Przybycie Chantal Jouanno do ekologii

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
canares
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 35
Rejestracja: 26/11/08, 11:14

Przybycie Chantal Jouanno do ekologii




przez canares » 22/01/09, 18:05

Co sądzisz o objęciu stanowiska Chantal Jouanno jako Sekretarz Stanu ds. Ekologii? czy jest bardziej kompetentna niż NKM?
jego portret:
http://www.developpementdurable.com/pol ... logie.html

: Chichot:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 22/01/09, 18:24

Odkryłem ją w filmie, który wyemituję w przyszły poniedziałek w Econo (reżyserzy nie chcą tego wcześniej), udzielała tam wywiadu jako prezes ADEME, oto ujęcie tej audycji:
https://www.econologie.com/forums/consommati ... t6887.html
Zastanawiam się, czy ten program (a zwłaszcza data emisji zablokowana na 26) nie jest powiązany z tym spotkaniem???

Poza tym lubiłem „no cóż” (aż trochę jak na polityka) Morizeta za jego szczerość…

O Jouanno:

Zawodniczka Chantal Jouanno jest mistrzynią Francji w karate. Enarque, od dawna związany ze służbą MSW. Podprefekt II stopnia, przez dwa lata pełniła funkcję dyrektora urzędu prefekta regionu Poitou-Charentes. Następnie była doradcą dyrektora centralnego bezpieczeństwa publicznego, a następnie kierownikiem projektu generała policji krajowej.


Bez komentarza ...
0 x
fthanron
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 292
Rejestracja: 13/10/07, 17:56
Lokalizacja: Loir et Cher




przez fthanron » 22/01/09, 21:02

Cześć kanare,

Z mojej strony nie jestem enarque, ale ktoś, kto nigdy nie miał styczności z ekologią, z pewnością będzie znakomitym ministrem tej dziedziny... : Evil:

A na miejsce Chantal Jouanno w ADEME możemy liczyć na najlepszą żabę!

Przeminęło bez urazy, co?!
0 x
Frederic
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 26/01/09, 09:55

To nie jest szaleństwo! : Chichot:
0 x
phil53
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1376
Rejestracja: 25/04/08, 10:26
x 202




przez phil53 » 26/01/09, 10:05

Myślę, że lepiej było zwolnić Borlo i postawić Morizeta na jego miejscu
Choć z pewnością jest to jej pierwsza kariera, nie bała się realizować swoich pomysłów, nawet jeśli były niewygodne.
I miała kilka całkiem niezłych pomysłów.

Jestem oszczercą, ale wierzę, że ten, który do nas dotrze, sprawi, że będziemy farszem dobrze obsypanym życzliwymi mediami.
Sarko nie popełni dwa razy tego samego błędu.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 26/01/09, 10:13

Dlaczego? Sarko nie podobał się frank Morizeta?

Na końcu programu widzimy wywiad z Jouanno: https://www.econologie.com/forums/changement ... t6966.html
0 x
fthanron
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 292
Rejestracja: 13/10/07, 17:56
Lokalizacja: Loir et Cher




przez fthanron » 26/01/09, 10:28

Mhh, wygląda uroczo... chociaż trochę płasko (oczywiście w jej mowie!) pffff, mówisz o kimś, kto cię zaangażował, to przerażające!

Wreszcie to tylko uczucie, może aparat zrobi na nim wrażenie.
0 x
Frederic

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 280