Energia RAR

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7

Energia RAR




przez słoń » 29/09/13, 17:43

Post na temat „mvt perpet” został – słusznie – zablokowany, będę informował o czymś, co zostało tam wspomniane:

Pęknięcia RAR Energia w Brazylii utrzymują się i podpisują:

ich maszynę, która musi kosztować most wyprzedzający:

http://www.rarenergia.com.br/

śledząc zdjęcia, wydaje mi się, że nie jest daleko od ukończenia

ale oczywiście nie jesteśmy jeszcze gotowi, aby zobaczyć, jak się to zmienia.
Jeszcze dziwniejsze jest to, że budują kolejny w USA w Illinois

Jeszcze dziwniejsze: mieliby mały w swoich biurach, ale go nie pokazują. Jakie mogą być cele tych ludzi… dla mniej szczęśliwych? Tajemnica.

jeśli serce każe ci iść zobaczyć patenty wynalazcy (nie patenty kupy złomu, o której mowa)
http://patent.ipexl.com/inventor/Renato ... iro_1.html
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
1360
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 447
Rejestracja: 26/07/13, 07:30
Lokalizacja: Szwajcaria
x 36




przez 1360 » 29/09/13, 17:51

Nie mogę się doczekać, aż to zadziała...
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 29/09/13, 18:20

albo nie...... : Mrgreen:

Zrobiłem mały szkic patrząc na wszystkie zdjęcia, nie wiem jak to może działać. Koło Besslera, bardzo proste, nie działa, co więcej miałaby ta gazownia?
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
1360
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 447
Rejestracja: 26/07/13, 07:30
Lokalizacja: Szwajcaria
x 36




przez 1360 » 29/09/13, 18:28

To samo dla mnie, ale wciąż niesamowite jest widzieć pieniądze wydane na coś, co wydaje się prawdopodobnie skazane na niepowodzenie.

Chyba że ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15992
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5187




przez Remundo » 29/09/13, 18:32

bardzo fajne skojarzenia!

Jeśli ich maszyna nie działa, zawsze mogą zbudować wieżowiec z tych ton stali...

ich maszyna „poruszana grawitacyjnie” może okazać się „trochę ciężka”.

Z powagą ogłoszą swoją porażkę lub lekko, że będą twierdzić, że mają darmową energię XXI wieku.
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 30/09/13, 00:25

Jest w tym jakiś haczyk!

To powiedziawszy, załóżmy, że przedstawiona maszyna faktycznie wytwarza deklarowane 30 kW. Ta potężna maszyna, działająca przez godzinę, dostarczyłaby mniej więcej takiej samej ilości energii, jaką można by spalić 30 funtów węgla (~1.20 USD) lub 3 galony ropy (~5.50 USD). Zakup 30 kWh z sieci kosztowałby około 3.60 USD. Tak więc, na potrzeby dyskusji, zakładamy, że maszyna będzie dostarczać energię o wartości 5 USD na godzinę pracy. Następnie obliczmy 8,000 godzin pracy rocznie (z około 750 godzinami przestojów na konserwację itp.). Maszyna produkowałaby energię o wartości 40,000 XNUMX USD rocznie.


E
nawet jeśli pominiemy oczywisty koszt budowy tej maszyny, moim zdaniem koszty konserwacji, utrzymania i koszty ogólne związane z urządzeniem (np. wynagrodzenie inżyniera/technika, ciężki sprzęt do przeprowadzania konserwacji, zajmowana powierzchnia) będą znacznie przekraczać wartości wyprodukowanej energii.


krótko mówiąc, komentator ten wyjaśnia, że ​​skoro zapowiadana wydajność tego potwora nie jest oszałamiająca, koszty jego utrzymania prawdopodobnie będą wyższe niż cena produkowanej energii (zakładając, że produkuje on : Mrgreen: )
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15992
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5187




przez Remundo » 30/09/13, 08:33

nowy tytuł: Rare-NRJ : Mrgreen:
0 x
Obraz
Raymon
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 901
Rejestracja: 03/12/07, 19:21
Lokalizacja: Vaucluse
x 9




przez Raymon » 30/09/13, 16:28

krótko mówiąc, ten komentator wyjaśnia, że ​​skoro zapowiadana wydajność tego potwora nie jest oszałamiająca, koszty utrzymania prawdopodobnie będą wyższe niż cena wyprodukowanej energii (zakładając, że produkuje Mr. Green)


Tak, ale miły afront dla wszystkich, którzy twierdzą, że taka maszyna jest niemożliwa.
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 03/11/13, 17:44

Aby zobaczyć, gdzie się znajdują, odwiedziłem stronę Rar-energia: (patrz wyżej)

nic, nada, niet, niema,.....

problem techniczny ze stroną, wstyd porażki czy sabotaż?
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Dirk Pitt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2081
Rejestracja: 10/01/08, 14:16
Lokalizacja: Isere
x 68




przez Dirk Pitt » 03/11/13, 17:57

uh, nie, strona jest OK,
ostatnie zdjęcie z 19
0 x
Obraz
Kliknij mój podpis

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 128