Porozumienia GREDINS

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
bpval
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 561
Rejestracja: 06/10/06, 17:27

Porozumienia GREDINS




przez bpval » 07/12/07, 08:58

Halo

"To ziarno kukurydzy, które nigdy nie przestaje blokować machiny ochrony środowiska Grenelle. Grupa robocza ds. GMO była już jedyną, z której uczestnicy zatrzasnęli drzwi w trakcie prac przygotowawczych. Wczoraj opublikowano dekret ustanawiający wysoką władzę, a zwłaszcza Zarządzenie zawieszające przekazywanie i wykorzystanie nasion kukurydzy MON-810 wywołało zdziwienie, a czasem i złość bohaterów. Sojusz na rzecz Planety, zrzeszający 80 stowarzyszeń, podjął nawet decyzję o zawieszeniu swojego udziału w Grenelle.”

...

„Zgorszył”. „Obrazą inteligencji Francuzów i ekologów” – oburzył się Yann Wehrling, rzecznik Zielonych. Jaki jest sens zakazu sprzedaży nasion, które rosną zimą? Wysiewa się wiosną?” Jeśli ustawa nie zostanie uchwalona 9 lutego, nic nie stanie na przeszkodzie zasiewom, zwłaszcza że „tak naprawdę na szczeblu europejskim nie zgłoszono żadnego wniosku o klauzulę ochronną” – zauważa Yannick Jadot, rzecznik prasowy Sojuszu na Rzecz Planety W ministerstwie tłumaczymy, że przedłożyliśmy skuteczność dekretu nad „symbol” klauzuli ochronnej, bardziej ryzykownej dla Europy.


Ciąg dalszy dot

http://www.liberation.fr/actualite/econ ... 375.FR.php

Ciao
0 x
PIF PAF POUM
SixK
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 670
Rejestracja: 15/03/05, 13:48
x 272




przez SixK » 07/12/07, 13:51

Co za mnóstwo Cn!

Bardzo mi się podobało, gdy Bovais pochwalił zawieszenie Sarkozy’ego w zakresie GMO…
Chyba jestem jedyną osobą, która słyszała, że ​​GMO zostało zawieszone na zimę!? ;)

Czyli okres w którym się nie rozbijamy ;)

Krótko mówiąc, nie zdziwiłbym się wcale, gdyby wiosną ponownie zatwierdzono GMO (jeśli nie zakazano) z powodu braku prawa…

Daj spokój, pozostało tylko 4 i pół roku, zanim zaczniemy od nowa na 5 lat!

SixK
0 x
bpval
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 561
Rejestracja: 06/10/06, 17:27




przez bpval » 07/12/07, 14:07

Dobrze ! mamy już Sarklopinety na samochody (bonus/kara za CO2)

- odliczenie godzin nadliczbowych
- obniżka opłat od niskich wynagrodzeń
- regularne torpedowanie SS

A pracując więcej i zarabiając więcej, będziemy mogli również dołączyć do prywatnego funduszu bezpieczeństwa

Niezbyt dobre życie

Ciao
0 x
PIF PAF POUM
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 07/12/07, 14:29

Nacisk ze strony lobbystów musi być naprawdę znaczny… :zmarszczyć brwi:
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
bpval
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 561
Rejestracja: 06/10/06, 17:27




przez bpval » 07/12/07, 14:37

Fenomenalne ciśnienie

Nie sądzicie, że on się znowu skurczył!!?? Obraz
0 x
PIF PAF POUM
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 07/12/07, 19:04

SixK napisał:Co za mnóstwo Cn!

Bardzo mi się podobało, gdy Bovais pochwalił zawieszenie Sarkozy’ego w zakresie GMO…
Chyba jestem jedyną osobą, która słyszała, że ​​GMO zostało zawieszone na zimę!? ;)

Czyli okres w którym się nie rozbijamy ;)

Krótko mówiąc, nie zdziwiłbym się wcale, gdyby wiosną ponownie zatwierdzono GMO (jeśli nie zakazano) z powodu braku prawa…

Daj spokój, pozostało tylko 4 i pół roku, zanim zaczniemy od nowa na 5 lat!

SixK


+1
Ja też od razu zobaczyłam, że się z nas wyśmiewano, gdy ogłoszono „moratorium” do wiosny, więc mają nadzieję, że do tego czasu zapomnimy i że będą mogli spokojnie siać!
W zeszłym tygodniu znaleźliśmy we Francji pole kukurydzy GMO BT11, której uprawa jest NIELEGALNA.
Post jest budujący na temat tej kukurydzy bt
Niezależne analizy laboratoryjne kukurydzy MON zatwierdzonej we Francji są równie przerażające i ukryte przed opinią publiczną.
Jeśli chodzi o pierwszą ocenę takich środków, jak praca w godzinach nadliczbowych wolnych od podatku, powoduje to dodatkowe bezrobocie i utratę dochodów, a co za tym idzie, siły nabywczej w przypadku najbardziej niepewnych miejsc pracy, pracy w niepełnym wymiarze godzin itp. (tak jest w przypadku mojego otoczenia) Pracodawcy wolą płacić wolne od podatku nadgodziny swoim pracownikom zatrudnionym w pełnym wymiarze czasu pracy i oddzielić się od pracowników zatrudnionych w niepełnym wymiarze czasu pracy, których wynagrodzenie jest w pełnej wysokości. I hop, więcej bezrobotnych, ale oszczędności dla pracodawcy!
- Dzięki KTO?
- Dziękuję Sarko OSKAR I NabotLéon. : Evil:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 315