Vilaine Lulu, kontrowersyjna książka ... Dzieci?

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Vilaine Lulu, kontrowersyjna książka ... Dzieci?




przez Christophe » 01/09/09, 16:00

Sprzedawane w dziale dziecięcym najwyraźniej...

Sprawdziłem, czy faktycznie jest w sprzedaży na Amazonie i na stronie Fnac...

Zwariowany!

Więc zobacz: http://www.dailymotion.com/video/xa5iha ... edi_webcam

+ druga część tego filmu: http://www.dailymotion.com/video/xaani3 ... que-a_news

ps: ten temat ma niewiele wspólnego z ekologią poza manipulacją opiniami...
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 01/09/09, 18:29

:? Niedawno odkryłam ten trend.
Zaczęło się od zięcia, który wrzuca zdjęcia diabła na Skype, potem jadę do Aalst, znajduję dwa sklepy, które sprzedają tego rodzaju badziewie (czaszki itp.)
Nowy (młody) kolega z pracy zakłada czaszki na hełm roboczy :zaszokować: :zaszokować:
Dziwaczny Obraz
0 x
Człowiek jest z natury zwierzęciem politycznym (Arystoteles)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 01/09/09, 19:18

Cóż, tak, ale wszystkie nastolatki mają swoje „czarne” okresy!

Ja też miałem chromowane czaszki w moim MotoBécane Spéciale98 : Chichot:

Ale to książka najwyraźniej sprzedawana w dziale „dla dzieci” i to jest przerażające…

I pomyśleć, że społeczeństwo uczyniło ze swojego autora (YSL) „boga”…
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 01/09/09, 21:26

lejustemilieu napisał::? Niedawno odkryłam ten trend.
Zaczęło się od zięcia, który wrzuca zdjęcia diabła na Skype, potem jadę do Aalst, znajduję dwa sklepy, które sprzedają tego rodzaju badziewie (czaszki itp.)
Nowy (młody) kolega z pracy zakłada czaszki na hełm roboczy :zaszokować: :zaszokować:
Dziwaczny Obraz


Zgadzam się, że ten komiks jest przesadny, powiedziałbym nawet, że przesadny. (a może to porażka 1000-go stopnia) Nie należy go jednak mylić z ruchem „gotyckim”. Moje dziecko, 22 lata, jest Gotem, informatykiem, nie używa przemocy, jest bardzo miłe (za bardzo), wysokie i zostało zatrudnione na trzecim spotkaniu rekrutacyjnym. Obowiązuje od 3 miesięcy. Jak co.... Każdy ma swój własny świat.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 264