GMO Pilna kolejna prośba

Rolnictwo i gleby. kontrola zanieczyszczeń, rekultywacja gleby, humus i nowych technik rolniczych.
Avatar de l'utilisateur
RolCopter
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 116
Rejestracja: 08/03/06, 20:29
Lokalizacja: Val d'Oise

GMO Pilna kolejna prośba




przez RolCopter » 21/03/08, 18:17

dobry wieczór

Pilne, czy podpisałeś tę petycję :?

http://www.sciencescitoyennes.org/spip. ... ticle=1638

AKTUALIZACJA od Christiana VELOTA do wszystkich sygnatariuszy petycji



Witam was wszystkich,

Przede wszystkim chciałbym bardzo podziękować za wsparcie i za różne przekaźniki tej petycji.
Jednak krążą wiadomości, w których mówi się, że miałem dodatkowe problemy po moim pojawieniu się w Arte 10 marca z José Bové po emisji filmu dokumentalnego Marie-Monique Robin „Świat według Monsanto” i że zostałem natychmiast zwolniony.
Ta informacja jest nieprawdziwa i zwracam uwagę, aby nie zniekształcać rzeczy! Od czasu mojego pobytu w Arte nie miałem żadnych problemów i nie odczuwałem dodatkowej presji po tej interwencji.
Naciski, na jakie jestem narażony w związku z moimi publicznymi stanowiskami w sprawie GMO, sięgają końca 2006 r. Były to przede wszystkim powtarzające się protesty, po których następowały naciski materialne, aż do wydalenia z instytutu, w którym prowadzę. moich badań (pismem otrzymanym we wrześniu 2007) od końca 2009 (data odnowienia umowy, która wiąże mój instytut z CNRS). Będąc urzędnikiem, zachowuję swoje stanowisko nauczyciela akademickiego i tak naprawdę nie możemy mówić o zwolnieniu, a raczej o zamknięciu w szafie. Rzeczywiście, nauczyciela-badacza ocenia się tylko na podstawie jego działalności badawczej (a wcale nie nauczania), a pozbawienie go zadania badawczego jest równoznaczne z blokadą jego kariery (nie ma nic lepszego, żeby go zdyskredytować!). Możesz znaleźć więcej szczegółów na tej stronie, gdzie znajdziesz w szczególności teksty podsumowujące, a także wywiad wideo, w którym wyjaśniam cały kontekst.
Bądźmy ostrożni, ponieważ zniekształcenie faktów może obrócić się przeciwko mnie i ogólnie służyć sprawie demaskatorów.

Dziękuję za zrozumienie i jeszcze raz dziękuję za wsparcie.
Z poważaniem,
Christiana Velota
0 x
Mniejsze zużycie jest dobry
Mniejsze zanieczyszczenie jest już świetny wynik
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "rolnictwo: problemy i zanieczyszczeń, nowych technik i rozwiązań"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 224