Meyer Plany Lawton ostatnie wydarzenia?

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
Avatar de l'utilisateur
GENH2
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 17
Rejestracja: 30/06/07, 22:46

Meyer Plany Lawton ostatnie wydarzenia?




przez GENH2 » 08/08/07, 04:02

Witam wszystkich,

Bardzo regularnie czytam komentarze na tej ujednolicającej stronie i już od 2 lat pracuję nad własnym projektem "kotła wodorowego".

Zgłaszam się, aby dowiedzieć się, czy niektórym z Was udało się zweryfikować skuteczność elektronicznych diagramów Lawtona dla „pseudorepliki” Stana (obficie rozpowszechnianej w Internecie).

Dokonałem już inżynierii wstecznej wszystkich planów/filmów/tłumaczeń dostępnych obecnie w Internecie, ale nie było to nic nowego od grudnia 2006 roku.

Mam więc kilka pytań do tych, którzy nadal są zaangażowani i dla których Stan nie był oszustem.

-typ alternatora
-rodzaj komórek (identyczny dla mnie)
-liczba komórek
-ewolucja karty elektrycznej
-bezwzględna potrzeba podawania KOH do komórek w celu leczenia? niełatwe do znalezienia i niebezpieczne w manipulacji, w celu uzyskania jakiego rodzaju wyniku wyjściowego...:/
itp...
itp...
itp...
Nowe koi!

do zobaczenia wkrótce
0 x
Nie jesteś żartem, aby rozjaśnić nastrój? :)
Obelix
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 535
Rejestracja: 10/11/04, 09:22
Lokalizacja: Tulon




przez Obelix » 08/08/07, 08:55

Witam,

Jeśli chcesz krytyki lub porady, podaj nam linki do konsultacji.
Elektronika LAWTON jest zdecydowanie zbyt niejasna....

Obelix
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 08/08/07, 10:11

KOH można spotkać w drogeriach pod nazwą „potaż żrący”
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 08/08/07, 10:11

Witam GEN

Nadal nie wiem, czy „Stan” mówi prawdę

Na razie zastanawiam się nad skierowaniem swoich myśli w stronę elektrolizy pod wysokim napięciem, aby zmniejszyć opór wody i zrezygnować z elektrolitów... bez przesądzania jakiegokolwiek wyniku.
częstotliwość to inna historia, pomijając częstotliwość rezonansową wody czy wodoru, która jest zbyt wysoka dla standardowej elektroniki

przez głowę przechodzi mi także pewien pomysł; Użyj pary wodnej i zjonizuj ją, w rzeczywistości jony nie powinny natychmiast się rekombinować i wykorzystać ten przewodzący gaz, przepuszczając przez niego prąd...

Jest też niesamowity apetyt wody na pola elektryczne i na to stawiam:
pracować z parą wodną, ​​a następnie torturować ją w określonym polu elektrycznym (częstotliwość i napięcie) w celu uwolnienia H2

Trzymać? Cześć Eleph, wróciłeś?
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Avatar de l'utilisateur
GENH2
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 17
Rejestracja: 30/06/07, 22:46

Meyer/Lawton planuje najnowsze zmiany?




przez GENH2 » 08/08/07, 22:04

Witam,

karta elektroniczna, o której mówię, to ta dostępna w Internecie, przetłumaczona przez Christophe'a M., którą wszyscy już widzieli na tej stronie.

W przypadku potażu żrącego nie mogę go mieć, ponieważ nie jestem we Francji, aby przeprowadzić badania. Wystarczy dodać do wody szczyptę sodu i to wystarczy do badań.

Czy oglądałeś filmy na Youtube dotyczące często przeprowadzanych amatorskich eksperymentów w celu uwolnienia H2O (lub H3). Twoje opinie na temat wszystkich tych eksperymentów? Czy niektóre z nich są bardziej interesujące od innych od czasu wideo Lawtona?

Czy możemy chronić ogniwa cienką warstwą bez zbyt dużej utraty sygnału, aby je zanurzyć?

a+
0 x
Nie jesteś żartem, aby rozjaśnić nastrój? :)
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 08/08/07, 22:21

Kpt Maloche powiedział:

Trzymać? Cześć Eleph, wróciłeś?


Cóż, nigdy nie odszedłem, ale myślę, że ostatnio brakuje nam pary.

Przepraszam, ale nigdy nie miałem środków ani czasu na zrobienie testów.Przypominam otoczenie strony 75 „ulepszonej elektrolizy”: Twierdzę tam, że elektrolizer składa się z 2 płytek oddalonych od siebie o 1 mm od siebie woda destylowana powinna zachowywać się jak kondensator i w dodatku wibrować, trochę jak kryształ piezoelektryczny

a poniżej 1 do 10 MHz ma tylko kilka omów reaktancji.

czego nie wiemy:

to znaczy, jeśli ulegnie elektrolizie

i czy bąbelki odpadną, czy wręcz przeciwnie, będą strasznie wibrować pod wpływem przyciągania 2 płytek kondensatora.

sygnał nie może być przemiennym sinusem, ale prostokątnym od 0 do X woltów. Im więcej ich będzie, tym bardziej będzie wibrować!

(i to wciąż pozostaje do sprawdzenia, ponieważ być może w prawdziwych warunkach przemiennych elektrody ulegną depolaryzacji)
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
GENH2
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 17
Rejestracja: 30/06/07, 22:46




przez GENH2 » 09/08/07, 02:49

Witam wszystkich,

Miałem dużo problemów ze znalezieniem kondensatora 1 mf 16 V do tego stopnia, że ​​zamiast tego musiałem umieścić 1 mf 50 V! jeśli masz dobrą placówkę, w której można zaopatrzyć się w materiały eksploatacyjne i która dostarcza towary na arenie międzynarodowej...

z drugiej strony mam pewne przemyślenia na temat mojej wizji 100% działania hydro w ciągłym tworzeniu z małym zbiornikiem używanym do zapłonu. jeśli Panton i ludzie o otwartych umysłach są gotowi mnie przeczytać...zawsze przy moim systemie kotła H2...

To wszystko, to wszystko, w przeciwnym razie wciąż mam mnóstwo konkretnych pytań, które chcę zadać w związku z projektem wydajnego i dochodowego prototypu Stanleya Meyera.

Ale naprawdę chciałbym wiedzieć, czy ktoś tutaj, we Francji i na tej stronie, lepiej odtworzyłby Lawtona, czy nie, i jakie są tego wyniki! Z góry dziękuję i nie dajcie się nikomu poddawać, znam kilku zainteresowanych, a którzy niestety nie są Francuzami! lub europejski! : Evil: :zaszokować:

wykorzystując 9 lamp bezlutowych i kartę elektroniczną Lawtona ze schematem z alternatorem. Chciałbym poznać uzyskane wyniki...
Kończę zbiornik i niedługo przymierzam się do zakupu rurek ze stali nierdzewnej 316L o grubości 1.2mm. Planuję połączyć je szeregowo poprzez dławik kablowy. Wytrzymałość mojego przezroczystego zbiornika wynosi 30 barów.
Wydech wodorowy został odtworzony identycznie jak Meyer, przy użyciu materiałów lepszej jakości. Czekam na Wasze sugestie dotyczące wydajności klasycznej elektrolizy na poziomie 1700% ogłoszonej w jego filmie...

jaka jest dokładna charakterystyka zastosowanego wirnika i transformatora?

Czy masz idealną grubość dla rur o długości 50 cm? Mówię o grubości...
0 x
Nie jesteś żartem, aby rozjaśnić nastrój? :)
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 09/08/07, 09:29

Słoń napisał:Cóż, nigdy nie odszedłem, ale myślę, że ostatnio brakuje nam pary.


Tak,

jest praca, dzieci, praca i mało wolnego czasu,
Zgadzam się, to będzie trochę dłużej...
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 09/08/07, 23:05

GenH2:

uwielbiamy Cię, ale nie śledzimy Twojego rozwoju.

Internet jest tak rozległy, że nie znajdziemy w nim naszych referencji, Waszej wiedzy...i Waszych nadziei! Mówisz tak, jakby wszyscy zapoznali się z tymi samymi dokumentami co Ty.

Jeśli chcesz umieścić linki wyjaśniające, o czym mówisz, możemy dać Ci gradację pomiędzy:

"Ach, skąd to wiesz? Nie wiemy, to cudowne!"

et

„Nie marnuj czasu, to głupie zadanie, już próbowaliśmy!”

Przypominam, że na econologie.com można publikować szkice i zdjęcia oraz umieszczać linki do filmów na You Tube
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6989
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2913




przez gegyx » 09/08/07, 23:43

Słoń napisał:Przypominam, że na econologie.com można publikować szkice i zdjęcia oraz umieszczać linki do filmów na You Tube

Świetnie ! Widzę, że masz dobrą radę.

: Arrow: Po Twoim poście wysłałem Ci wiadomość na PW 28 lipca... : Lol:
0 x

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 116