O twórczości Jovana Marjonavica

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
Avatar de l'utilisateur
harcowanie
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 251
Rejestracja: 31/03/07, 22:05
Lokalizacja: Castellon (Hiszpania)

O twórczości Jovana Marjonavica




przez harcowanie » 09/01/12, 21:39

Witam,

Kupiłem tę książkę dla dżentelmenów tutaj: http://books.veljkomilkovic.com/
wszyscy znają Veljko Milcovica, serbskiego wynalazcę, o którym szeroko się tu wspomina forum.

Kto czytał tę książkę?

Opinie?

Pierre
0 x
Okna jest ludzkim system operacyjny przez komputer.
Linux jest odwrotnie ...
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 09/01/12, 22:32

Chwytliwa książka do sprzedania snów i niespójna teoria, pozbawiona rzeczywistości, w całkowitej sprzeczności ze wszystkim, co wiemy, udowodniona, wielokrotnie, przez wszystko, co z wielką precyzją jest używane w życiu codziennym, telewizję, mikrofalowe telefony komórkowe, komputery, anteny, radary ,radio itp...

Przeczytaj uważnie, wszystkie darmowe przedmioty, na Wikipedii i Google, i znacznie mniej błotnisty, ale trudniejszy, biorąc pod uwagę ich naprawdę stałą skuteczność, na temat elektromagnetyzmu, Faradaya, Maxwella, elektrostatyki, magnetyzmu, Einsteina, energii i wszystkich zawartych w nich linków itp.

Ponadto wszystko, co mówi ta książka, jest bezpłatne w Internecie, za pośrednictwem Google, ze znacznie większą ilością szczegółów, w armadzie uluberlusów poszukujących „ponad jedności” i perpetuum mobile przez 400 lat (jak DreamWheel)!!

Jeśli chcesz konkretu, przeczytaj życie Curie, fascynującą prawdziwą sagę o odkryciu prawdziwej „nadjedności”, radioaktywności i energii nuklearnej, czyli energii w gwiazdach zmagazynowanej od początków wszechświata, do przeczytania za darmo na Wikipedii i Google, zamiast wzbogacać tego słodkiego gadułę, który opowiada bzdury, kopiując pisma uluberlus w Internecie, słodcy marzyciele.

Wreszcie możesz spędzić życie, jak Naudin, odtwarzając wszystkie montaże uluberlus, bez osiągania „nad jedności”.
Naudin udostępnia także bezpłatnie w Internecie wszystkie szczegółowe informacje dotyczące swoich testów, co jest ewenementem w tej dziedzinie!

Można nawet odtworzyć Rossiego, większość z nich jest publikowana w Internecie na temat zimnej fuzji
.
Znacznie lepiej, jeśli przeczytasz Kervran, dowiesz się, że twoje ciało robi to wszystko, nie zdając sobie z tego sprawy, prawda czy fałsz, jest to o wiele bardziej niepokojące.

Wreszcie błyskawica kulista, bardzo realna, jest być może „nad jednością”, którą można odtworzyć za pomocą wyładowań?

Ale ta książka nie zdradza żadnych tajemnic, które pozwolą wam osiągnąć to, co twierdzi, ponad jedność, bo gdyby to osiągnęła, byłoby jak Rossi sprzedający maszyny, które się nagrzewają lub poruszają w nieskończoność, kręcąc kciukami, tak jak Rossi próbuje to zrobić Do.

Ta deklaracja:
Pominięto fakt, że energia magnetyczna wykonywała pracę poprzez przyciąganie żelaznego pręta i sama się nie zużywała. Ta praca, pomniejszona o straty ciepła wewnątrz obwodu, jest energią swobodną lub energią ponad jednością.

jest fikcyjny i senny, przeczytaj równania Maxwella i energie magnetyczne rozchodzące się w falach radiowych i świetle, genialne dzieło Maxwella, tak spójne, łącznie z teorią względności, że ta książka marzeń nie może być prawdziwa.
0 x
Avatar de l'utilisateur
harcowanie
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 251
Rejestracja: 31/03/07, 22:05
Lokalizacja: Castellon (Hiszpania)




przez harcowanie » 09/01/12, 23:34

Doskonały punkt widzenia.
Wiem to wszystko, ale ciekawość mnie rozbudziła, dużo czytam, nie śnię, nie martw się.
Chciałem tylko sam zobaczyć treść, mieć jedną lub więcej opinii (czy to nie jest tutaj miejsce na dyskusję?).
Masz rację, jest tu pewne kopiowanie, żeby nie powiedzieć plagiat z chwytliwym tytułem, to prawda. Wreszcie nigdy nie komentuję filmu, jeśli sam go nie widziałem, książki, jeśli sam jej nie przeczytałem, smaku potrawy, nawet jeśli robił ją najlepszy kucharz, jeśli nie czytałem sam to spróbowałem!

Po prostu się informuję, emerytura też jest po to stworzona – swoją drogą, czytałeś tę książkę?

Zdecydowanie wolę "zajadać się" na stronie JP-Petit czy Naudin (która nie daje już znaku życia) to inny wymiar...

W każdym razie szczęśliwego Nowego Roku.
0 x
Okna jest ludzkim system operacyjny przez komputer.

Linux jest odwrotnie ...
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 09/01/12, 23:45

przy okazji, czytałeś tę książkę?

NIE, ponieważ nie ma mowy o uczestnictwie we wzbogacaniu tego typu osób.

Ale tylko podsumowanie, wystarczające, żeby wiedzieć, że to ta sama historia, co większość zjednoczeń w Internecie za pomocą magnesów.

Lepiej te pieniądze przeznaczyć na pożyteczną pracę humanitarną!!

W przeciwnym razie przeczytaj wszystko o Maxwellu, jego publikacje są bezpłatne w Internecie i cała fizyka, biologia, bardzo realna, można się wiele nauczyć, dlatego stale cytuję Wikipedię, o wiele bardziej kompletną niż jakakolwiek płatna encyklopedia, którą posiadam.
0 x
Avatar de l'utilisateur
harcowanie
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 251
Rejestracja: 31/03/07, 22:05
Lokalizacja: Castellon (Hiszpania)




przez harcowanie » 09/01/12, 23:58

Nie martwcie się o mnie, daję wystarczająco dużo na dzieła humanitarne.
Znam Maxwella, jestem bardziej filozofem niż matematykiem -
Nie znamy nic poza zjawiskami;
W uniwersalnej metodzie nauki ujawnionej przez Auguste'a Comte'a wiedza, jaką posiadamy o zjawiskach, jest względna, a nie absolutna!

Poczytaj Auguste'a Comte'a i pozytywizm...
0 x
Okna jest ludzkim system operacyjny przez komputer.

Linux jest odwrotnie ...
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 10/01/12, 01:07

Znam Maxwella, jestem bardziej filozofem niż matematykiem -

ale różnica polega na niezbędnym wysiłku dyscypliny, niezbędnym wysiłku, aby nie opowiadać bzdur i dobrze zrozumieć, na przykład zasadę zachowania energii i niemożność jej obejścia, bez doprowadzenia do upadku wszystkiego i zaprzeczenia całej technologii, która działa w naszych rękach , telewizor, laptopy, silniki itp.; !!
Maxwell ze swoją teorią pola można znaleźć wszędzie we współczesnej fizyce.

Kiedy już podejmiesz tego rodzaju wysiłek, podstawową matematykę (niezbyt dużą matematykę), później stanie się to łatwiejsze.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 10/01/12, 01:51

[Przestarzały]
0 x
RealWheel
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 205
Rejestracja: 04/07/09, 23:44
Lokalizacja: Paryż

Re: O twórczości Jovana Marjonavica




przez RealWheel » 20/06/12, 01:26

caracole napisał:Witam,

Kupiłem tę książkę dla dżentelmenów tutaj: http://books.veljkomilkovic.com/
wszyscy znają Veljko Milcovica, serbskiego wynalazcę, o którym szeroko się tu wspomina forum.

Kto czytał tę książkę?

Opinie?

Pierre


Szczegółowo przestudiowałem podwójne wahadło Veljko Milkovic'a. Bez wątpienia jest to niedoskonała maszyna superjednostkowa, ale z pewnością jest superjednostkowa.

Cordialement

RealWheel
Dyrektor ds. publikacji portalu EnergyThic.com
0 x
Gdy będziemy ble do budowy silników w zależności z prawdziwym kołem natury, będziemy produkować energię w nieograniczonych ilościach. Nikola Tesla
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 20/06/12, 01:46

Bein tak mówi... Natura nie znosi próżni! : Mrgreen:

Zabawne, że odkopuję wątek, żeby się tam reklamować.

No dalej, dalej... Surunitarny? Czy istnieje jeden, który działa i który został sprawdzony, że jest dostępny w sprzedaży?

Szczerze mówiąc, szybko zrozumiałem cel ReelWheel. Naśmiewa się z bycia „dyrektorem ds. publikacji” serwisu, który stwarza sobie wizerunek rzekomo neutralnego, aby promować „pasja energii”, a jego oczywistym i realnym celem jest wywołanie rozgłosu. Zaciera więc granice, umieszczając linki do innych stron i innych badaczy, z których niektórzy dokonali rzeczy, które zakończyły się sukcesem: i ukrywając pod przykrywką swoje własne badania... Cały czas ozdabiając się tytułem honorowym (strona jest pełen błędów) w tym samym celu: nie uważam tego za poważne. A nawet koniecznie wątpliwe. Jeśli nie możemy kwestionować motywacji ReelWheel: przynajmniej to wszystko jest piekielną mieszanką…

Mam wrażenie, że Sy©omoreen z Pascal Ha Ph@m nie wie, że ReelWheel go reklamuje (i/lub nie może o tym wiedzieć – oczywiście – robi się to nie po to, żeby reklamować jego promocję, ale żeby dać trochę wiarygodność wobec własnych kreacji, które wydają mi się nieco dziwaczne (przynajmniej do czasu, gdy udowodnił ich zasadność, a zwłaszcza wykonalność. Przynajmniej pod względem logicznym!)

tutaj:
http://energythic.com/view.php?node=53

...I uważam, że to bardzo sprytne z jego strony, potępia oszustwo, mimo że projekt, którego broni, jest – w obecnej sytuacji – wciąż bardzo naciągany! Ale to, co wydaje mi się oczywiste, to mieszanka gatunków, którą tworzy, aby osiągnąć swoje cele…

Pascal Ha Ph@m również będzie „bardzo szczęśliwy”, gdy zorientuje się, że znajduje się w tej samej sekcji, co autor obraźliwy.
0 x
RealWheel
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 205
Rejestracja: 04/07/09, 23:44
Lokalizacja: Paryż




przez RealWheel » 20/06/12, 11:58

Obamot napisał:Bein tak mówi... Natura nie znosi próżni! : Mrgreen:

Zabawne, że odkopuję wątek, żeby się tam reklamować.

No dalej, dalej... Surunitarny? Czy istnieje jeden, który działa i który został sprawdzony, że jest dostępny w sprzedaży?

Szczerze mówiąc, szybko zrozumiałem cel ReelWheel. Naśmiewa się z bycia „dyrektorem ds. publikacji” serwisu, który stwarza sobie wizerunek rzekomo neutralnego, aby promować „pasja energii”, a jego oczywistym i realnym celem jest wywołanie rozgłosu. Zaciera więc granice, umieszczając linki do innych stron i innych badaczy, z których niektórzy dokonali rzeczy, które zakończyły się sukcesem: i ukrywając pod przykrywką swoje własne badania... Cały czas ozdabiając się tytułem honorowym (strona jest pełen błędów) w tym samym celu: nie uważam tego za poważne. A nawet koniecznie wątpliwe. Jeśli nie możemy kwestionować motywacji ReelWheel: przynajmniej to wszystko jest piekielną mieszanką…

Mam wrażenie, że Sy©omoreen z Pascal Ha Ph@m nie wie, że ReelWheel go reklamuje (i/lub nie może o tym wiedzieć – oczywiście – robi się to nie po to, żeby reklamować jego promocję, ale żeby dać trochę wiarygodność wobec własnych kreacji, które wydają mi się nieco dziwaczne (przynajmniej do czasu, gdy udowodnił ich zasadność, a zwłaszcza wykonalność. Przynajmniej pod względem logicznym!)

tutaj:
http://energythic.com/view.php?node=53

...I uważam, że to bardzo sprytne z jego strony, potępia oszustwo, mimo że projekt, którego broni, jest – w obecnej sytuacji – wciąż bardzo naciągany! Ale to, co wydaje mi się oczywiste, to mieszanka gatunków, którą tworzy, aby osiągnąć swoje cele…

Pascal Ha Ph@m również będzie „bardzo szczęśliwy”, gdy zorientuje się, że znajduje się w tej samej sekcji, co autor obraźliwy.


Pascal Ha Pham udzielił mi zgody na publikację na mojej stronie niektórych swoich wynalazków.

Moja strona, jeśli nie zauważyłeś, nie dotyczy tylko maszyn superjednostek, ale wszystkich systemów wytwarzania energii: http://www.energythic.com/view.php?node=184.

Dokładam także wszelkich starań, aby publikacje naukowe były umieszczane w Internecie. Niedawno przesłałem kilka dokumentów opublikowanych przez Teslę: http://www.energythic.com/view.php?node=166.

Twoje uwagi na mojej stronie są zatem złośliwe, ponieważ moim celem jest dostarczenie wszystkich przydatnych informacji na temat zalet i wad różnych technologii:
http://www.energythic.com/view.php?node=194
http://www.cea.fr/var/cea/storage/stati ... e/pile.htm

Teraz, jeśli chodzi o podwójne wahadło Veljko Milkovic, faktycznie przeprowadziłem pełne teoretyczne badania jego mechanizmu i wykazałem, że pozwala ono na wytwarzanie nadmiaru energii.

Ale nie mam zamiaru tego przedstawiać forum szczegóły moich studiów.

Un forumeur poprosił mnie o moją osobistą opinię, wyraziłem ją, kropka.
0 x
Gdy będziemy ble do budowy silników w zależności z prawdziwym kołem natury, będziemy produkować energię w nieograniczonych ilościach. Nikola Tesla

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 137