Prezentacja innowacyjnych lub nieznanych narzędzi

Pomoc i porady dla wszystkich prac wykonywanych w budynku siebie i prezentacji swojej DIY pracy lub samodzielnej kompilacji. Ponieważ czyni siebie często econological ale uwaga nadmiernej pewności siebie!
oli 80
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1687
Rejestracja: 02/01/09, 17:23
Lokalizacja: Moselle 57
x 112

Prezentacja innowacyjnych lub nieznanych narzędzi




przez oli 80 » 16/10/17, 14:44

Witam, oto inny chiński gadżet, który pasuje do uchwytu wiertła lub śrubokręta
http://www.china-tonytool.com/ProductsD ... ta_ID=1061

http://sundigital.diytrade.com/sdp/1734 ... TV_Ti.html

Przypuszczam, że te gadżety wkrótce pojawią się w domu, najpierw na wystawach, a potem w telehopingu lub telesprzedaży
a następnie w supermarketach

wydaje mi się, że widziałem coś takiego w ciężarówkach narzędziowych w ciągu 90 lat

20120103153852-461483.jpg
20120103153852-461483.jpg (33.4 KIO) Dostęp do 8634 razy
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Re: Festiwal obiektów z koniunkiem lub bezużyteczny. Consomlation?




przez Christophe » 16/10/17, 15:22

Nie jest tak bezużyteczne i głupie, że jeśli to działa (patrz *), unika się konieczności zakupu zmotoryzowanej sprężarki dla tych, którzy używają swojej sprężarki do napompowywania opon ... więc jest to raczej ekonologiczne ...

oli 80 napisał:wydaje mi się, że widziałem coś takiego w ciężarówkach narzędziowych w ciągu 90 lat


Tak, wersja "pompa wodna" jest znana od dawna ... Oto jej odpowiednik "pompy powietrza" ...

* Aby działał poprawnie (do kilku barów), ten obiekt musi zawierać pompę wyporową (tłok + zawór lub koła zębate) ... ponieważ powietrze jest ściśliwe, pompa odśrodkowa (podobnie jak jej „wodny” odpowiednik) nie wystarczy ...
0 x
oli 80
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1687
Rejestracja: 02/01/09, 17:23
Lokalizacja: Moselle 57
x 112

Re: Festiwal obiektów z koniunkiem lub bezużyteczny. Consomlation?




przez oli 80 » 16/10/17, 18:41

Szkoda, że ​​ten akcesorium jest sprzedawany tylko w Chinach

Prawdą jest, że użycie wiertła lub śrubokręta jest niewłaściwe, jeśli ten typ sprężarki jest przeznaczony wyłącznie do napełniania opon i innych.

tutaj jest inny rodzaj narzędzi systemu combi https://www.youtube.com/watch?v=cIPxVGqQBGQ

ale tutaj te narzędzia są odpowiednie tylko dla tej marki, tak jak u nas black & decker ma ten sam system zwany matrix
https://www.youtube.com/watch?v=E2SQWEH6Mcs

Zaletą kilka narzędzi, tylko jeden silnik, aw przypadku uszkodzeń lub zniszczeń zastępując co jest popieprzone, to unika budować kompletne maszyny do odpadów, które jest albo silnik lub maszyna, która jest napędzana przez ten ostatni nadal funkcjonalne
0 x
oli 80
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1687
Rejestracja: 02/01/09, 17:23
Lokalizacja: Moselle 57
x 112

Re: Festiwal obiektów z koniunkiem lub bezużyteczny. Consomlation?




przez oli 80 » 16/10/17, 21:18

Dobry wieczór, oto DIY, która jest blisko kompresora na wiertarce https://www.youtube.com/watch?v=8kaca-mqxuw

dowód na to, że można zrobić to ze sprężarką, która włącza zapalniczkę, ponieważ zdarza się, że mały korpus silnika
ponadto w skrzynce narzędziowej zajmuje niewiele miejsca 8)

konieczne byłoby stworzenie kolejnego przedmiotu odkrywania nieznanych akcesoriów lub narzędzi
ale jak wymienić temat, powinien znaleźć tytuł
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Re: Festiwal obiektów z koniunkiem lub bezużyteczny. Consomlation?




przez Christophe » 17/10/17, 02:08

oli 80 napisał:konieczne byłoby stworzenie kolejnego przedmiotu odkrywania nieznanych akcesoriów lub narzędzi
ale jak wymienić temat, powinien znaleźć tytuł


Dobry pomysł, mógłbyś go zatytułować: „Nieznane interesujące lub innowacyjne narzędzia”? Całkiem proste?
0 x
oli 80
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1687
Rejestracja: 02/01/09, 17:23
Lokalizacja: Moselle 57
x 112

Re: Festiwal obiektów z koniunkiem lub bezużyteczny. Consomlation?




przez oli 80 » 17/10/17, 10:32

Witam, mam zamiar otworzyć ten temat z tym tytułem, ale nie wiem, czy możemy przenieść ostatnie wiadomości z tego, o którym mówię o sprężarkach do wiercenia, byłoby łatwiej
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Re: Prezentacja ciekawych lub innowacyjnych nieznanych narzędzi




przez Christophe » 17/10/17, 12:27

Dobrze, dzieliłem temat ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Lolounette
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 257
Rejestracja: 29/06/17, 12:17
Lokalizacja: Puy-de-Dome, 350m z alt.
x 77

Re: Festiwal obiektów z koniunkiem lub bezużyteczny. Consomlation?




przez Lolounette » 17/10/17, 14:10

oli 80 napisał:ale tutaj te narzędzia są odpowiednie tylko dla tej marki, tak jak u nas black & decker ma ten sam system zwany matrix
Zaletą kilka narzędzi, tylko jeden silnik, aw przypadku uszkodzeń lub zniszczeń zastępując co jest popieprzone, to unika budować kompletne maszyny do odpadów, które jest albo silnik lub maszyna, która jest napędzana przez ten ostatni nadal funkcjonalne


tak Black + Decker posiada cały system zwany „multievo”, w którym można dopasować różne akcesoria do wiertarki ...
oni mają pompa także ... to jeden z jedynych, których nie mam, lubię chadoków, które pomagam! : Chichot:

Lubię ich system i baterie są wymienne z różnymi narzędziami marki, w tym ogrodnictwo ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Grelinette
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2007
Rejestracja: 27/08/08, 15:42
Lokalizacja: Prowansja
x 272

Re: Festiwal obiektów z koniunkiem lub bezużyteczny. Consomlation?




przez Grelinette » 17/10/17, 22:27

Lolounette napisał:
oli 80 napisał:ale tutaj te narzędzia są odpowiednie tylko dla tej marki tak jak u nas black & decker mają ten sam system zwany matrix zaleta kilka narzędzi, jeden silnik iw przypadku awarii lub zepsucia wymieniamy to co jest przykręcone to unika się wrzucić kompletne maszyny do centrum recyklingu, w którym silnik lub napędzana przez niego maszyna nadal działa

tak Black + Decker posiada cały system zwany „multievo”, w którym można dopasować różne akcesoria do wiertarki ...
oni mają pompa także ... to jeden z jedynych, których nie mam, lubię chadoków, które pomagam! : Chichot:

Lubię ich system i baterie są wymienne z różnymi narzędziami marki, w tym ogrodnictwo ...

Możemy nawet pogłębiać koncepcję narzędzia modułowego: silnik napędza tarczę, dostosowując jej śrubokręt wiertarski lub akumulatorowy!
I dlaczego nie jego rower? ... Hop, przykręcam bezprzewodowe wiertło, kiedy uderzyłem w wielkie wzgórze i wszystko jest sam, po to, aby połknąć wybrzeże.

W tej samej idei, robię wielkie taczki dla ogrodu lub parku czyszczenia konia (ze starą śmieci Reformowany Container 500 wciąż!), A kiedy jest pełny, muszę przyznać, że " jest trochę ciężka!
Projektuję system adaptacji bezprzewodowego narzędzia do samonapędzania. Właśnie zamierzam naprawić przekładnię zębatą hs, z prętem napędzającym koła, mocując śrubokręt.

Taczek Elect (1) .jpg
Taczka Elect (1) .jpg (82.13 Kio) Dostęp do 8542 razy
Taczek Elect (3) .jpg
Taczka Elect (3) .jpg (79.95 Kio) Dostęp do 8542 razy


Pamiętasz te wspaniałe narzędzia, jakie przedstawiłem na ekonologii ... wkurzony ... długi czas: Sarkozynie. Zostanie również zmodyfikowany tak, aby był zmotoryzowany śrubokrętem na akumulatorze: ten sam silnik będzie przenoszony na wszystkie moje akcesoria ogrodnicze! : Chichot:

Sarkozyne.jpg
Sarkozyne.jpg (220.58 KIO) Dostęp do 8542 razy
0 x
Projekt konnym-Hybrid - Econology projekt
„Poszukiwanie postępu nie wyklucza zamiłowania do tradycji”
oli 80
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1687
Rejestracja: 02/01/09, 17:23
Lokalizacja: Moselle 57
x 112

Re: Prezentacja ciekawych lub innowacyjnych nieznanych narzędzi




przez oli 80 » 17/10/17, 23:15

Dobry wieczór, teraz nowy taczek nazywa się macroniną : Mrgreen: : Mrgreen:

do napędu za pomocą śrubokręta już istnieje https://www.youtube.com/watch?v=7t8WUHDxRy0

Możemy nawet zmotoryzować łódź śrubokrętem https://www.youtube.com/watch?v=rZJTGqmtzBs

https://www.youtube.com/watch?v=MEcpAP41RF8
0 x

Powrót do "DIY i samodzielnej budowy: budynek lub zamontować samodzielnej instalacji"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 95