Parada przebojów EGOtrolli

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839

Parada przebojów EGOtrolli




przez Flytox » 26/11/09, 20:26

Warunki rejestracji na Econology: https://www.econologie.com/forums/profile.php?mode=register


Post poświęcony kawałkom „odwagi” naszych najzdolniejszych EGOtrolle:


kouillon napisała:moja droga XXXXXXXXX (ocenzurowane), jakkolwiek jesteś naiwny, sądząc po skrajnej przeciętności twoich wypowiedzi, które czytałem na inne tematy, wiedz, że nie ma cienia najdrobniejszego szkicu dowodu w tym, co udało mi się napisać daleko! Nie mogę powstrzymać się od uśmiechu, widząc, że można tu zobaczyć dowody, które wyjaśniają, dlaczego i jak można uczestniczyć w forum zatytułowany „Nadjednostkowe sterowniki lub procesy, debata i pomysły?” z wytrwałością, która jest twoja! Jesteś wielkim naiwnym, który chce wierzyć komukolwiek na słowo, a sama koncepcja dowodu musi ci całkowicie umknąć!

Wszystko, co udało mi się tu zrobić, nazywa się popularyzacją! A czytając lepiej, zauważyłbyś nawet, że określiłem niepewny charakter tej teorii.

Więc kto wie, może model standardowy się rozpadnie, może zostanie potwierdzony, ale faktem jest, że kiedy zadaje się mi pytanie o spin, umieszczam je w kontekście: sama fizyka kwantowa jest składnikiem modelu standardowego!

Na koniec pozwólcie, że ponowię wyraz mojej pogardy, że w obliczu dyscypliny nie produkującej żadnych sformułowań, żadnych demonstracji i nigdy nie mających przekonujących wyników poza doświadczeniem, gdzie sam protokół był gównem.
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 97