Pokój dziecięcy

Pomoc i doradztwo dla rzeczywistej pracy w nowych lub renowacji, wewnętrzne lub zewnętrzne.
Jeremy76
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 30/03/18, 12:01

Pokój dziecięcy

przez Jeremy76 » 30/03/18, 12:21

Witam,

Kupiliśmy z żoną starą stodołę, aby teraz zrobić dom. Większość ścian jest kamienna. Chcemy pomalować wszystko na biało. Widziałem wiele specjalnych marek farb, w szczególności farbę Zolpan, ale chciałbym poznać Twoją opinię na temat tej farby, a przede wszystkim czy masz farbę o dobrym stosunku jakości do ceny?

Jeśli chodzi o pokój mojego syna Gabina, to wszystkie meble dla niego chciałabym zrobić sama. Coś bardzo naturalnego i przede wszystkim co potrafi zachować z czasem (ma 7 lat).

Jakiego lakieru użyć? Szafę już zrobiłam ale jeszcze jej nie polakierowałam..

Merci de votre aide.

Jeremy
0 x
Kardo123
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 27/11/23, 07:32

Odp: Pokój dziecięcy

przez Kardo123 » 27/11/23, 08:02

Witam, nazywam się Jean Cardo, dziękuję za przyjęcie mnie jako członka i naprawdę cię doceniam
0 x
Dalisay
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 30/11/23, 08:42

Odp: Pokój dziecięcy

przez Dalisay » 30/11/23, 09:05

Witam, mam na imię Dalisay, mam syna i chcę, żeby w zeszłym roku urządził mu pokój, bo nie chcę, żeby już dzielił pokój z rodzicami i robię to naprawdę dobrze, żeby mu się podobało, ja nie lekceważ go. Pokój ten jest w całości dla mojego syna, pomimo spraw, w których nadal potrzebuję pomocy, bo tak to jest.. Gram w szachy wyczynowe i wybrałem się na kilkutygodniową wycieczkę poza mój dom. A kiedy wróciłem do domu, odkryłem, że moja ładowarka komputerowa została zjedzona przez szczury i krety lub nie wiem dokładnie. Ale wiem, że karaluchy ich nie pogryzły ze względu na krople znalezione w pobliżu. Nie wiem dokładnie, co zrobić z tymi kretami i szczurami. Myślałem, że przyciąga je brud i bałagan, i robiłem, co mogłem, aby coś z tym zrobić, ale szczury wciąż mnie atakowały. Używałem pułapek na krety i szczury, ale w obu przypadkach udało mi się złapać przynętę i uciec z nią. Znajomy poradził mi, żebym użył tego produktu - https://www.stopmole.fr/products/mole-killer, który okazał się dla niego skuteczny i chciałbym poznać opinię osób, które miały ten sam problem, lub opinię eksperta. Jeśli tak się stanie, czy jest to niezawodne i bezpieczne dla innych żywych istot, czyli zwierząt domowych?

DZIĘKI! Dalisay
0 x
ne 44
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 648
Rejestracja: 15/04/15, 15:32
Lokalizacja: Chez moi
x 232

Odp: Pokój dziecięcy

przez ne 44 » 19/02/24, 13:21

dalisay napisała:. Znajomy poradził mi, żebym użył tego produktu - https://www.stopmole.fr/products/mole-killer, który okazał się dla niego skuteczny i chciałbym poznać opinię osób, które miały ten sam problem, lub opinię eksperta. Jeśli tak się stanie, czy jest to niezawodne i bezpieczne dla innych żywych istot, czyli zwierząt domowych?

DZIĘKI! Dalisay


Cześć

Myślę, że możesz zamówić 1000, żeby najpierw spróbować.

A jeśli będziesz z tego zadowolony, możesz później wziąć więcej.

(Bezpłatna) rada dotycząca kojota! Nie musisz mi dziękować.
0 x

Powrót do "remontu, budowy i pracy Nieruchomości: pomocy, porad i metod ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 64