cząsteczki byłyby poruszone, doprowadzone do silniejszego stanu wzbudzenia, powodując, że ich bardziej delikatne wiązania kowalencyjne. Montaż wszystkich tych procesów nie byłby sposobem na zwrócenie się tylko do wody, przy jednoczesnym zminimalizowaniu energii potrzebnej do elektrolizy, a energii temperatury można by pomnożyć, moglibyśmy zbliżyć się do punkt pękania w kierunku 1200 °. Wierzę, że w ostatniej chwili przerwałbym tę parę z odrobiną elektryczności.
To tylko pomysły i być może André mógł na nie spojrzeć.
++
0 x
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne




przez coucou789456 » 16/07/09, 04:14

cześć

odkopując przedmiot, studiowałem go od jakiegoś czasu, rzeczywiście Pantone w swoim oryginalnym opisie mówi o intensywnym polu magnetycznym wokół reaktora.
aby utworzyć to pole, rzeczywiście konieczne jest istnienie wiru wewnątrz reaktora. możliwe, że Pantone buduje swój pierwszy reaktor z pewnymi niedoskonałościami, dlatego jest prawdopodobne, że te wady są źródłem powstania wiru, podobnie jak VSLA w obiegu powietrza na wlocie.
Oczywiście musi istnieć związek między tworzonym wirem (powstającym indukowanym polem magnetycznym) a wydajnością reaktora. ponadto, zgodnie z Pantone, na końcu reaktora znajduje się gorący punkt we wnęce na końcu pręta: może to działać jak wnęka rezonansowa, w której z pewnością powstaje transformacja mieszaniny gazowej.

z drugiej strony, oczywiście, zgodnie z tym, co opublikowali lub powiedzieli niektórzy eksperymentatorzy, ta gorąca temperatura ma temperaturę wyższą niż temperatura spalin, co byłoby próbą udowodnienia, że ​​wówczas nie jest konieczne budowanie reaktora wewnątrz rury wydechowej (co znacznie uprości budowę i instalację reaktora w dowolnym pojeździe).

....

Jeff
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 161