Patent nie jest dowodem działania

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
comode
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 62
Rejestracja: 03/09/08, 15:00

Patent nie jest dowodem działania




przez comode » 03/09/08, 21:50

Aby położyć kres pewnej liczbie z góry przyjętych pomysłów, które są fałszywe, powinieneś także wiedzieć, że patent nie jest dowodem na słuszność teorii, podobnie jak nie pozwala na poświadczenie, że istnieje działający prototyp...

Patenty Stanleya Meyera są doskonałym przykładem patentów na rzeczy, które nie działają...

Pierwszą reakcją, jakiej oczekuję (z doświadczenia) od tych, dla których jest to upadek całego trybu, jest odpowiedź: „Informuję, że możemy patentować tylko rzeczy, które działają… niezależnie od tego, czy są to teorie, czy prototypy, i tak !”...

Tyle że „i nie!”

Przedstawiam wam patent, który pozwala na teleportację człowieka przez tunel czasoprzestrzenny:

Abstrakcyjny
System generatora tuneli czasoprzestrzennych pulsacyjnych fal grawitacyjnych, który teleportuje człowieka przez hiperprzestrzeń z jednego miejsca do drugiego.

Numer wniosku: 10 / 953,212
Numer publikacji: US 2006/0071122 A1
Data zgłoszenia: 29 września 2004 r
Wynalazca: John Quincy St. Clair

Klasyfikacja amerykańska
244062000


konkretnie patent jest elementem prawnym, potwierdzonym przez prawników, którym często nie udaje się znaleźć jak najwięcej na stosie (tak, wiem, Einstein nad tym pracował, powiedziałem „często”). Nie jest to w żaden sposób dowód naukowy i do złożenia patentu nie jest wymagany żaden element naukowy.

Tak jak ten patent nigdy nie zadziałał (mimo że jest tam opisany prototyp), tak samochód Stanleya MEyera nigdy nie jeździł na wodzie...

Kiedy rozmawiamy z Tobą o patencie, wiedz, że to tylko ochrona prawna! nie ma to żadnej wartości naukowej.
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264




przez chatelot16 » 03/09/08, 22:12

całkowicie się z tym zgadzam: zasada patentu. Opisuję sztuczkę mającą na celu udowodnienie, że jestem wynalazcą, polegającą na posiadaniu monopolu produkcyjnego: szkoda dla każdego, kto jest na tyle głupi, aby ubiegać się o monopol produkcyjny na coś, co nie działa

Myślę nawet, że inpi we Francji i inne organizacje patentowe w innych krajach zarabiają dużo pieniędzy na patentach, które nie działają

prawdziwa dyskusja, jaką przeprowadziłem z doradcą patentowym z inpi: Mam rzeczy do opatentowania: Chciałem zapoznać się z istniejącymi patentami w nadziei, że znajdę informacje, które pozwolą mi napisać mój: komentarz agenta inpi: większość patentów jest bezwartościowa i my nie należy ich modelować: jedyne rozwiązanie to zapłacić fachowcowi wysoką cenę...

inny rodzaj patentu: a moje nazwisko jest w 2 patentach tego rodzaju: duże firmy czasami muszą zgłaszać patenty tylko po to, aby udowodnić, że mamy badaczy, którzy szukają i patentujemy rzeczy bez żadnego zainteresowania, aby nie dawać dobrych informacji zawodnik: szkoda dla ciekawskich, którzy to analizują, wierząc, że to poważna sprawa...

patenty funkcjonowały w 1850 r., kiedy dobry wynalazek szybko wzbogacił swojego twórcę: dziś system patentowy nie działa, jest bezużyteczny i trzeba go wymyślić na nowo

kto opatentowa nowy system patentowy????
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79325
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11044




przez Christophe » 03/09/08, 22:14

chatelot16 napisał:patenty funkcjonowały w 1850 r., kiedy dobry wynalazek szybko wzbogacił swojego twórcę: dziś system patentowy nie działa, jest bezużyteczny i trzeba go wymyślić na nowo

kto opatentowa nowy system patentowy????


Wszystko zostało powiedziane, myślę...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Lietseu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2327
Rejestracja: 06/04/07, 06:33
Lokalizacja: Antwerpia Belgia, Skype lietseu1
x 3




przez Lietseu » 03/09/08, 22:24

Christophe napisał:
chatelot16 napisał:patenty funkcjonowały w 1850 r., kiedy dobry wynalazek szybko wzbogacił swojego twórcę: dziś system patentowy nie działa, jest bezużyteczny i trzeba go wymyślić na nowo

kto opatentowa nowy system patentowy????


Wszystko zostało powiedziane, myślę...


Potwierdzam i dziękuję za to wyjaśnienie!

Dziękuję chłopaki :P
0 x
Usuwając ludzkiej natury to było daleko od jego natury! Lietseu
„Moc miłości musi być silniejsza niż miłość do władzy” Współczesny Lie Tseu?
Widać wyraźnie tylko z sercem, Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ...
Avatar de l'utilisateur
Lietseu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2327
Rejestracja: 06/04/07, 06:33
Lokalizacja: Antwerpia Belgia, Skype lietseu1
x 3




przez Lietseu » 03/09/08, 23:49

Myślisz, że zgłosili patent?

:P http://www.youtube.com/watch?v=F4qjZocje0c :P

tam zaczynamy mówić, że turbina wiatrowa z...


Pozdrowienia
0 x
Usuwając ludzkiej natury to było daleko od jego natury! Lietseu

„Moc miłości musi być silniejsza niż miłość do władzy” Współczesny Lie Tseu?

Widać wyraźnie tylko z sercem, Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ...
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia




przez Gregconstruct » 04/09/08, 09:18

Patenty to tylko koncepcje.
Weźmy przykład karty inteligentnej, widzisz ten mały kawałek plastiku, którego nie należy pozostawiać w rękach kobiety bez nadzoru…

Ktokolwiek złożył patent, miał po prostu pomysł. Aby móc wcielić swój projekt w życie, musiał zwrócić się do inżynierów, którzy go opracowali.
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79325
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11044




przez Christophe » 04/09/08, 10:18

Lietseu: twój film jest głupi...przepraszam.

Greg: brak patentów NIE jest koncepcją. Nie można opatentować koncepcji ani pomysłu. Koniecznie musi istnieć aspekt techniczny i „innowacyjny”. Dodałem „” jako innowacyjny, ponieważ jest on szeroko omawiany.

Należy pamiętać, że we Francji akceptowane są wszystkie patenty spełniające te 2 kryteria. Nie wierz, że INPI odrzuci patent tylko dlatego, że jest podobny do innego (chyba, że ​​zostanie skopiowany/wklejony i to jeszcze raz). Będzie po prostu wskazywał podobieństwa (mniej lub bardziej rażące: X, Y, A...+ inne, których nie pamiętam) z innymi patentami w raport wcześniejszy.

Jako dowód, doping wodny został opatentowany już kilka razy przez mądrych ludzi... W ŻADEN SPOSÓB im to nie pomoże.

Ci, którzy mogą zablokować Cię przed posiadaczami innych ważnych patentów: Muszą jeszcze znaleźć Twój patent!

W przypadku niewykorzystania patentu: życzę powodzenia niezależnemu wynalazcy, bo trzeba by spędzać 24 godziny na dobę na monitorowaniu „przemysłowym”… a kiedy jest już uprzemysłowiony, jest już trochę za późno, bo w obliczu globalizacji nie widzę, jak mały wynalazca miałby iść do sądu z chińskim lub indyjskim podwykonawcą!!

Dlatego koleś z eolprocess przegrał z góry...nawet jeśli jego wynalazek ładnie wygląda.

Na przykład: próbowaliśmy zablokować patent Renault naszym... najwyraźniej zostałby zablokowany i co? Co nam to dało?...Chwałę?

ps: niewygodne, co? Niemniej jednak mówi bardzo istotne rzeczy, które mogę tylko przyswoić: niewygodną prawdę?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia




przez Gregconstruct » 04/09/08, 10:21

Wydaje mi się, że koncepcja może mieć aspekt techniczny…
A jeśli chodzi o aspekt innowacyjny, nigdy nie jest to tylko kwestia punktu widzenia!
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!
Avatar de l'utilisateur
Lietseu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2327
Rejestracja: 06/04/07, 06:33
Lokalizacja: Antwerpia Belgia, Skype lietseu1
x 3




przez Lietseu » 04/09/08, 14:52

Christophe napisał:Lietseu: twój film jest głupi...przepraszam.

Greg: brak patentów NIE jest koncepcją. Nie można opatentować koncepcji ani pomysłu. Koniecznie musi istnieć aspekt techniczny i „innowacyjny”. Dodałem „” jako innowacyjny, ponieważ jest on szeroko omawiany.

Należy pamiętać, że we Francji akceptowane są wszystkie patenty spełniające te 2 kryteria. Nie wierz, że INPI odrzuci patent tylko dlatego, że jest podobny do innego (chyba, że ​​zostanie skopiowany/wklejony i to jeszcze raz). Będzie po prostu wskazywał podobieństwa (mniej lub bardziej rażące: X, Y, A...+ inne, których nie pamiętam) z innymi patentami w raport wcześniejszy.

Jako dowód, doping wodny został opatentowany już kilka razy przez mądrych ludzi... W ŻADEN SPOSÓB im to nie pomoże.

Ci, którzy mogą zablokować Cię przed posiadaczami innych ważnych patentów: Muszą jeszcze znaleźć Twój patent!

W przypadku niewykorzystania patentu: życzę powodzenia niezależnemu wynalazcy, bo trzeba by spędzać 24 godziny na dobę na monitorowaniu „przemysłowym”… a kiedy jest już uprzemysłowiony, jest już trochę za późno, bo w obliczu globalizacji nie widzę, jak mały wynalazca miałby iść do sądu z chińskim lub indyjskim podwykonawcą!!

Dlatego koleś z eolprocess przegrał z góry...nawet jeśli jego wynalazek ładnie wygląda.

Na przykład: próbowaliśmy zablokować patent Renault naszym... najwyraźniej zostałby zablokowany i co? Co nam to dało?...Chwałę?

ps: niewygodne, co? Niemniej jednak mówi bardzo istotne rzeczy, które mogę tylko przyswoić: niewygodną prawdę?


Osobiście niepokoi mnie to, że nie skupiamy się na patentach...
To jest strona Buffalo Bill, wszystko, co wygląda jak Buffalo, należy odłożyć!
Przecież kulą się zabija, to jest naukowe i bardzo racjonalne...

Ale nasze życie nie składa się tylko z liczb, statystyk i praw handlowych! Co dzieje się z zasadami takimi jak solidarność, wzajemna pomoc, współpraca w obliczu kogoś, kto widzi tylko liczby tych milionów, które mogą dodawać jeden po drugim? Kto ci mówi, że nie jest po to, by kraść twoje pomysły za pomocą tych dobrych zasad?
Wiem, czym się stajemy, gdy się tak odwrócimy, stajemy się czymś w rodzaju nieuczciwych, pozbawionych skrupułów prawników, gotowych zrobić wszystko, żeby móc oszukać innych... A w tej kwestii jestem ekspertem, nie dlatego, że sam oszukałem innych, bo mnie wyruchali….. Przez lekarzy ponad wszelkimi podejrzeniami, którzy jeżdżą po ich Porsche i ich babciach, przez prawników, którzy jeżdżą Bentleyami, którzy obiecują ci księżyc, a kiedy go dostaniesz... Kradniesz wszystkie pieniądze wyglądając jak bity pies.
Nie każdy może przeżyć wspaniałe przeżycie, gładkie jak śmietanka, a przede wszystkim nic nie mówić!
Nie musisz przepraszać, gdy znajdę coś ciekawego, publikuję to również, aby poznać Twoją opinię i jak to otrzymuję, jestem całkiem szczęśliwy! Jeśli chodzi o pana Dieudonné, mogę mu tylko życzyć wszystkiego najlepszego, wiedząc, jaką drogę przeszedł i co jeszcze musi przejść, aby wprowadzić swój wynalazek na rynek.
A jeśli przypadkiem pewnego dnia będę miał pieniądze na zakup jego wynalazku, chciałbym być pierwszym, który go kupi!

Jeżeli komoda nie jest w stanie tego pomieścić, dajmy ją wypolerować! W tym temacie uważam, że pseudonim jest naprawdę dobrze dobrany... : Mrgreen:

Z wyrazami szacunku od Lietseu :P
0 x
Usuwając ludzkiej natury to było daleko od jego natury! Lietseu

„Moc miłości musi być silniejsza niż miłość do władzy” Współczesny Lie Tseu?

Widać wyraźnie tylko z sercem, Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ...
Hydraxon
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 183
Rejestracja: 17/02/08, 17:07




przez Hydraxon » 07/09/08, 16:58

Nie zapominajmy też, że sam fakt niewykorzystania patentu powoduje, że po 5 latach przechodzi on do domeny publicznej, nawet jeśli zostaną uiszczone opłaty.

Mówiąc bardziej subtelnie, zastanawiam się, czy producenci samochodów mogliby uznać za niewykorzystywanie faktu, że nie próbują z nimi negocjować licencji na korzystanie z wynalazku, gdy sami nie mamy na to środków. Produkcja masowa. W skrócie: mam rewolucyjny wynalazek. Patentuję. Sprzedaję wyłącznie produkty wykonane pojedynczo w warsztacie DIY. Zatrzasnąłem drzwi wszystkim przemysłowcom, którzy chcą negocjować. W tym przypadku szkodzę propagowaniu wynalazku w równym stopniu jak osobie, która patentuje i w ogóle go nie wykorzystuje, i myślę, że prawnicy producentów mogą to argumentować.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 175