System Poutine: film dokumentalny dziś wieczorem o Francji2

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

System Poutine: film dokumentalny dziś wieczorem o Francji2




przez Christophe » 29/11/07, 18:40



...ale jak zwykle w przypadku wszystkich filmów dokumentalnych, które budzą ludzi na świat, jest on emitowany z opóźnieniem, w tym przypadku o 23:00...

SYSTEM PUTINA - doc. - Polityka ©

Pochodzenie: Fra. (2007) Stereo.

Reżyseria: Jean-Michel Carré.

Data: 29 / 11 / 2007
Harmonogram: 23:00 - 00
Czas trwania: 99 minut

Czy Władimir Putin jest narzędziem KGB czy architektem systemu, który wyniósł go do władzy? Ten były pułkownik tajnych służb, prezydent Rosji od marca 2000 r., zastąpił Borysa Jelcyna. Jej misja: przywrócenie Rosji jej miejsca na scenie międzynarodowej po upadku ZSRR. Dokument ten ożywia błyskawiczny rozwój najbardziej enigmatycznego przywódcy politycznego naszych czasów. Pokazuje, w jaki sposób na swój sposób kształtował Rosję, aby wpłynąć na geopolityczną przyszłość świata. Sędziowie, którzy próbowali przeciwdziałać defraudacji osób sprawujących władzę, są świadkami tego mechanizmu nieubłaganej władzy.


Związek z ekologią? Oczywiście rosyjski gaz i ropa... a także rosyjskie "satelity" z czasów ZSRR (myślę, że Chetechia będzie szeroko omawiana).

Sprawdzimy jakość, mając nadzieję, że jest na tym samym poziomie co „Kursk, łódź podwodna na wzburzonych wodach” zobacz: katastrofy-naturalne-ludzi/fragmenty-przekonania-erika-tajemnice-wokół-ładunek-t2995.html

Wideo:



Zobacz także:

Putin - Nowe Imperium (2016)

Jak Władimir Putin przeszedł drogę od najbardziej proeuropejskiego polityka rosyjskiego do prezydenta, który przeciwstawia się społeczności międzynarodowej? Nakręcony z rosyjskiego punktu widzenia dokument Jeana-Michela Carré przenosi nas w sedno polityki kremlowskiego przywódcy.




0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 30/11/07, 01:54

Cóż, moi przodkowie... nie mamy kłopotów...

Bush wydaje się miłym facetem w porównaniu z Putinem… wkrótce będzie śmierdziało jak spalenizna…

Nieźle, ataki z 1999 r. przypisywane Czeczenom… ale zorganizowane przez FSB (byłe KGB)… nie udało się. Podczas operacji ujęto 2 przebranych agentów.
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 30/11/07, 17:03

Widziałem ten dokument i nagrałem ten o Bushu (który pojawił się po wieczornych wiadomościach) na kasecie VHS, ale jeszcze go nie oglądałem.

Putin i jego akolici z byłego KGB są dość przerażający. : Evil:

Zastanawiamy się, kto może go powstrzymać… z wyjątkiem śmierci.

Wydaje się, że uda mu się za pomocą piruetu zostać po raz trzeci prezydentem Rosji (choć konstytucja tego nie przewiduje) w celu ponownego wchłonięcia niektórych krajów byłego ZSRR. Wydaje się, że Ukraina również jest w złym stanie; pomarańczowa rewolucja okazała się klapą i Putin wraca do akcji ze swoim szantażem dotyczącym cięć dostaw gazu.....

Rzeczywiście Bush jest małym chłopcem z sąsiedztwa.

Film dokumentalny o Kursku też był świetny.

Ogólnie rzecz biorąc, filmy dokumentalne w podczerwieni są bardzo dobre, ale gdyby puścili to o 21:XNUMX, spowodowałoby to, że ludzkie neurony pracowałyby zbyt intensywnie… a także dałoby im pomysły.

Musimy uważać się za szczęściarzy, że we Francji możemy zobaczyć takie dokumenty. Zastanawiam się, czy tych dokumentów transmitowanych na Zachodzie nie ogląda jakiś rosyjski szpieg z FSB? Przypomina to początek zimnej wojny w sprawie energii.

Powiedzieli także, że Rosjanie dostarczają gaz i broń Chińczykom, broń Wenezueli i innym krajom antyamerykańskim. Uważam, że są plany stworzenia sieci rurociągów, które zaopatrywałyby w gaz dużą część świata.
Kiedy ta sieć zostanie ukończona, staną się panami świata. Przy najmniejszej oznakie buntu zamkną śluzy.

Muszę sprawdzić, czy mój kocioł zasilany jest rosyjskim gazem!
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 30/11/07, 20:23

jean63 napisał:Muszę sprawdzić, czy mój kocioł zasilany jest rosyjskim gazem!


Dobra reakcja :) Bez ropy i gazu świat byłby znacznie mniej zgniły... (nie w sensie zanieczyszczeń)... i to wina nas wszystkich... więc szybko wymień ten kocioł na kocioł na drewno! 8)

Drewno to nie TYLKO ekologia i oszczędność, to także niewspieranie ogólnoświatowego systemu...a zwłaszcza jego nadużyć...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Misterloxo
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 480
Rejestracja: 10/02/03, 15:28
x 1




przez Misterloxo » 30/11/07, 22:38

Christophe napisał:
Drewno to nie TYLKO ekologia i oszczędność, to także niewspieranie ogólnoświatowego systemu...a zwłaszcza jego nadużyć...


Tyle że coraz więcej osób ogrzewa drewnem (piecyki na pellet itp.) i w efekcie ceny stale rosną.

Co gorsza, część firm produkujących pellet drzewny importuje drewno z Polski i innych krajów Wschodu. gr

Prawdą jest jednak, że dobre zarządzanie zasobami drewna (pułapka węglowa itp.) to jeden z najlepszych wyborów, jakich mogą dokonać kraje...
0 x
Nauka nieposłuszeństwo jest procesem długotrwałym. To trwa przez całe życie, aby osiągnąć doskonałość. "Maurice Rajsfus
I pomyśleć, to znaczy nie ma. "Alain, filozof
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 30/11/07, 22:47

Tak, zgadzam się, ale kiedy mówiłem o dryfowaniu, było to w jego najgorszej formie: wojna i gorsze ludobójstwa… ponieważ w tej chwili nie było ludobójstwa w imię drewna… cóż, nie we współczesnej historii…

Jeśli chodzi o ropę... lub gaz...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Misterloxo
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 480
Rejestracja: 10/02/03, 15:28
x 1




przez Misterloxo » 30/11/07, 23:21

Christophe napisał:Tak, zgadzam się, ale kiedy mówiłem o dryfowaniu, było to w jego najgorszej formie: wojna i gorsze ludobójstwa… ponieważ w tej chwili nie było ludobójstwa w imię drewna… cóż, nie we współczesnej historii…

Jeśli chodzi o ropę... lub gaz...


tak, z tego punktu widzenia jest to pewne; za te zasoby (węglowodory) przelano już dużo krwi. :x
0 x
Nauka nieposłuszeństwo jest procesem długotrwałym. To trwa przez całe życie, aby osiągnąć doskonałość. "Maurice Rajsfus
I pomyśleć, to znaczy nie ma. "Alain, filozof
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 01/12/07, 03:48

Halo

Jeśli zabraknie Ci drewna, daj nam znać
wczoraj wieczorem zapowiedź zamknięcia 2 fabryk papieru, prawie 2000 miejsc pracy w przemyśle leśnym..
widocznie jest za dużo drewna.
Las zaczyna się 60 km od mojego domu i rozciąga się 1000 km na północ
Czekamy do lata, aż lasy spłoną, drwale przekwalifikują się na strażaków (w lecie czasami 120 gospodarstw domowych w działalności 15. niekontrolowanej)
Rurociąg dostarczający ropę do Kanady/USA właśnie się zepsuł. 2 ofiary śmiertelne. Natychmiastowy wzrost cen ropy. Wiadomość: 20% zużycia ropy w USA przechodzi przez ten rurociąg? uczymy się czegoś każdego dnia..
Nie wiem, czy dotarło to do Waszych wiadomości? cena ropy na pewno nie jest powodem?
André
0 x
freddau
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 641
Rejestracja: 19/09/05, 20:08
x 1




przez freddau » 01/12/07, 10:13

mmmmm,

gaz zużywany we Francji powinien pochodzić w dużej mierze z Algierii....

To dziwne, dokument Putina jest całkowicie sprzeczny z serwisem voltaire.net...


Ale mam jeszcze jedno pytanie, słyszałem, że Francja dostarcza do Algierii całe statki ze słodką wodą, czy ktoś o tym słyszał??


przyjaźnie
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 01/12/07, 10:28

freddau napisał:gaz zużywany we Francji powinien pochodzić w dużej mierze z Algierii....


A złoża Pau i Lacq? Nie są (jeszcze) wyczerpani...

freddau napisał:To dziwne, dokument Putina jest całkowicie sprzeczny z serwisem voltaire.net...


To znaczy?
Czy Voltaire byłby wyraźnie antyamerykański, czy byłby prorosyjski? Więc zignorowałby ludobójstwo w Czeczenii? (20% ludności zginęło, czyli tyle, ile Polska podczas II wojny światowej!!) : Evil:

freddau napisał:Ale mam jeszcze jedno pytanie, słyszałem, że Francja dostarcza do Algierii całe statki ze słodką wodą, czy ktoś o tym słyszał??


Nie bardzo widzę związek, ale mogłoby to być możliwe... w przypadku kryzysu, jak sądzę... chociaż czy istnieją łodzie wodne? : Mrgreen:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 301