Lampa Syriusz: opłacalna?

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7

Lampa Syriusz: opłacalna?




przez słoń » 12/10/07, 18:12

Hi Christopher!

Po naszej ostatniej wymianie maili poszłam zajrzeć do La Boutique i natknęłam się na Twoją uwagę na temat lampy Sirius.

Myślę, że są zastosowania, gdzie opłacalność jest całkiem niezła: np. mam klienta, który umieścił tego typu lampę w windzie w swoim budynku.

Jeśli wykonamy obliczenia:

Lampa Halo + uchwyt + transformator + cena/żywotność lampy + oszczędność energii + niezawodność + oszczędność M/O podczas wymiany
Myślę, że jest wiele miejsc, w których oświetlenie led jest opłacalne.
Co więcej, u mojej hurtowni sprzętu elektronicznego widzimy, że rozwija się ona coraz bardziej, zarówno designem, jak i designem. Czas pokaże, czy zużywa tak mało przy równoważnym przepływie.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 131