Normy dotyczące zanieczyszczeń: wielkie oszustwo budowniczych

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4

Normy dotyczące zanieczyszczeń: wielkie oszustwo budowniczych




przez jean63 » 20/01/07, 18:36

To jest artykuł Auto-moto, jest budujący i niesamowity; Zastałam w poczekalni u lekarza, jak to w życiu bywa, że ​​wydarzenia następują po sobie w niecodzienny sposób...

Moderatorze edycji, oto artykuł:

Obraz


Obraz
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 26/01/07, 02:09

A więc ?
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 26/01/07, 10:46

Drwal napisał:A więc ?


++

To okrutne z twojej strony, Jean. :płakać:
Wabicie nas tytułem "głośny" i... nic.

Uwaga, złożę skargę za „fałszywą reklamę” : Lol:
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 26/01/07, 15:18

przychodzi, przychodzi.

Proszę bardzo =>
Obraz


Obraz
Ostatnio edytowane przez jean63 27 / 01 / 07, 18: 22, 3 edytowany raz.
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 26/01/07, 16:34

ouhouh .... proszę zobaczyć poprzedni post jest 1. i 2. strona.
Ostatnio edytowane przez jean63 27 / 01 / 07, 18: 27, 2 edytowany raz.
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 26/01/07, 16:58

jean63 napisał:Jak wyświetlić obraz bezpośrednio w poście?


po prostu umieść go między tagami „img” zamiast „url”.
Aby uzyskać pomoc dotyczącą bbCode, użyj linku „BBCode” znajdującego się w lewym dolnym rogu podczas pisania wiadomości: pod tytułem Opcje, masz komunikat „BBCode jest aktywowany”.

Z drugiej strony chciałem to zrobić, poprawiając twój post, ale obraz jest o wiele za duży. Należy je zmniejszyć przed opublikowaniem.
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 26/01/07, 17:06

Z drugiej strony chciałem to zrobić, poprawiając twój post, ale obraz jest o wiele za duży. Należy je zmniejszyć przed opublikowaniem.


OK, widziałem, ale zmniejsz z czym; Nie praktykuję manipulacji obrazem; oszczędzi mi to szukania. DZIĘKI.

Salut.
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 26/01/07, 17:27

jean63 napisał:OK, widziałem, ale zmniejsz z czym; Nie praktykuję manipulacji obrazem; oszczędzi mi to szukania. DZIĘKI.

Salut.


Dowolny program do obróbki zdjęć (paint, gimp, photoshop, irfanview). otwierasz swój obraz i albo przechodzisz przez właściwości i zmieniasz rozmiar, albo masz funkcję „przeskalowania”.
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 26/01/07, 20:52

Cóż... oni nie oszukują... ustalają własne standardy... tylko po to, by dać "ZRÓWNOWAŻONĄ" pracę swoim inżynierom i utrzymać rosnące zużycie ropy dla swoich "zamisów"...

To nie jest oszukiwanie...niektórzy nazwaliby to nawet „ZRÓWNOWAŻONYM” ROZWOJEM (= który trwa)!!
:|

Ponadto normy dotyczą silnika, a nie mieszkańca, więc koniecznie kkpart ca shit: 30% mniej zużycia/zanieczyszczenia niż 20 lat temu, ale 100% więcej samochodów... Znajdź błąd!

ps: zmniejszony obraz
przedstawiciele: jean, wyślij mi swoje drugie zdjęcie e-mailem...
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 27/01/07, 17:00

2 strony artykułu są dostępne online. Drugi jest bardzo ciekawy : Mrgreen:

pomyliło się z szerokością (zdjęcie za duże).

Przeprosiny. Redukcja Christophe STP dziękuję.

Następnym razem zrobię to porządnie. : Lol:
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 209