Inicjatywy korporacyjne na rzecz zrównoważonego rozwoju

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
futuranat
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 64
Rejestracja: 14/11/08, 16:09

Inicjatywy korporacyjne na rzecz zrównoważonego rozwoju




przez futuranat » 04/12/08, 16:04

Natknąłem się na naprawdę niezłą stronę: Bénéfices Futur de la Caisse d'Epargne..nie bój się, nie reklamuję się tutaj, nie, nie!!!!lol
Dowiedziałem się wcześniej, że współpracują z ważnymi graczami w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, więc jest to raczej rodzaj szczerego podejścia, a nie zbyt marketingowego, przynajmniej mam nadzieję! : Chichot:
Na koniec powiem tylko, że znajdziemy tam bardzo dobrze przygotowane pomysły (zamieszczone przez osoby z zewnątrz, nie są to pomysły z banku) i uważam, że tego typu strony powinny się rozwijać!
Nie znam wielu innych, jeśli w ogóle, w tym stylu! jeśli macie jakieś ciekawe linki to czekam...
Twoje zdanie jest inne?
0 x
rabelaisowską
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 36
Rejestracja: 14/08/06, 00:17
Lokalizacja: ulica 4me Zouave, 93110 Rosny




przez rabelaisowską » 13/12/08, 15:12

Parry and Associates to brytyjska firma specjalizująca się w zrównoważonych i opłacalnych technologiach dla krajów trzeciego świata. Zyski z tej działalności przyczyniają się do finansowania rozwoju jej minitramwajów http://www.parryassociates.com/
0 x
futuranat
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 64
Rejestracja: 14/11/08, 16:09




przez futuranat » 17/12/08, 12:54

Uch tak, lol, nie ma to nic wspólnego z moim postem, ale hej, lol, nie ma problemu...
Więc nie ma recenzji na tej stronie? Znalazłem kilka fajnych pomysłów na tej stronie i dlatego fajny nowy link, który facet umieścił w zielonej kapsułce. Znasz to? Poszedłem zobaczyć, nieźle, przegląd prasy dotyczący zrównoważonego rozwoju w 3 minuty, to dobra zabawa stworzona przez młodych ludzi i tt lol, niezła koncepcja
Facet na stronie Bénéfice Futur zasugerował, aby Caisse d'Epargne nawiązała z nimi współpracę, pomyślałem, że to dobry pomysł
:D
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 17/12/08, 12:58

Jak chcesz, żebyśmy oceniali strony, jeśli nie podasz ich adresu URL? : Chichot:
0 x
futuranat
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 64
Rejestracja: 14/11/08, 16:09




przez futuranat » 19/12/08, 15:54

och, rzeczywiście, lol...hihi
To jest strona o której mówię:
http://beneficesfutur.feedback20.com/

Proszę bardzo! :D
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 171