Pluzz.fr na stronie VOD w dni 7 telewizji francuskiej

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Pluzz.fr na stronie VOD w dni 7 telewizji francuskiej




przez Christophe » 05/07/10, 15:03

W tej samej perspektywie co arte + 7 (ale najwyraźniej w dużo „lepszym”), o którym mówiliśmy tutaj prawie 3 lata temu: https://www.econologie.com/forums/arte-vod-p ... t4048.html , France Télévision uruchamia streaming wszystkich swoich programów a priori!

Nie sądzę, że filmy będą dostępne, ale może niektóre filmy telewizyjne? W każdym razie pewna seria będzie (+ piękne życie) ...

W każdym razie jest to szczególnie interesujące ze względu na debatę dotyczącą emisji lub gospodarki, której byśmy przegapili!

Jedynym dużym minusem (czekając na bardziej szczegółowe testy), nazwa trochę "do bani" Pluzz (hu?).

Tester http://www.pluzz.fr

Drugie duże mieszkanie:

Dlaczego mogę uzyskać dostęp tylko do filmów we Francji?

Ta usługa jest zarezerwowana dla terytorium Francji (z wyjątkiem operacji specjalnych) w przypadku pytań dotyczących praw do retransmisji. Obecnie pracujemy nad zakupem praw w celu rozszerzenia dostępności tego produktu na inne kraje.


Szkoda dla emigrantów ... jak dla Arte +7, tak naprawdę nie rozumiem tej zasady: sieć jest międzynarodowa ... a reklamy są kierowane bardziej na język niż na terytorium ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Napo krasnolud
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 180
Rejestracja: 04/03/10, 10:43
Lokalizacja: Gdzieś ponad tęczą




przez Napo krasnolud » 05/07/10, 15:28

a potem to nie jest tak, jakbyśmy ryzykowali kradzież nam „piękniejszego życia”, to takie gówno ^^

rooooooooooo nie dobrze

/ uderz mnie w głowę! nie dobrze! : Mrgreen:
0 x
Spośród wszystkich tych, którzy nie mają nic do powiedzenia, to najpiękniejsze, którzy milczą
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 05/07/10, 22:35

To sprytne ...

Więc to działa z tobą?
0 x
bambus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1534
Rejestracja: 19/03/07, 14:46
Lokalizacja: breizh

Re: Pluzz.fr z 7-dniowej strony VOD telewizji francuskiej




przez bambus » 06/07/10, 10:50

Christophe napisał:Szkoda dla emigrantów ... jak dla Arte +7, tak naprawdę nie rozumiem tej zasady: sieć jest międzynarodowa ... a reklamy są kierowane bardziej na język niż na terytorium ...


Problem dotyczy nie tyle reklam, co treści:
Reklamy płacą kanałowi, więc z pewnością chętnie zaoferujemy usługę za granicą.
ALE, producent filmu lub programu, otrzymuje wynagrodzenie według stawki ryczałtowej dla danego kraju. Więc sprzedaje film do dystrybucji we Francji po określonej cenie. A jeśli chcesz dystrybuować go w Belgii, musisz zapłacić dodatek. Coś, czego łańcuch oczywiście nie robi, ponieważ wymagałoby to zapłacenia dużo więcej za kilka obranych (przepraszam Christophe : Chichot: )
Ostatnio edytowane przez bambus 06 / 07 / 10, 17: 09, 1 edytowany raz.
0 x
Produkcja Solar + VE + VAE = krótki cykl energii elektrycznej
Avatar de l'utilisateur
Napo krasnolud
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 180
Rejestracja: 04/03/10, 10:43
Lokalizacja: Gdzieś ponad tęczą




przez Napo krasnolud » 06/07/10, 11:15

rozwiązanie przechodzi przez francuski serwer proxy :D

trochę więcej wiosłuje, ale powinno rozwiązać souchi
0 x
Spośród wszystkich tych, którzy nie mają nic do powiedzenia, to najpiękniejsze, którzy milczą
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 06/07/10, 17:08

Napo krasnolud pisał:rozwiązanie przechodzi przez francuski serwer proxy


Próbowałem w czasie Arte +7, ale to nie działało ...

Być może nie wypróbowałem właściwej metody, jeśli masz „poradnik”, jestem biorcą ... : Idea: ale myślę, że nie jest to zbyt „legalne” : Chichot: : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Napo krasnolud
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 180
Rejestracja: 04/03/10, 10:43
Lokalizacja: Gdzieś ponad tęczą




przez Napo krasnolud » 06/07/10, 18:55

publiczny serwer proxy jest prosty

http://www.publicproxyservers.com/proxy ... ntry1.html

wybierz serwer francuski w naszym przypadku

wpisz „google.fr” lub .be ^^

następnie nawiguj jak zwykle

Uwaga: jest to publiczny serwer proxy, w żadnym wypadku nie należy odwiedzać witryn, w których należy się zidentyfikować lub dokonać zakupu za pomocą karty
nigdy nie wiesz, kto za tym stoi


więc do przesyłania strumieniowego lub przeglądania omijanie blokad administratora tak, ale przez resztę jesteś ostrzegany :)

dla informacji dzięki temu w pracy mogę obejść blokowanie niektórych stron (pmu, reklama niejawna, ...) moi koledzy utknęli (ale między nami to nic bardzo skomplikowanego ^^)
ale zainteresowanie pozostaje umiarkowane, ponieważ przepływ jest znacznie zmniejszony, a ryzyko istnieje

spróbuj mieć aktualny program antywirusowy

po tym, jeśli naprawdę nie zatrzyma się na anonimowości i subtelnościach IP to fajna strona

http://linuxmanua.blogspot.com/2009/04/ ... adopi.html
0 x
Spośród wszystkich tych, którzy nie mają nic do powiedzenia, to najpiękniejsze, którzy milczą
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 10/07/10, 15:39

Kolejny duży minus:
Usługa publiczna France Télécision NIE działa w systemie Ubuntu Linux.
Dobra robota misji publicznej, która działa tylko na właściciela tego czy tamtego ...

Na szczęście miły brodaty mężczyzna opublikował scenariusz do odtwarzania filmów w VLC. Oto gdzie:
http://blog.rom1v.com/2010/07/pluzz-fr- ... n-lisible/

Testowałem, działa grzmot. Z wyjątkiem może wideo jest DRMized.

voilou
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 10/07/10, 18:07

Dziękuję Ruru za informację! Działa bezbłędnie, z wyjątkiem tego, że mam zabronione, oczywiście, mms: // ... z powodu mojego adresu IP.

Kod: wybierać

[00000301] access_mms access error: failed to open a connection (tcp)
[00000301] access_mms access error: cannot connect to server
[00000301] access_mms access error: cannot read data
[00000301] access_mms access error: error: HTTP/1.0 400 Bad Request
[00000301] access_mms access error: cannot start stream


Dobrze, że mogę uruchomić buntu pod proxy fr.

ps: więc nieźle ból głowy w ostatnią niedzielę? Chciałem ci wysłać SMS-a, ale nie miałem odwagi : Chichot:
0 x
Giul
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 59
Rejestracja: 16/08/05, 07:27




przez Giul » 12/07/10, 07:42

Prostszy i bardziej niezawodny dla Linuksa, mały skrypt „greasemonkey” stworzony przez „Camille”, cytowany przez podstawowego Korbena:

http://www.korben.info/lire-les-videos- ... onkey.html

@+
0 x

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 435