Zubożenie oleju lub olej szczytowy

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
LMSV
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 04/06/04, 11:08

Zubożenie oleju lub olej szczytowy




przez LMSV » 04/06/04, 12:22

Szybko się przedstawiam. Mieszkam na północy Portugalii na małym gospodarstwie ekologicznym w środku małej wioski, w której udało się zachować wartości samodzielnego życia z początku ubiegłego wieku. Moją główną motywacją w tym stylu życia jest z jednej strony patrzenie w przyszłość z materialnego punktu widzenia, ponieważ uważam, że nie możemy polegać na obecnym systemie emerytalnym, czy to prywatnym, czy publicznym, a z drugiej strony otwarcie się na możliwie jak najbardziej świadomość tego, co nas czeka, wiedząc, że jeśli nie przygotujemy się na czas, upadek może być jeszcze bardziej gwałtowny. Nie sądzę, że jestem większym pesymistą niż przeciętny człowiek, po prostu bardziej dalekowzrocznym, a przede wszystkim pasjonującym się zdolnością człowieka do stawienia czoła temu, co uważam za konsekwencje swoich działań, bez chęci ich osądzania.
Oto link do przemyśleń, który wielu z Was z pewnością już zna.

http://wolf.readinglitho.co.uk/francais/index.html

Do zobaczenia wkrótce
LMSV
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 221