Szczyt odwiedzającego od soboty do 13h50, dziękuję TF1?

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042

Szczyt odwiedzającego od soboty do 13h50, dziękuję TF1?




przez Christophe » 22/08/09, 14:10

Kilka minut temu w Econo pojawiła się „fala przypływu”.

Zakładam, że raport na temat TF1...

Sprawdzam to. Jeśli kk1 coś widział?
Ostatnio edytowane przez Christophe 22 / 08 / 09, 15: 21, 1 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 22/08/09, 14:22

Myślę, że to musiało być to, co zostało ponownie wyemitowane: http://videos.tf1.fr/reportages/c-est-b ... 60788.html

A odwiedzający prawdopodobnie kierowali się na tę stronę: https://www.econologie.com/forums/tf1-report ... t8203.html
Ostatnio edytowane przez Christophe 23 / 08 / 09, 11: 56, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6980
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2905




przez gegyx » 22/08/09, 14:47

: Lol:

No cóż, raport jest pozytywny, bo odnosi się do ekonologii....

Niestety pod linkiem, który nie mówi nic dobrego na ten temat.

Ja sama stałam się sławna, bo miałam 2 telefony z kuchni Vosgica... Z wielbicielkami z afrykańskim akcentem. To jest do powiedzenia !
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 22/08/09, 14:50

Mówisz po Charlesie...pozytywnie z punktu widzenia ekonomii, nie wiem...

W sprawie Barronets to już kolejny raport na temat „ekologów ekstremistycznych”... którzy są bardzo, bardzo dalecy od wartości ekonologów (przynajmniej moich) i których sposób życia (który można określić jako antypostępowy) jest odrzucony przez 99.9% Francuzów... którzy w najlepszym wypadku się śmieją, w najgorszym traktują ich jak chorych...

Faktem jest, że nadal mamy ze sobą wiele wspólnego… teraz mam dość tych raportów w stylu „wszystko albo nic”.

Uważam, że tak naprawdę istnieją dwa rodzaje reportaży, które dziennikarze lubią i które tak naprawdę skupiają się na dwóch skrajnościach:

a) z jednej strony ci, którzy odrzucają postęp (przynajmniej pozornie), który nie dotyczy zdecydowanej większości społeczeństwa i którzy żyją tak, jak 100, 150 lat temu (lub prawie)
b) z drugiej strony odwrotnie, to polityka „fałszywego oszczędzania” technologii za wszelką cenę, a zwłaszcza liczenia tego, co chcemy policzyć (pompa ciepła, domy „pseudopasywne” za 500 000 euro, samochód elektryczny, który będzie nigdy nie wychodź...). Nie dotyczy to również większości...

Nic lub prawie „pomiędzy 2”… co jednak dotyczy większości Francuzów… łącznie ze mną!

Na przykład nigdy nie widziałem ani jednego raportu na temat buforowania termicznego energii słonecznej o dużej objętości w prywatnym domu...

Nie rozumiem związku z kuchniami?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 22/08/09, 15:16

Akceptuję

Zasadniczo „technologia w służbie środowiska”

Czy to nie dobry slogan dla Econo?

:D
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 22/08/09, 15:18

Dla stowarzyszenia tak! Trzeba będzie znaleźć więcej niż jeden :)

Ale pomysł byłby raczej „niedrogą technologią dla wszystkich”…

Podoba mi się też (byłe?) hasło NASA: „Dla dobra wszystkich”…
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 23/08/09, 11:55

Po przeanalizowaniu statystyk odwiedzający szukali hasła „doping w wodzie” i tym podobnych.

Prawdopodobnie z powodu zeznań Vitry'ego.

Tutaj jestem uspokojony :)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1




przez Były Oceano » 24/08/09, 11:22

Mam nadzieję, że pb2487 widział raporty :|

Jeżeli tak się stanie to nie będzie już mógł powiedzieć że nie działa i będziemy mogli skierować go do służb technicznych gminy Vitry : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:

Bardzo podobał mi się fragment, w którym mechanik wskazuje, że inspektor techniczny w obliczu braku zanieczyszczeń pochodzących z pojazdu z silnikiem Diesla sądził, że jego maszyna uległa awarii : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:
0 x
[Tryb MODO = ON]
Zieuter ale nie sądzę, mniej ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, jeszcze nie ma motocykla elektrycznego...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 24/08/09, 11:27

Oczywiście, że nie… psychologicznie zaprzecza (samocenzurze?) wszystkiemu, co go „niepokoi”, a potem ośmiela się wezwać amerykańskich cenzorów…

Przykład z dzisiejszego poranka: https://www.econologie.com/forums/sncf-dopag ... 50-10.html
: Evil:

ps: teraz musimy powiedzieć, że jest to pb2487,5 : Chichot:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 250