Wyszukiwarka ekologiczna

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
djeek9006
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 03/11/07, 00:05

Wyszukiwarka ekologiczna




przez djeek9006 » 03/11/07, 00:06

Witam,
Jestem studentem i w ramach osobistego projektu chciałem stworzyć ekologiczną wyszukiwarkę, połowa przychodów z reklam zostanie przekazana stowarzyszeniom ekologicznym. Można go używać z przyjemnością obrazów naszej planety w wysokiej rozdzielczości jako tapety.
Tutaj robię małą reklamę, aby było to znane:

http://www.ecogine.org

Mam nadzieję, że ci się spodoba.

Jeśli możesz podzielić się swoimi uwagami lub opiniami na temat projektu, nie wahaj się!

dziękuję
JB
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 03/11/07, 10:35

Witaj djeek9006

Witamy w forum.
Oprócz przeniesienia części przychodów z reklam na cele proekologiczne, czy mógłbyś wyjaśnić, jaka jest różnica między Twoim linkiem a wpisywaniem tych samych słów kluczowych bezpośrednio w Google? („radość z obrazów naszej planety w wysokiej rozdzielczości jako tapetę”).
A+
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
djeek9006
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 03/11/07, 00:05




przez djeek9006 » 03/11/07, 10:44

Witam,
nie ma różnicy w stosunku do silnika Google, ponieważ jest to powiązanie z tym drugim. Chciałem stworzyć różnicę za pomocą tapet, dać „coś więcej”. Rzeczywiście, wiele osób nie przejmuje się częścią „Eko”, ale surfuje po witrynie w poszukiwaniu zdjęć.
Muszę się więc wyróżniać, bo inaczej internauci korzystają z Google.

Co myślisz?

Cordialement
JB
0 x
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1




przez Christine » 04/11/07, 11:56

Silnik ten nazywa się „ekologicznym”, ponieważ 50% przychodów z reklam w witrynie zostanie przekazane stowarzyszeniom ekologicznym. Odbywa się to pod nadzorem komornika.


Jak spłacić i komu? Czy możesz to udowodnić? Imię komornika?
0 x
djeek9006
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 03/11/07, 00:05




przez djeek9006 » 04/11/07, 13:18

Witam,

Zatem minimalna kwota do wypłaty z Google Adsense wynosi 100 USD. Muszę poczekać, aż ten limit zostanie osiągnięty, aby dokonać pierwszej płatności (50 USD).

Nie zdecydowałem jeszcze, które stowarzyszenie otrzyma pierwszą darowiznę, ponieważ muszę zobaczyć, jak sprawy się rozwiną: jeśli osiągnięcie kwoty 4 dolarów zajmie 100 miesiące, być może do tego czasu jakieś stowarzyszenie będzie jej potrzebować bardziej niż „kolejne”.
Przykłady skojarzeń: http://www.planetecologie.org/ENCYCLOPEDIE/Fiches/ASSWORLD/Aseurfra.htm

Do kontroli komornika: zaraz po dokonaniu płatności komornik będzie miał dostęp do konta AdSense i rzeczywiście będzie mógł potwierdzić wpływy, a także kwotę przesłaną do stowarzyszenia (jeszcze nie znam sposobu płatność (przelew, czek, karta kredytowa itp.))
Nie mam jeszcze imienia.

W zależności od obciążenia tego ostatniego musiałbym zainwestować w szybki serwer za 1000 euro rocznie, aby obsługiwać ładowanie obrazów, które są dość wymagające pod względem przepustowości, więc jestem w pełni zainteresowany zrobieniem tego zgodnie do zasad, aby internauci mieli pewność, że ten silnik działa!

Nie wahajcie się porozmawiać o tym w swoim otoczeniu, a zwłaszcza powiedzcie mi, co można by ulepszyć na stronie.

Cordialement
0 x
Sargeb
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 02/07/07, 14:56




przez Sargeb » 13/11/07, 16:54

Nie chcę Cię zniechęcać, ale tego typu witryny są dość powszechne. Wątpię, by ludzie uwierzyli w twoją koncepcję, chyba że zapewnisz wartość dodaną odwiedzającym twoją witrynę.
0 x
Odwiedź mojego bloga: Obraz
djeek9006
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 03/11/07, 00:05




przez djeek9006 » 13/11/07, 20:55

Witam,
Nie wiem, aż tak wielu. Generalnie te, które posiadają tę zasadę, okraszone są reklamami, czyli tekstami, z których internauta się wyśmiewa.

Prostota, odwrócenie, piękno tapet.. Myślę, że to cię poruszy.
Nie byłeś przekonany?

PS: Zasada ecoogle lub blackle to dym i lustra: większość użytkowników Internetu ma obecnie ekrany TFT, ogólne zużycie wzrasta, gdy na ekranie jest czarny. Ich zasada pozostaje prawdziwa tylko w przypadku katody (ale zaoszczędzone 302,721.574 XNUMX XNUMX Wh to naprawdę oszustwo...)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 05/01/08, 15:51

Hej, znowu 2 klony www.doona.fr trzeba wierzyć, że to działa i że to się opłaca… bo inaczej nie byłoby ich tak wielu… „najgorszy” jest veosearch, który liczy się w setkach tysięcy euro…
0 x
djeek9006
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 03/11/07, 00:05




przez djeek9006 » 06/01/08, 21:26

Cóż, nie znałem Doony! Poza tym oni też pochodzą z Nantes...

Powiedzmy, że ecogine wyróżnia się tym, że na tapecie znajdują się obrazy.

Więc myślałem o utworzeniu stowarzyszenia z 1901 roku, ale się waham...

Co o tym sądzisz?

Cordialement

JB, webmaster
0 x
djeek9006
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 03/11/07, 00:05




przez djeek9006 » 29/11/08, 23:20

Witam,

Chciałem zaktualizować ten post, który zaczyna być aktualny, z 2 powodów:

- Wyszukiwarka została zaktualizowana! Możesz teraz surfować po drugiej wersji Ecogine.org, która ma teraz 2 interfejsy i jest szybsza.
- Przekazano pierwsze datki (400€ Bretagne vivant + 300€ LPO + 300€ WWF). Jest to owoc badań wielu naszych użytkowników od czasu powstania Ecogine.org!

Jeśli chcesz wprowadzić Ecogine.org do swoich kontaktów MSN lub Yahoo/Gmail, nic prostszego: przejdź do strony http://www.ecogine.org/faireconnaitre_auto.php . Jest nowe !

Jeszcze raz dziękuję tym, którzy korzystają z Ecogine.org.

Cordialement

JB, z zespołu Ecogine.org
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 175