Dziś w nocy, wszystko dla ASM!

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15992
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5187

Dziś w nocy, wszystko dla ASM!




przez Remundo » 06/06/09, 20:10

Dziś wieczorem AS Montferrand gra w finale Pucharu Francji w rugby...
Obraz
Idź ASM!!!!
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Hasardine
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 350
Rejestracja: 26/07/08, 22:01
Lokalizacja: Alzacja




przez Hasardine » 06/06/09, 20:18

Ja, który całymi dniami besztam dzieci kłócące się przy piłce i nawołuję do dzielenia się, nie chcę widzieć dorosłych, którzy spędzają życie robiąc odwrotnie niż mówię! i też im za to płacą! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Jestem zły! : Evil:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Arthur_64
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 224
Rejestracja: 16/12/07, 13:49
Lokalizacja: Pau




przez Arthur_64 » 06/06/09, 20:21

I ukradł to miejsce Castres Olympique. : Evil:

A co ważniejsze, CO znajdujący się na dole rankingu zwrócił się do miasta Castres o podniesienie podatków lokalnych o 2%, aby włożyć je do kieszeni.

Burmistrz rozważa zorganizowanie referendum w sprawie inicjatywy lokalnej, aby rozwiązać tę drażliwą kwestię. Dobry pomysł. Bo jeśli większość Castres nadal chce zespołu w Top 14, to jeśli poprosimy ich, aby włożyli rękę do portfela, odpowiedź będzie inna!

Pierre Fabre po prostu musi dalej spadać...

Jeśli chodzi o Perpignan, mała anegdota: autobus z kibicami Perpignan zgubił drogę na stadion Pierre Antoine w drodze na mecz w Castres. Świadomie wysłałem ich w przeciwnym kierunku. Spotkałem chłopaków ponownie na stadionie...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15992
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5187




przez Remundo » 06/06/09, 20:22

Hej Be :?

Sport nie jest sprzeczny z dzieleniem się, zwłaszcza rugby :P

Zarabiają dużo mniej od piłkarzy i nie udają : Lol:
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Arthur_64
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 224
Rejestracja: 16/12/07, 13:49
Lokalizacja: Pau




przez Arthur_64 » 06/06/09, 20:32

CO radzi sobie coraz gorzej przy coraz większych budżetach.

Osobiście stopniowo przestawałem grać w rugby, odkąd zostałem zawodowcem. Problem polega na tym, że poprawiliśmy zasady, aby gra była telegeniczna. Jeśli chcę oglądać mecze, lokalne deby są bardzo dobre : Lol:
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 06/06/09, 20:52

Tak, niech żyje boks: to sport, który pokazuje nam, że więcej radości daje dawanie niż branie!

Nie wiedziałem, że rugby stało się profesjonalne. Jestem bardzo rozczarowany! :płakać:
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79114
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: Dziś wieczorem wszystko dla ASM!




przez Christophe » 06/06/09, 22:25

Remundo napisał:Idź ASM!!!!


Dziś wieczorem wszystko dla Stowarzyszenia Sados Masos? Houla Raymond, jesteś na dewiacji! : Mrgreen: (przepraszam, była łatwa)

Tak, słoniu, w Farnce są zawodowcami od 4, 5 lat, ale ich pensja to 1/100 piłkarzy... Nie jestem pewien, czy każdy może z tego wyżyć, nawet zakwalifikowany jako "pro"...

Poza tym nigdy nie byłem „sportem z piłką”, więc +1 z Hasardine…
Ostatnio edytowane przez Christophe 06 / 06 / 09, 22: 42, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15992
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5187




przez Remundo » 06/06/09, 22:39

Hej, nie jesteś miły...

Bardzo dobry początek meczu dla Clermont...

Niestety porażka w drugiej połowie.

Perpignanowie pokazali, że grają bardziej solidnie i regularnie, a gra jest bardziej rygorystyczna.

Wynik logiczny USAP 22 - 13 ASM

Brawo Perpignan! i będę płakać :płakać:
0 x
Obraz
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79114
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 06/06/09, 22:45

Nie chodzi o to, że nie jesteśmy mili, po prostu wkurza mnie sport zespołowy...zwłaszcza gdy pierwszy raz gramy z chłopakami, którzy dotykają piłki od 1 roku życia. .

Edukacja narodowa wysysała ze mnie powietrze przez 10 lat, zmuszając mnie do grania w te gry... Nie tylko ja w tym przypadku nie lubiłem gier zbiorowych, ale cóż, taka musi być demokracja. . : Chichot:

Więc chcę Pucharu Świata lub Igrzysk Olimpijskich, ale to dla mnie koniec! : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6930
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2870




przez gegyx » 06/06/09, 22:58

Nie płacz, mój Vinçounet!

Gdybym w oczekiwaniu na Dzień Matki nie poszła do restauracji, to bym Cię wspierała.

Już 15 dni temu moja intuicja obstawiała Montferrandais. To jest do powiedzenia !

Grałem w rugby przez 10 lat, opuściłem trzeci rząd i na koniec dziwkę (Och…)
Musisz słusznie pomyśleć, że musiałem wykazać się wytrzymałością i występkiem we wszystkich akcjach w grze, aby wygrać cytrynę i przejść między nogami przeciwników.

Swoją drogą, Romeu nadal jest kapitanem?
: Lol:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 174