Układ Bediniego, energia swobodna i punkt zerowy

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
marcoco
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 10/06/09, 01:22
Lokalizacja: val d oise

Układ Bediniego, energia swobodna i punkt zerowy




przez marcoco » 10/06/09, 02:38

Bonjour à tous,



Cóż, dla wszystkich badaczy i początkujących, przeczytajcie najpierw:

https://www.econologie.info/share/partag ... GONERA.zip

To właśnie nazywamy metafizyką, badaniem przyczyn. (A nie hipernauką… lol)


Z poważaniem.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 10/06/09, 10:12

Jeszcze jeden : Lol:

Linki do „ufo UFO” nie są tu zbyt mile widziane… Umieściłem dokument na naszym serwerze…
0 x
marcoco
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 10/06/09, 01:22
Lokalizacja: val d oise




przez marcoco » 11/06/09, 01:01

Poza kilkoma aluzjami, które dotyczą tylko autora, teoria ZPO wyjaśniona w tej książce jest bardzo bogata, rozumiem Twój wybór.

Z poważaniem.
0 x
marcoco
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 10/06/09, 01:22
Lokalizacja: val d oise

następujący




przez marcoco » 12/06/09, 06:23

Czytałem więc tę książkę 10 lat temu, kiedy adres, w którym można ją było zdobyć, był tajny.... Było to dla mnie prawdziwe odkrycie, bardzo uzupełniające traktat o fizyce z 1902 roku, w którym teorie pozostają teoriami i gdzie widzimy że teraz uznaje się je za prawdziwe....
Przez te wszystkie lata skupiałem się na mechanicznym oscylatorze Bedini i regularnie dostaję skoki ZPO.
Więc oczywiście i tego się spodziewam, po tym, co napiszę, będą wydarzenia sportowe.
Zapewniam, że nie chciałbym, żeby niektórzy twierdzili, że jest wystarczająco dużo filmów lub wyjaśnień, więc oto jedna z moich replik wideo, jestem otwarty na wszystkie Twoje pytania.

http://www.youtube.com/watch?v=VeqgQInC0Vk


Cordialement
Ostatnio edytowane przez marcoco 15 / 06 / 09, 05: 05, 1 edytowany raz.
0 x
Tagor
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 534
Rejestracja: 06/04/07, 12:31

Odp: kontynuacja




przez Tagor » 12/06/09, 06:39

marcoco napisała:Czytałem więc tę książkę 10 lat temu, kiedy adres, w którym można ją było zdobyć, był tajny.... Było to dla mnie prawdziwe odkrycie, bardzo uzupełniające traktat o fizyce z 1902 roku, w którym teorie pozostają teoriami i gdzie widzimy że obecnie są one uznawane za prawdziwe....
Przez te wszystkie lata skupiałem się na mechanicznym oscylatorze Bedini i regularnie dostaję skoki ZPO.
Więc oczywiście i tego się spodziewam, po tym, co napiszę, będą wydarzenia sportowe.
Zapewniam, że nie chciałbym, żeby niektórzy twierdzili, że jest wystarczająco dużo filmów lub wyjaśnień, więc oto jedna z moich replik wideo, jestem otwarty na wszystkie Twoje pytania.

http://www.youtube.com/watch?v=VeqgQInC0Vk


Cordialement


Nigdy nie widziałam, żeby bedini faktycznie działało!

aby móc zatwierdzić ten system, należy wyjąć baterie!

Czy to możliwe ?
0 x
Obelix
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 535
Rejestracja: 10/11/04, 09:22
Lokalizacja: Tulon




przez Obelix » 12/06/09, 10:46

Witam,

Tak, problemem jest wykorzystanie akumulatorów zarówno do zasilania, jak i do odzyskiwania.
Powinieneś wiedzieć, że aby zmierzyć moc znajdującą się w akumulatorze, jedynym rozwiązaniem jest jego zużycie… przy wszystkich błędnych interpretacjach, jakie to umożliwia…
Rozwiązaniem jest wykorzystanie pojemności magazynów energii, dzięki czemu wyniki będą bardziej wiarygodne...

Obelix
0 x
In medio stat virtus !!
marcoco
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 10/06/09, 01:22
Lokalizacja: val d oise

apartament




przez marcoco » 12/06/09, 23:56

Jeśli usuniesz akumulator zasilający, zniszczysz jeden z elementów tej konfiguracji systemu, ruch jonów w akumulatorze.
Można to zrobić na innych typach replikowanych systemów (i nie wynalezionych przez Bediniego, wielu się myli...), takich jak Kromrey lub Cole, lub na kombinacjach różnych badanych systemów. Istnieje około piętnastu różnych systemów przedstawionych przez Bediniego, ale nie wszystkie wykorzystują te same procesy, aby osiągnąć przynajmniej wymagany współczynnik COP 1,1.
Przede wszystkim nie należy mylić różnych systemów w celu sprawdzenia lub nie. I szczerze mówiąc, jeśli dobrze przeanalizujesz historię jego rodziny, pracę, kogo poznali, z kim pracowali, jak długo, czy ten facet byłby żartem? zdecydowanie nie.

Aby odzyskać tę samą obserwację, zależy to również od użytego obwodu. Kiedy myślę o trudnościach w znalezieniu właściwej podstawowej kombinacji tranzystor/dioda dla akumulatora, a tym samym możliwości pielęgnowania nadziei na czerpanie energii z innego, bardzo wątpię w twierdzenia niektórych. Niektórzy naprawdę biorą nas za sześciotygodniowe króliki...

Lepsze niż te krótkie wyjaśnienia, polecam trzy filmy Energy z filmów próżniowych poświęconych badaniom Bediniego, nr 2, 6 i 7. Jest tam coś, w co można się wgryźć, znalezione w torrentach, a nawet w książkach.
Przeprowadzono badania wydajności, w wyniku których stwierdzono jej zwiększenie. Nie działa na nowych bateriach.

Z poważaniem.
0 x
Hydraxon
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 183
Rejestracja: 17/02/08, 17:07




przez Hydraxon » 14/06/09, 18:34

Nie ma teorii punktu zerowego energii.

Energia punktu zerowego jest wynikiem możliwym do wykazania na poziomie pierwszego roku fizyki kwantowej. Co daje efekty, które można wykazać eksperymentalnie. Kazimierz jest jeden.

Można to jednak zaobserwować tylko w eksperymentach, które są znacznie bardziej kosztowne pod względem energii niż efekty, które podkreślają.
0 x
marcoco
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 10/06/09, 01:22
Lokalizacja: val d oise

teoria




przez marcoco » 15/06/09, 05:02

Nie jestem początkujący...
To proste, jeśli masz promieniowanie punktu zerowego (w temperaturze zera stopni), koniecznie musi istnieć przyczyna. Tam jest zablokowane.
Obowiązuje zatem nowa teoria: teoria energii (a raczej przyczyny) punktu zerowego. Ledwo możemy zrozumieć skutki.
Ale to nie w szkole istnieją wiarygodne wyjaśnienia prowadzące do wyników niezgodnych z ustalonymi prawami, lecz w metafizyce.
Myślę, że każdy musi podjąć własną decyzję po przestudiowaniu wszystkich możliwości.


Z poważaniem.
0 x
Klauzula brudu: TYTUŁ 35, KOD USC (1952), sekcje 181–188.
Hydraxon
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 183
Rejestracja: 17/02/08, 17:07

Odp: Teoria




przez Hydraxon » 18/06/09, 22:14

marcoco napisała:Nie jestem początkujący...
To proste, jeśli masz promieniowanie punktu zerowego (w temperaturze zera stopni), koniecznie musi istnieć przyczyna. Tam jest zablokowane.
Obowiązuje zatem nowa teoria: teoria energii (a raczej przyczyny) punktu zerowego. Ledwo możemy zrozumieć skutki.
Ale to nie w szkole istnieją wiarygodne wyjaśnienia prowadzące do wyników niezgodnych z ustalonymi prawami, lecz w metafizyce.
Myślę, że każdy musi podjąć własną decyzję po przestudiowaniu wszystkich możliwości.


Z poważaniem.


Czekaj, uspokój mnie: czy kiedykolwiek czytałeś demonstrację wzoru na ciało doskonale czarne? Z efektu Kazimierza?
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 125