Zrozumienie magicznego Azulejos

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
manet42
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 631
Rejestracja: 22/11/08, 17:40
Lokalizacja: Lorraine

Zrozumienie magicznego Azulejos




przez manet42 » 09/04/13, 11:31

Kto mi wyjaśni??

http://www.youtube.com/watch?v=3PszMaZ5Ipk


Dziękuję.

JC
0 x
Stale staramy, w końcu się uda. Więc dalej się nie uda, tym bardziej prawdopodobne jest to, że działa.
Dirk Pitt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2081
Rejestracja: 10/01/08, 14:16
Lokalizacja: Isere
x 68




przez Dirk Pitt » 09/04/13, 18:48

jest bardzo silny.
Nie rozumiem wszystkiego poza tym, że sztuczka polega na wymiarze „pseudo” kwadratów (które stają się prostokątami) na poziomie przerwy, ponieważ ten nie przecina kwadratów w ten sam sposób po prawej i po prawej stronie LEWO.
pewne jest, że powierzchnia zmniejsza się o 3/63, czyli nieco mniej niż 5%. to niewiele i dlatego mamy wrażenie, że całość nie ma już w kadrze większej swobody niż wcześniej, ale to nieprawda. jest więcej zabawy.
0 x
Obraz
Kliknij mój podpis
Avatar de l'utilisateur
manet42
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 631
Rejestracja: 22/11/08, 17:40
Lokalizacja: Lorraine




przez manet42 » 09/04/13, 19:58

Myślałam też o prostokątach...
No ale musielibyśmy zobaczyć obiekt osobiście i z bliska..
JC
0 x
Stale staramy, w końcu się uda. Więc dalej się nie uda, tym bardziej prawdopodobne jest to, że działa.
Marcel
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 153
Rejestracja: 22/12/04, 15:49
Lokalizacja: 84




przez Marcel » 10/04/13, 16:52

Oglądaj od 40 do 50 sekund. Wyjmuje kawałki. W sekwencji jest przerwa. Kiedy umieszcza elementy poza ramą, nie są one takie same (a może nie są w tym samym miejscu?): kwadraty nie mieszczą się już powyżej dwóch pierwszych dużych elementów, wzdłuż linii, po której będzie się przesuwał. Dopiero w trzecim manewrze znajdziemy kształty regularne. Jeśli spojrzymy na długości, przekraczają one początkowe dziewięć kwadratów. (W tym momencie łamigłówka nie zmieściłaby się już w pudełku, które ostrożnie odsunął na bok... Nie byłby w stanie zrobić tego samego na narysowanym na dywanie prostokącie kontrolnym!!!)
Rebelote w 2 min 20. Cięcie podczas powrotu, wyjmuje kwadraty z pudełka i nie są już w ogóle ustawione!!! Długości wynoszą w przybliżeniu osiem i pół kwadratu, a nie już dziewięć!!!
Dlatego konieczne jest sprawdzenie, jak zbudowane są oba zestawy części. Wykonując kolejne stop-klatki powinniśmy móc określić kształt każdego kawałka. Żmudny...
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6980
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2905




przez gegyx » 10/04/13, 17:44

Wyjaśnienie oszustwa:
wymienić monetę podczas przerwy wideo

http://www.youtube.com/watch?v=J7C2mGxxdtI
0 x
Avatar de l'utilisateur
manet42
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 631
Rejestracja: 22/11/08, 17:40
Lokalizacja: Lorraine




przez manet42 » 10/04/13, 19:54

Dobrze widać...
To potwierdza to, co powiedziałem: Powinniśmy zobaczyć obiekt wizualnie i bliżej...

JC
0 x
Stale staramy, w końcu się uda. Więc dalej się nie uda, tym bardziej prawdopodobne jest to, że działa.
roy1361
x 17




przez roy1361 » 10/04/13, 20:11

Cześć wszystkim...

Mimo to rzecz jest dobrze zrobiona, iluzja jest doskonała. Cóż, to jest moje zdanie.
0 x
Avatar de l'utilisateur
highfly-nałogowiec
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 757
Rejestracja: 05/03/08, 12:07
Lokalizacja: Pireneje, 43 roku
x 7




przez highfly-nałogowiec » 10/04/13, 21:59

0 x
„Bóg śmieje się z tych, którzy potępiają skutki, których pielęgnują przyczyny” BOSSUET
"Na zobaczyć co jest Croit„Dennis MEADOWS
Dirk Pitt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2081
Rejestracja: 10/01/08, 14:16
Lokalizacja: Isere
x 68




przez Dirk Pitt » 11/04/13, 18:34

gegyx napisał:Wyjaśnienie oszustwa:
wymienić monetę podczas przerwy wideo

http://www.youtube.com/watch?v=J7C2mGxxdtI


Przepraszam, ale to wyjaśnienie nie wydaje mi się właściwe.
Myślę, że to powierzchowna historia.
zobacz te wyjaśnienia:
http://www.youtube.com/watch?v=qK8o6a1ZSiM
http://www.youtube.com/watch?v=rWRMTMR53jE
0 x
Obraz

Kliknij mój podpis
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6980
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2905




przez gegyx » 11/04/13, 22:41

Być może ?
Ale nie szukaj go od południa do 14:XNUMX.

Jeśli możesz zrobić zamrożone klatki.
(Dzisiaj w moim domu podsłuchuje)

Od momentu usunięcia pierwszego elementu umieszczonego w drewnianej ramie i ułożenia obok niego „tego elementu”, spróbuj zobaczyć i porównać liczbę płytek (+ ułamana część) na lewej krawędzi, na i na drugi, wysuwany z ramy i umieszczany na stole.

To jest inne.
Pomiędzy tymi dwoma ujęciami znajduje się fragment wideo.

Jeśli jest inaczej, jest to oszustwo.
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 266