10 ostatnich postów

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
rezut
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 191
Rejestracja: 01/12/04, 14:58
Lokalizacja: Chalon-sur-Saone
x 2

10 ostatnich postów




przez rezut » 14/11/05, 12:51

cześć
Nie mogę znaleźć
10 ostatnich postów
dobrowolnie usunąć czy jeszcze nie zrobione?
to było bardzo praktyczne
reszta na początku trochę się zagubiła, ale przyzwyczaimy się do tego
powodzenia Christophe
rezut
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6931
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2870




przez gegyx » 14/11/05, 14:27

Halo Rezut
Na stronie głównej forum, w prawym górnym rogu kliknij pierwszą linię podczas oczekiwania; jest znacznie bardziej precyzyjny niż pierwsza dziesiątka.

"Zobacz nowe wiadomości od Twojej ostatniej wizyty
Zobacz jego wiadomości
Zobacz wiadomości bez odpowiedzi
"
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 14/11/05, 14:41

Oto wszystko zrozumiałeś ... dlatego nie chcę implementować wtyczki TOP10 (która istnieje). Zwłaszcza, że ​​wtyczki mogą powodować luki w zabezpieczeniach ...

Dziękuję za odwagę, ale najtrudniejsza część jest już za mną (mam nadzieję ...) ... przynajmniej za migrację. (BEZ ZESTAWU SŁÓW : Oops: : Lol: )
0 x
Avatar de l'utilisateur
rezut
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 191
Rejestracja: 01/12/04, 14:58
Lokalizacja: Chalon-sur-Saone
x 2




przez rezut » 17/11/05, 14:04

cześć

przepraszam, ale 10 najlepszych na pasku narzędzi jest wciąż lepszych niż
Zobacz nowe wiadomości od Twojej ostatniej wizyty (chociaż praktyczne), kiedy przychodzisz każdego dnia, a ponadto odlicza się, gdy czytasz posty, nie jest to świetne : Lol:

gratulacje Christophe

ps, gdy jestem, istnieje sposób, aby najpierw zatrzymać ostatnie wiadomości bez konieczności każdorazowego schodzenia na dół strony, aby za każdym razem ją zmieniać (chyba że istnieje i nie jeszcze tego nie widziałem) dzięki

rezut
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 271