Komunikacja roślinna na przestrzeni lat

Rolnictwo i gleby. kontrola zanieczyszczeń, rekultywacja gleby, humus i nowych technik rolniczych.
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Komunikacja roślinna na przestrzeni lat




przez Adrien (były nico239) » 27/07/17, 17:53

Temat humoru (bez złego humoru) po wycieczce po kilku różnorodnych i zróżnicowanych miejscach, które kwitły w ubiegłych latach, ale obecnie są odłogiem.

Nie będę wymieniać żadnych nazw, ale dzięki linkom polecającym Google widzę, że kilka witryn poświęconych ogrodnictwu warzywnemu odnotowało pewien rozwój przez kilka lat i obecnie są w stanie uśpienia, a niektóre artykuły pochodzą sprzed kilku lat.

To tylko przelotna uwaga, która sprawia, że ​​zastanawiam się nad wpływem mody i szumu na ten temat.

Co będzie z nami (mówię o nas wszystkich w ogóle) za 4, 5 lat??? :zaszokować:

Czy przewróciliśmy stronę?
Czy się zmęczymy?
Czy stracimy chęć komunikowania się na ten temat?
Czy omówiliśmy... temat?

Cóż... ciąg dalszy. : Idea:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: Komunikacja roślinna na przestrzeni lat




przez Adrien (były nico239) » 27/07/17, 21:42

Korzystając z okazji chciałbym dodać małe uzupełnienie do poprzedniego wpisu...

Tak jak natrafiamy na sporo porzuconych witryn lub blogów poświęconych warzywom... z drugiej strony jesteśmy świadkami pojawienia się szeregu mniej lub bardziej poważnych prywatnych kanałów na You Tube, w których każdy z nich opisuje w większości przypadków z radosną naiwnością jego osobiste eksperymenty... czasami z dużą ilością wszelkiego rodzaju niekompetencji.

Daleki jestem od krytykowania tych inicjatyw, nawet jeśli nie mają one nam nic do zaoferowania, gdyż You Tube stał się poniekąd wolnym radiem internetowym na skalę indywidualną...

Można tylko żałować, że większość z nich to tylko płaskie eksploracje ogródków warzywnych bez żadnej wartości dodanej, dalekie od refleksji, jaką wnosi Didier czy kilku innych....

Ciąg dalszy nastąpi także w miarę upływu czasu i duszności, która nastąpi...
0 x
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9772
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2638

Re: Komunikacja roślinna na przestrzeni lat




przez sicetaitsimple » 27/07/17, 21:46

nico239 napisał:Korzystając z okazji chciałbym dodać małe uzupełnienie do poprzedniego wpisu...

Tak jak natrafiamy na sporo porzuconych witryn lub blogów poświęconych warzywom... z drugiej strony jesteśmy świadkami pojawienia się szeregu mniej lub bardziej poważnych prywatnych kanałów na You Tube, w których każdy z nich opisuje w większości przypadków z radosną naiwnością jego osobiste eksperymenty... czasami z dużą ilością wszelkiego rodzaju niekompetencji.

Daleki jestem od krytykowania tych inicjatyw, nawet jeśli nie mają one nam nic do zaoferowania, gdyż You Tube stał się poniekąd wolnym radiem internetowym na skalę indywidualną...

Można tylko żałować, że większość z nich to tylko płaskie eksploracje ogródków warzywnych bez żadnej wartości dodanej, dalekie od refleksji, jaką wnosi Didier czy kilku innych....

Ciąg dalszy nastąpi także w miarę upływu czasu i duszności, która nastąpi...


Czekamy na Twój kanał YouTube!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: Komunikacja roślinna na przestrzeni lat




przez Adrien (były nico239) » 27/07/17, 22:14

: Chichot: :D : Mrgreen: Och, jestem zbyt zajęty gdzie indziej....

Niestety, mam inną pasję związaną z bieżącymi wydarzeniami... a bieżące wydarzenia (takie jak giełda) to śmierć, ponieważ nigdy się nie kończy... kiedy nie jest to Europa, jest to Japonia, a kiedy nie jest to Japonia, jest to Ameryka... :zaszokować:

Ale poza tym nie mam nic do powiedzenia, ani żadnego znaczącego doświadczenia, w żadnym wypadku nic, co uzasadniałoby filmy…

Poza tym jestem w zasadzie fotografem i powiedzmy, że ten film i ja... to trochę jak z motocyklami i quadami... nie jesteśmy przyjaciółmi : Lol:

Zobaczymy
KIEDY nadejdzie czas emerytury...
JEŚLI sam wytrwam (bo nie wykluczam się z kategorii potencjalnego zadyszki)
et
JEŻELI doświadczenie, które zgromadziłem w uprawie ogrodu warzywnego w górach, okaże się interesujące, podzielę się nim
et
JEŚLI film zacznie mnie interesować, co nie jest pewne

Zresztą, jak widać, jeszcze nie dotarliśmy...

To powiedziawszy, temat nie sugeruje bynajmniej kpiny z tych, którzy rzucili ręcznik, ani z początkujących...

To tylko obserwacja fal zjawiska....

Poza tym, jeśli spędzam (trochę) czasu na konsultacjach z nimi, to dlatego, że często znajdujemy coś ciekawego w doświadczeniach innych... Mi wystarczy 1-2 minuty 20-minutowego filmu.Szczęście...
0 x

Powrót do "rolnictwo: problemy i zanieczyszczeń, nowych technik i rozwiązań"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Bing [Bot] i goście 315