KODEKS ALIMENTARIUS = 3 miliardy zgonów

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...

KODEKS ALIMENTARIUS: pozostawia cię obojętnym, bez opinii i zmartwień

Możesz wybrać 1 opcja

 
 
Sprawdź wyniki
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11

KODEKS ALIMENTARIUS = 3 miliardy zgonów




przez I Citro » 07/09/08, 09:58

: Arrow: W tym tygodniu otrzymałem 2 informacje dotyczące jedzenia, które z pewnością są ze sobą powiązane:

MRL lub maksymalne limity pozostałości pestycydów (MRL w języku angielskim). Zmiana i harmonizacja europejskich standardów w tym zakresie niepokoi specjalistów, którzy widzą upadek legislacji na korzyść producentów pestycydów.

Informacja ta wydaje się bardzo niepokojąca, jeśli celem tej aktualizacji jest zgodność z KODEKSEM ALIMENTARIUS.

Dlatego też zapraszam do oglądania

wideo na temat KODEKS ALIMENTARIUS straszny...
Nie wiedząc jak wstawić linki do codziennego ruchu, umieściłem stronę oryginalnej witryny tego filmu: noslibertes.org. to interesująca witryna, nawet jeśli nawigacji brakuje trochę przyjazności dla użytkownika i płynności. :|
Ostatnio edytowane przez I Citro 07 / 09 / 08, 17: 13, 3 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
bham
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1666
Rejestracja: 20/12/04, 17:36
x 6




przez bham » 07/09/08, 11:15

Dziękuję citro za to odkrycie. Rzeczywiście warto to zobaczyć i zdać sobie sprawę z manipulacji, jakim jesteśmy poddawani.
Mi też się to podobało ( : Mrgreen: )
...Wszystkie krowy na planecie będą musiały być leczone hormonami Monsanto....


Dobry jest także film o glebach widziany przez byłego agronoma INRA.
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 07/09/08, 12:25

bham napisał:Dobry jest także film o glebach widziany przez byłego agronoma INRA.


:? Nie widziałem, możesz wrzucić link? : Arrowl:
0 x
Avatar de l'utilisateur
bham
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1666
Rejestracja: 20/12/04, 17:36
x 6




przez bham » 07/09/08, 12:29

Jest na stronie, którą podałeś http://www.noslibertes.org/dotclear/ind ... imentation
Pierwszy film na górze zatytułowany „impas”.
0 x
Avatar de l'utilisateur
minguinhirigue
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 447
Rejestracja: 01/05/08, 21:30
Lokalizacja: Strasburg
x 1




przez minguinhirigue » 07/09/08, 12:36

Kodeks otwiera także możliwość sprzedaży napromieniowanej żywności pod pretekstem konieczności jej dalszego transportu.

Na stronie Noslibertés.com znajduje się także budujący raport na temat manipulacji danymi dotyczącymi umieralności z powodu biernego palenia. Nie dlatego, że nie jest to szkodliwe, ale raczej, że dane te zostały celowo i w sposób obelżywy wyolbrzymione, zapominając o korzyściach, jakie może nieść tytoń, i systematycznie go oczerniając.

Co zabawne, decyzje WHO warunkują decyzje ministerstw krajowych, a czy wiesz o wyborach krajowych mających na celu wybranie członków WHO?

Samo istnienie Kodeksu jest jednym z wielu dowodów na dominujące znaczenie grupy niewybieralnych przywódców narzucających te decyzje wybranym przywódcom wszystkich krajów świata... To samo dotyczy WTO, BMI, FAO i wiele innych... Niech więc ci, którzy chcą zarobić, napiszą przepisy zezwalające tylko na ich produkty, niezależnie od tego, czy są niebezpieczne, czy nie. Niech więc traktują nas jak towar, to takie miłe! : Evil: Niech żyje kapitalizm, a przede wszystkim nie kwestionujmy go! Przejście na system bardziej egalitarny może być ryzykowne! :zmarszczyć brwi:

Przepraszam, ale znalazłem ten film, który oglądałem kilka miesięcy temu i od tamtej pory nie zauważyłem żadnego ruchu, wkurza mnie to...
0 x
Avatar de l'utilisateur
bham
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1666
Rejestracja: 20/12/04, 17:36
x 6




przez bham » 07/09/08, 15:43

minguinhirigue napisał:Co zabawne, decyzje WHO warunkują decyzje ministerstw krajowych, a czy wiesz o wyborach krajowych mających na celu wybranie członków WHO?
Niech więc traktują nas jak towar, to takie miłe! : Evil: Niech żyje kapitalizm, a przede wszystkim nie kwestionujmy go! Przejście na system bardziej egalitarny może być ryzykowne! :zmarszczyć brwi:

Przepraszam, ale znalazłem ten film, który oglądałem kilka miesięcy temu i od tamtej pory nie zauważyłem żadnego ruchu, wkurza mnie to...

Dziękuję za wyjaśnienie. To normalne, że złościsz się, ja też jestem, z powodu wielu innych komentarzy, które szkodzą naszemu zdrowiu, naszym wolnościom, naszemu środowisku itp.
Problem w tym, że czujemy się bezsilni, aby działać indywidualnie, że nie możemy liczyć na to, że obecne władze (lub te, które stanowią deklarowaną jako taką siłę opozycji) zmienią lub unieważnią decyzje, niemal dogmaty wprowadzone w życie na skalę międzynarodową poprzez lobbing.
Czy kraj może jednostronnie podjąć decyzję o opuszczeniu WTO? niewątpliwie tak...ale jakie mogą być konsekwencje gospodarcze? Czy bilans handlowy Francji byłby gorszy? Nie tak pewny.

Dla mnie rozwiązaniem jest utworzenie w skali międzynarodowej, zwłaszcza za pośrednictwem Internetu, odpowiednika tych organizacji międzynarodowych, którego celem będzie dobro ludzkości i jej środowiska, a nie jego eksploatacja.
Na poziomie indywidualnym strony takie jak Facebook, hi5 i inne dowodzą, że brakuje więzi społecznej, że każdemu z nas brakuje relacji międzyludzkich; Myślę, że po tej stronie jest wiele do zrobienia, aby zbudować przeciwwagę.
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 07/09/08, 17:19

: Arrow: Myślę, że temat zasługuje na dyskusję.
Myślę, że ta przestrzeń jest idealna.

Właśnie dodałem ankietę, moja pierwsza...
Tego typu podejście prawdopodobnie nada większej wadze naszym dyskusjom. : Arrowl:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 03/10/09, 21:49

Informacje o świńskiej grypie: 60 milionów Europejczyków należy zaszczepić
https://www.econologie.com/forums/post143120.html#143120

...mała aktualizacja tego gówna, jakim jest Kodeks...

[Edytuj] Szczególnie zastanawiam się, czy ma to zastosowanie.

Z drugiej strony jest druga strona medalu. Jeżeli Kodeks zostanie poddany przeglądowi we właściwym kierunku, stanie się on bronią służącą poprawie zdrowia na świecie. To miecz obosieczny...
0 x
Avatar de l'utilisateur
coucou789456
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1019
Rejestracja: 22/08/08, 05:15
Lokalizacja: Narbonne




przez coucou789456 » 04/10/09, 07:15

0 x

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 244