„Incognito” istoty pozaziemskie w Chinach

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4

„Incognito” istoty pozaziemskie w Chinach




przez lejustemilieu » 01/11/11, 07:53

: Chichot:
Były członek gabinetu chińskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych i prezes Chińskiej Organizacji Badań nad UFO ogłosił, że istoty pozaziemskie żyją incognito wśród światowej populacji. Twierdzenie przekazane przez kanadyjską gazetę, które ujawnia zainteresowanie pekińskich naukowców wszystkim, co dotyczy kosmitów.

Jest nawet filmik:
http://www.slate.fr/lien/33645/des-extr ... o-en-chine
0 x
Człowiek jest z natury zwierzęciem politycznym (Arystoteles)
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 01/11/11, 10:13

Każda próba zaprzeczenia ze strony danej osoby zostanie zatem uznana za podejrzaną... : Mrgreen:

a film jest poważny......, szczególnie tytuł!

:D
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Leo Maximus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2183
Rejestracja: 07/11/06, 13:18
x 124




przez Leo Maximus » 01/11/11, 10:36

Wreszcie ! Minęło ponad 40 lat, odkąd David Vincent próbował przekonać niewierzący świat, że istoty pozaziemskie są wśród nas! :

http://www.youtube.com/watch?v=yj0-qBoPjlM

: Lol:

http://www.lefigaro.fr/international/20 ... inois-.php

http://www.rue89.com/2009/11/16/lalcool ... ats-126213

: Lol:
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 11/12/12, 09:22

włok,
Znalazłem długi film z rosyjskim dokumentem...
Cóż... zawsze należy brać ze szczyptą soli.
http://www.youtube.com/watch?v=EOgQdKkCcWI
0 x
Człowiek jest z natury zwierzęciem politycznym (Arystoteles)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 11/12/12, 11:54

Tylko moje trzy grosze, ponieważ nigdy nie spotkałem zielonego człowieka : Chichot:

Z wyjątkiem uśmiechniętych forum => : Mrgreen:

Całkiem podoba mi się „sekcja zwłok” pseudo-pozaziemskiej istoty, która pokazuje, że nie kryje się za tym nic naukowego:
— po co robić sekcję zwłok, skoro jest „martwy” i to na takiej zmarłej osobie?
— czy sekcja zwłok nie ma na celu ustalenia przyczyny?
— skoro nic o nich nie wiemy (jeśli rzeczywiście istnieją i przybyły na ziemię), nie możemy zatem ustalić „przyczyn śmierci”, czy czegokolwiek… Biorąc pod uwagę, że nie znamy ich metabolizmu ani tego, co odkryły w nich narządy można wykorzystać! Ani jak działają, ani nie wyciągamy żadnych wniosków w tym zakresie. Nie widzę na świecie ani jednego lekarza, który chciałby to zrobić bez innych wcześniejszych środków ostrożności. Brak zainteresowania!
— gdyby rzeczywiście odkryli taką formę istnienia, niewątpliwie pomyśleliby najpierw o własnym bezpieczeństwie, zanim pomyśleli o zniszczeniu ciała (jaki wirus lub choroba może zawierać? Jaki wpływ na życie na Ziemi, jeśli się rozprzestrzeni, itp.)
— gdyby chodziło tylko o zobaczenie jego anatomii, szaleństwem byłoby zastawianie takiego skarbca informacji w postaci pocięcia go skalpelem przez miejscowego lekarza wojskowego, bez wzywania ówczesnych luminarzy w tej dziedzinie.
— lepiej byłoby też zamrozić, bo nawet nie wiemy, jakie skutki i jak tkanki niewiadomego pochodzenia mogłyby zachować się w formalinie…
— przed lekarzem byłby lepszy chemik i/lub biolog, jeśli nie taki odpowiedni, amha.

Wiele innych pytań pojawia się wcześniej, więc ślad po sekcji zwłok jest bardzo drugorzędny i ma posmak mistyfikacji.
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491




przez Janic » 11/12/12, 12:33

obamot komentarzy
właściwie to DIY, nawet nie maseczka ochronna, a raczej oszustwo dla studentów medycyny… lub mechaników!
0 x
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554




przez moinsdewatt » 12/12/12, 19:34

Zawsze memy, które opowiadają swoje niesamowite historie.

Ale dlaczego forum Czy ekologia przyciąga tych ludzi? : Evil:
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 13/12/12, 05:49

moinsdewatt napisał:Zawsze memy, które opowiadają swoje niesamowite historie.

Ale dlaczego forum Czy ekologia przyciąga tych ludzi? : Evil:

mniej wat, nie umiesz czytać co napisałem!!!!
Cóż... zawsze należy brać ze szczyptą soli.

Twoje powtarzające się myśli zaczynają mnie bardzo irytować.
Vires Christophe także w tym przypadku:

Gdybyście obejrzeli wideo, widzielibyście, że ci ludzie badają prawdziwość rosyjskich dokumentów!
0 x
Człowiek jest z natury zwierzęciem politycznym (Arystoteles)
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 13/12/12, 08:32

moinsdewatt napisał:Zawsze memy, które opowiadają swoje niesamowite historie.

Ale dlaczego forum Czy ekologia przyciąga tych ludzi? : Evil:



JAK TO CI NIE przeszkadza?

Nie musisz tego robić forum, musisz po prostu znaleźć taki, który Ci się podoba, ograniczyć się do kopiowania/wklejania i unikać obraźliwych komentarzy pod adresem innych!


Przed przybyciem negatywistów takich jak ty forum radził sobie bardzo dobrze, przeszukaj swoje komentarze, a zobaczysz, że jesteś potrójnie nieprzyjemny!


Jeśli nie podoba mi się temat, nie komentuję, chyba że ma to na celu uratowanie ludzi przed totalnym oszustwem, takim jak dąsy w powietrzu, ale tutaj atakujesz członków bezpośrednio i osobiście w okrężny sposób, a ja tego nie robię. Nie podoba mi się ten sposób zachowania, jak wiele innych, więc proszę poprawić sytuację!

Tak jak powiedziałem Dédé, nic o tobie nie wiemy, do cholery, i nie masz żadnych osiągnięć na tej stronie, nawet zdjęcia ani tego, czym się zajmujesz, po prostu bla bla i jestem ostrożny w pewnym sensie facet jesteś!!!
: Evil:
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.
Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.
Alain
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 13/12/12, 10:51

Tam jest jak w domu, dopóki mózg jest odwrócony od prawdziwych problemów...

To wciąż sprawia, że ​​znaczna liczba osób nie interesuje się społeczeństwem obywatelskim, gospodarką, polityką... A zwłaszcza sztuką i kulturą!

Poza tym dla nas wszystko sprowadza się do smartfonów, świata gwiazd... Dallas i Top Models, prawda? : Chichot:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 251