Utworzenie stowarzyszenia: ankieta

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.

Czy jesteś gotowy zainwestować w utworzenie stowarzyszenia? Jeśli tak, w jakiej roli?

Tak, jako członek biura (prezes, skarbnik, sekretarz itp.)
4
22%
Tak, jako aktywny członek (pomoc przy tworzeniu, tworzeniu statusów, działaniach w terenie itp.)
7
39%
Tak jako członek bierny (finansowanie powstania, a następnie działalności stowarzyszenia)
7
39%
Nie
0
przy braku głosów
 
Wszystkich głosów: 18
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Utworzenie stowarzyszenia: ankieta

przez Christophe » 05/01/06, 12:15

Oto post mający na celu przybliżenie różnych ról aktorów tworzącego się obecnie stowarzyszenia „ekonologia”.

Jeśli zaś chodzi o cele i działania stowarzyszenia, to są one wymienione w tym temacie: https://www.econologie.com/forums/creation-d ... t1055.html

Proszę określić, jak postrzegasz swoją rolę po wypełnieniu ankiety.

Ze swojej strony chciałbym oczywiście zaangażować się w biuro, jako prezes, sekretarz czy skarbnik... Ale biorąc pod uwagę czas, jaki zajmuje mi już zarządzanie stroną, obawiam się, że będzie to bardzo skomplikowane. zarządzane ( nie mówiąc już o tym, że nadal nie mam stałej pracy...)
Ostatnio edytowane przez Christophe 20 / 05 / 11, 12: 35, 2 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1

przez Były Oceano » 15/01/06, 01:11

Biorąc pod uwagę odległość od twardego rdzenia zgrupowanego na wschodzie Francji i moją sytuację osobistą, zaliczam się do członków „biernych”, choć mi to przeszkadza. Jest to jednak najuczciwsze stanowisko, jakie mogę w tej chwili zaproponować.

Jednakże nadal mam zdecydowany zamiar popracować nad działaniem Pantone, jak już mówiłem w innym miejscu, aby zrozumieć, jak to działa, chociaż najnowsze negatywne testy przeprowadzone w niskich temperaturach przeprowadzone przez André i Gegyx są zgodne z moimi hipotezami.

Widzę, że jest nas 7, które odpowiedziały na ankietę. Jakie jest stanowisko pięciu, którzy głosowali?
0 x
rpsantina
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 182
Rejestracja: 17/12/04, 16:11
Lokalizacja: 81 - South Tarn
x 12

przez rpsantina » 27/01/06, 23:17

cóż, właśnie natknąłem się na ten post i właśnie zagłosowałem.

moja ekscentryczność niekoniecznie jest przeszkodą. Dzięki temu będę mógł służyć jako przyczółek dla działań na południowym zachodzie (też będę musiał tam pojechać, a Villeneuve sur Lot nie jest zbyt daleko) : Mrgreen:

nie wahaj się ze mną skontaktować, niektóre zobowiązania są bardziej aktywne w cieniu 8)
0 x
RPS (Dpt Tarn Południowa 81)
I Tylko ci, którzy nic nie mają racji
ii-Wszystko jest możliwe tak długo, jak mało czasu spędziliśmy tam
Avatar de l'utilisateur
Asgard Tyr kości
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Wiadomości: 160
Rejestracja: 06/02/05, 18:21
Lokalizacja: partout
x 1

przez Asgard Tyr kości » 31/01/06, 19:11

Mogę pomóc Repsantinie w rozbudowie sieci::: 8)
Napisz do mnie na PW, to się dogadamy... : Mrgreen:
AD'TALEUR...
W imieniu stowarzyszenia jestem za byciem w biurze, jeśli mam prawo być też w warsztacie : Chichot: : Chichot: : Chichot:
Jeśli potrzeba osób odpowiedzialnych za koordynację wysiłków wszystkich zaangażowanych osób, bardzo chciałbym być jedną z nich!
Często czytam, że problemem jest odległość geograficzna każdego z nas. Jeśli obrócimy to w innym kierunku, może to stać się zaletą! Ale prawdą jest, że jest praca!
Dla mnie nie ma problemu, są tylko rozwiązania!!! : Mrgreen:
A konkretnie, uważam, że należy zorganizować kilka spotkań w zależności od możliwości geograficznych, musimy zacząć spotykać się regularnie. ale tylko pomiędzy tymi, którzy sprawiają mu trochę kłopotów! Co myślisz??? :D
0 x
jp33
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 19
Rejestracja: 14/01/06, 09:55
Lokalizacja: BORDEAUX

przez jp33 » 01/02/06, 09:57

Bonjour à tous,

Właśnie natrafiłem na Pocztę.
Krążę nad Tobą już od kilku tygodni, ale jeszcze nie skończyłem się po niej (stronie) rozglądać.

Jestem gotowy dołączyć do ASSO, ale nie bardzo wiem, jak mógłbym Ci pomóc.
Jestem inżynierem ciepłownikiem (technik kotłów i palników (preferowany paliwowy)), a nie hydraulikiem, chociaż całą instalację przeprowadziłem sam i mam dwie stacje tlenowo-acetylenowe.
Mam w głowie kilka projektów, ale nie wiem od czego zacząć.

W przypadku „asgard os tyr” twój pseudonim kojarzy mi się z LANDES, a nawet niżej, z krajem OC, ale twoja lokalizacja „wszędzie” musi mylić niejednego, ponieważ to, co proponujesz, powinno zainteresować ludzi.
To nie jest krytyka.

Jak mógłbym ci się przydać?
0 x
Czy nigdy nie rezygnuje .....
Néant
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 298
Rejestracja: 12/02/06, 12:47

przez Néant » 07/03/06, 00:59

Cóż, bardzo podoba mi się twój pomysł stowarzyszenia i lubię ludzi, którzy tu są.
Lubię do tego przychodzić forum, Mam wrażenie, że jestem wśród ludzi cywilizowanych, którzy nie są głupi, mają otwarte oczy, buntowników, którzy nie są zawstydzeni.
Nie bardzo wiem jaki jest Twój projekt, wiem tylko, że mogę Ci pomóc w planowaniu, rysowaniu w 3D.
Jestem bezrobotny i chciałbym poświęcić swój czas na sporządzenie dla Państwa planów technicznych zgodnie z zasadami sztuki.
Mogę nawet wykonać dla Ciebie animacje na układach mechanicznych. Jeśli masz wątpliwości co do swoich projektów, możemy zweryfikować pewne rzeczy.
Krótko mówiąc, mam pewne umiejętności, więc mogę je dobrze wykorzystać.
0 x
Avatar de l'utilisateur
vincent27
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 111
Rejestracja: 20/05/05, 19:20
Lokalizacja: Eure

przez vincent27 » 07/03/06, 14:38

Musimy poczynić postępy w tej kwestii, aby móc poczynić postępy w realizacji naszych odpowiednich projektów.
Jestem gotowy poświęcić część swojego czasu stowarzyszeniu, ale przebywam w Normandii i czasami brakuje mi czasu.
Sondaże już pokazują zainteresowanie urzędem, być może uda się coś szybko wystartować, żeby za kilka miesięcy oddać głos na nowy, bardziej definitywny urząd.
Musisz podjąć decyzję, aby ruszyć do przodu.
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2

przez zac » 25/03/06, 23:36

powitanie
Głosowałem jako członek bierny, ponieważ zadał niewłaściwe pytanie; robić dokumenty statusowe, daję wystarczająco dużo dzięki mojemu własnemu stowarzyszeniu. więc nie. Ale podjęcie działań w terenie to TAK.
@+
zac
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
ThierrySan
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 406
Rejestracja: 08/01/07, 11:43
Lokalizacja: Na południowy zachód

przez ThierrySan » 08/01/07, 13:16

Witam,

Nie głosowałem, ale byłbym zainteresowany pomocą w udoskonaleniu niektórych teorii i wprowadzeniu ich w praktykę, kierując się określonymi kierunkami badań...
Nie zbudowałem jeszcze mojej małej betonowej obudowy na Pantone. Ale pracuję nad tym... Zwłaszcza w taki sposób, aby uzyskać wyniki dotyczące procesów fizycznych i chemicznych, które mogą mieć znaczenie.

Gdybyśmy mogli o tym porozmawiać, nie byłoby źle: telefonicznie lub e-mailem, jakkolwiek chcesz...
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2

przez Targol » 08/01/07, 15:47

Odpowiedziałem „biernie”, ponieważ biorąc pod uwagę moją odległość, ograniczoną dostępność czasu, a przede wszystkim fakt, że słowa takie jak „pantone”, „bubbler” czy „pręt reaktora” są dla mnie tak jasne, jak „cały Victor Hugo napisany w binarny”, nie jestem pewien, czy byłbym bardzo pomocny. Nie jest to jednak pewne: w zależności od statutu stowarzyszenia być może znalazłbym w nim swoje miejsce w bardziej konkretny sposób.
Moje credo (i -małe-umiejętności) skłaniałyby się raczej ku stronie bioklimatycznej. Jeśli ta koncepcja wejdzie do statutu, być może mógłbym zapewnić trochę więcej niż tylko wsparcie moralne i finansowe....
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 266