Kapanadze Generator Jean Louis Naudin

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...

Czy jesteś zadowolony z obecnego stanu dema

Możesz wybrać 1 opcja

 
 
Sprawdź wyniki
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7

Kapanadze Generator Jean Louis Naudin




przez słoń » 21/06/10, 11:01

Tworzę ten nowy temat poświęcony temu doświadczeniu, aby odciążyć „metafizyczny” post, który wyłania się z jego ogólności.

To wszystko, JLN opublikował swój schemat,

http://jnaudin.free.fr/kapagen/replications.htm

co jest w rzeczywistości bardzo dziwne (co dzieje się w miedzianym pręcie, który jest w środku cewki?), ale do cholery:

Dlaczego do cholery WSZYSCY eksperymentatorzy (ponieważ są inni) odmawiają umieszczenia woltomierza i amperomierza w obwodzie wtórnym. Osobiście ćwiczyłem fotografię na tyle, aby nie przekonać się w ogóle dzięki zdjęciom ich zapalonych lamp. Jeśli przynajmniej zrobili nam przysługę, umieszczając obok banku żarówek, które ładują urządzenie, żarówkę o tej samej mocy, którą zwykle dostarcza sektor. : Evil:
Ostatnio edytowane przez słoń 21 / 06 / 10, 12: 40, 1 edytowany raz.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
kistinie
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 357
Rejestracja: 16/11/09, 09:18




przez kistinie » 21/06/10, 11:22

Tylko szczegół

Ten generator jest niebezpieczny ze względu na pola THT, EM i różne gazy, które będzie wytwarzał na iskierniku, więc uważaj na swoje bochenki podczas replikacji, ponieważ ostatecznie rozwiąże twoje problemy energetyczne, ponieważ nie będzie go potrzebować bardziej niż reszta.
0 x
----------------------------------------------

Myśl globalnie działaj lokalnie ...
et
Czy dobrze, że nie jest emmerdée!

-----------------------------------------------
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 21/06/10, 11:54

W każdym razie nie pomijajmy kroków ......

wciąż należy założyć, że to działa.

Jak tylko zostanie to wykazane, należy zadać pytania:

- dlaczego to działa
- czy dość rustykalnego transformatora µonde, iskiernika nie można zastąpić czymś innym?
- ograniczyć iskiernik, jeśli jest to konieczne
- osłonić bazar i / lub odrobaczać go

.... pcq, jeśli nie, szybko będziemy mieć problemy z sąsiadami i poważne problemy z władzami: jako generator pasożytów nie wygląda źle!
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 21/06/10, 12:36

Oto dlaczego nie przekonują mnie ogłoszone mocarstwa:

Oto 2 zdjęcia,

pierwszy strzał w ciemność:

Obraz

drugi w pokoju oświetlony światłem dziennym (widzimy również cień prętów łóżka na ścianie)

Obraz

Należy pamiętać, że cały obraz lampy (halo 12 V / 20 W) jest nasycony na biało. Gdybyśmy chcieli zobaczyć włókna, obraz byłby bardzo ciemny, ale na pokazanych nam zdjęciach widzimy włókna, a obraz jest średni, gdy jesteśmy na zewnątrz.

Nie myśl, że jestem „uparty”, chcę tylko wiarygodnego dowodu. Eksperyment jest dość drogi (10 żarówek, 10 gniazd, transformator falowy, trzeba go znaleźć, poliester na dławik, iskiernik) Nie wydam od 50 do 75 euro, dopóki się nie przekonam.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne




przez coucou789456 » 21/06/10, 13:21

cześć

możliwe, że w ankiecie brakuje „może” ...

co dzieje się z miedzianym prętem, który znajduje się w środku cewki?
musi odgrywać rolę części uzwojenia, odpowiednika zwoju (hipoteza).

ale do diabła, skąd pochodzi jego edycja, jest całkiem sporo, powiedziałbym nawet zbyt wiele różnic między początkiem a jego kopią, a to by działało (warunkowe) ...

bez dalszego potępiania, nawet jeśli zgadzam się z pańskimi argumentami dotyczącymi tego, co pokazano. jak prawnik wspieram tę osobę, nawet jeśli w głębi serca potrafię myśleć inaczej; podobnie jak w innym okresie, broniłem stanowiska innego ekonologa odnośnie ramki, która jest teraz po prawej stronie, i że poprosiłem o upuszczenie o 40 pikseli, aby dostosować ją do wizji. .. byłoby interesujące pomimo wszystkiego, co dotyczy tego ostatniego przypadku, aby poznać statystyki korzystania z tego nowego frameworka, nieporównywalne do tych na dole, identycznych pod względem treści, powiedziałbym nawet, że są bardziej niekompletne w porównaniu do tych na dole.

Jeff
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 21/06/10, 15:04

Ten zestaw z jego wariantami jest prosty do odtworzenia i całkiem przejrzysty !!
Zasadnicze punkty są mniej jasne i Naudin podał eseje za swoimi teoretycznymi pomysłami!
Iskiernik zapewnia samoscylację cewek, tak jak w przypadku uderzenia w huśtawkę, bez konieczności dostrajania, zastosowanej przez Hertza w 1887 r. !!!!
Miedziany pręt indukował prądy wirowe (jak spiralę) i zmniejsza eksperymentalnie z pewnością jaźń lub indukcyjność cewek, wyjaśnione w kontekście równań Maxwella, jedynego sprawdzonego modelu naukowego!

W przeciwnym razie pomiar mocy lampami halogenowymi jest przerażający, ponieważ łatwo z dużą ilością subiektywnych błędów i dlatego upór, by nie mierzyć inaczej, jest oznaką ukrycia !!

Zamiast kłótni bez końca Naudin może postawić miskę z termometrem na lampach z izolacyjną pokrywą nad wanną i lampami oraz zmierzyć szybkość podgrzewania tej wody !!

Dzięki mocy 2 kW podgrzewamy 10 razy szybciej niż 200 W, aby osiągnąć temperaturę wrzenia, dlatego dyskusja zostanie szybko zamknięta za kilka minut w obecności komornika, który zaświadczy o prawdziwości oświadczeń, które zobaczył i włożył filmy !!
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 21/06/10, 15:43

W przeciwnym razie reprodukcja jest bardzo tania przy użyciu wysokonapięciowych zasilaczy TV CRT i niektórych kondensatorów, a ja mam cały niezbędny sprzęt 900 km od mojego obecnego drugiego domu, wychodząc ze starych urządzeń wysokiego napięcia dochodzących do 30KV !!!
Uważaj, aby się nie porazić prądem. Dotykaj zestawu tylko wtedy, gdy zasilanie jest odłączone !!!!!

Biorąc pod uwagę astronomiczną liczbę filmów i systemów z energią w Internecie, nie można poświęcić czasu na ich odtworzenie, aby zobaczyć podstawowe błędy naukowe na prawie wszystkich !!!!! Tak jak robiłem w przeszłości !!


Na koniec możesz zmierzyć, ogrzewając dom w pomieszczeniu, porównując go z efektem grzejnika elektrycznego o mocy 2 kW i patrząc na miernik EDF, który musi obracać się o 200 W, 10 razy wolniej niż w przypadku grzejnika elektrycznego.

Łatwy i decydujący !!
Zamiast patrzeć na wilki !!

Jeśli to prawda, możemy ogrzewać 10 razy mniej, z COP 10 !!
Spełnione marzenie ?????

Iskiernik wytwarza pełny ozon !!
Możesz umieścić go w słoiku z obojętną atmosferą.
Musimy być w stanie zastąpić go tyrystorem i cewką samochodową, aby mieć napięcie 10000 V.
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 21/06/10, 17:55

Całkowicie zgadzam się z 2 interwencjami Deledeco, ale nie ruszam palcem, dopóki ktoś nie pokaże mi wiarygodnego środka, być może bez komornika, ponieważ tak czy inaczej oszukujesz komornika, jak chcesz : jest komornikiem, a nie metrologiem, więc łatwo zhakować amperomierz!

Pozostaje substancja, nad którą nie chcę dyskutować, dopóki nie będzie dowodów: skąd wziąłby się zasiłek?
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne




przez coucou789456 » 21/06/10, 19:14

Re komentarzy

Musimy być w stanie zastąpić go tyrystorem i cewką samochodową, aby mieć napięcie 10000 V.

chcesz wymienić iskiernik na tyrystor, nigdy nie będzie on miał takich samych osiągów jak iskiernik, zwłaszcza możliwy poziom intensywności podczas jazdy! tutaj, w zespole w JLN, rozładować 2000 V przy rezystancji równoważnej 100 lub 200 miliomów, co daje "pewien" prąd, w szczypcach, biorąc pod uwagę, że jest również szeregowo uzwojenie wtórne transformatora , Powiem trochę więcej, ale tyrystor nie wytrzyma, dużo droższy, zwłaszcza do testu ... ponadto ozon jest gazem odkażającym, często używanym jako taki i uzdatniającym wodę basenową przez przykład.

Jeff
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 21/06/10, 19:20

Słoń napisał:Oto 2 zdjęcia


Uwielbiam twarz hipopotama !!! Zen ve zun!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 150