Ziemia z nieba

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
mnementh64
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 04/01/07, 23:22

Ziemia z nieba




przez mnementh64 » 04/01/07, 23:27

Osobiście bardzo podobał mi się ten temat. Dobrze przetworzone, pouczające, bojowe. Poza tym wszyscy wiemy, że woda to jeden z najbardziej drażliwych tematów (raczej mocne lobby) i nie jest łatwo o niej rozmawiać… tak naprawdę niewiele osób o tym mówi. Dlatego jestem trochę zaskoczony, że France2 wyemitowało ten dokument jako bonus.
Całkiem fajne, zachęcam.

Sylvain
„Herbata to napój dusz”
http://www.humanithe.com
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4

Gratulacje dla Y-A Bertranda




przez jean63 » 04/01/07, 23:50

Dziękujemy FR2 za wyemitowanie tego typu filmu dokumentalnego o godzinie 20:50.

Ten wieczór był bardzo dobry, ale świadomość wartości wody jest dla nas bardzo względna, bo z kranu płynie swobodnie! Wystarczy spojrzeć na liczbę i czas kąpieli młodych ludzi (w moim przypadku nie jest to prawdą, bo jako dziecko i nastolatek doświadczyłem zimnej wody bez kranu, potem z kranu, a przy wejściu na pokład nie było ciepłej wody z kranu) : letni prysznic w pośpiechu, raz w tygodniu).

Wierzę, że „nowoczesny” człowiek może zrozumieć wartość rzeczy tylko wtedy, gdy znajdzie się w sytuacji niedoboru (to samo dotyczy benzyny, elektryczności itp.).

Zamówiłem na ten temat książkę Hervé Kempfa: „Jak bogaci niszczą planetę”, która właśnie się ukazała => Zobacz na płycie dokumentalnej FR2 tego wieczoru bogaty właściciel, który miał ogromny dom otoczony bardzo zielonymi trawnikami i pływał basen...etc na środku pustyni!! a także złe zarządzanie zużyciem wody w Las Vegas, gdzie „bogaci” będą wyczerpywać zasoby wodne całego regionu, aby zadowolić spektakl milionów młodych ludzi udających się tam na „wycieczkę”… co za głupota . : Evil:
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2




przez Denis » 05/01/07, 01:16

dobry wieczór, :zmarszczyć brwi: Kurczę, właśnie sobie uświadomiłem, że przegapiłem! Miałem spotkanie dziś wieczorem i magnetowid został spalony przez przepięcie EDF : Evil:
jest jakaś strona do obejrzenia programu?? DZIĘKI
0 x
Biały nie będzie istnieć bez ciemności, ale w każdym razie!


http://maison-en-paille.blogspot.fr/

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 525