Koniec mitu: Zidane wyrzucony za agresję

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1

Koniec mitu: Zidane wyrzucony za agresję




przez Christine » 09/07/06, 23:38

Prawie chce mi się płakać: Zidane, który tak wiele dla mnie reprezentował, piękno gry, nieomylna technika, ludzkie cechy, integracja, hojność, Francja przez duże F piękna, tolerancyjna i hojna, zakończył karierę agresywnym gestem .

Może nie jesteśmy fanami piłki nożnej, ale są pewne wartości, które są nam drogie iz których wszyscy możemy być dumni; dziś wieczorem upadli w obliczu prowokacji i czujemy żałobę w sercu.

pociągać nosem
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 09/07/06, 23:40

Powiedziałbym tylko jedno:

Francja przegrała, ale nietolerancja zyskała (grunt)!

(Nie sądzę, żeby Zidanne wykonał ten gest bez poważnej zniewagi ze strony Włocha...)

Ale hej, to wciąż sport… nie ma nic wspólnego z tym, co dzieje się z tankowcami po drugiej stronie Atlantyku… : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6991
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2914




przez gegyx » 09/07/06, 23:49

Tak! Włoch pomylił pisownię swojego imienia…

Zizou wyszedł z kaprysu.

I w splocie słoneczny, Proszę!

: Mrgreen:
0 x
freddau
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 641
Rejestracja: 19/09/05, 20:08
x 1




przez freddau » 10/07/06, 10:38

Tak,

biedny Zidane, pęknięty na koniec meczu w ten sposób...


Nie wiem, czy to plotka, żeby go usprawiedliwić, ale mógł zostać nazwany „terrorystą”.
Oto informacje, które mi podano.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 10/07/06, 12:48

Terrorysta, który by mnie zaskoczył… ale rasistowska zniewaga ze strony Włochów by mnie nie zszokowała… może nigdy się nie dowiemy…

Ostatecznie nie przeszkodziło to Zidane'owi w uznaniu go przez prasę najlepszym zawodnikiem mistrzostw świata.

http://permanent.nouvelobs.com/sport/20 ... .html?0946
0 x
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13




przez nonoLeRobot » 10/07/06, 13:53

Ja też, bardzo rozczarowany. Jak by nie było, nie było to publiczne, bo nikt nie słyszał, że mógł załatwić swoje rachunki na osobności. Tym bardziej, że jego strzał był przemyślany.

Krótko mówiąc, jego uwolnienie to naprawdę porażka... szkoda, że ​​ten człowiek był dla mnie miły :płakać:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6

Re: Koniec mitu: Zidane wyrzucony za agresję




przez Cuicui » 10/07/06, 15:15

Christine napisał:Prawie chce mi się płakać: Zidane, który tak wiele dla mnie reprezentował, piękno gry, nieomylna technika, ludzkie cechy, integracja, hojność, Francja przez duże F piękna, tolerancyjna i hojna, zakończył karierę agresywnym gestem .Może nie jesteśmy fanami piłki nożnej, ale są pewne wartości, które są nam drogie iz których wszyscy możemy być dumni; dziś wieczorem upadli w obliczu prowokacji i czujemy żałobę w sercu. powąchać.

Dziękuję, Christine, za tak dobre wyrażenie uczuć, które odczuwa wielu.
Jeśli chodzi o Metarazziego (lub coś w tym rodzaju), faceta, który sprowokował i wrobił Zidane'a, nie wierzę, że przyniesie mu to szczęście.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 10/07/06, 20:23

Niektórzy nie marnują czasu:

Obraz

(ładowanie jest dość długie, obraz ma 500 ko, poczekaj trochę)
0 x
kości
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 54
Rejestracja: 11/11/05, 14:28
x 8




przez kości » 11/07/06, 09:08

ale rasistowska obelga ze strony Włochów nie byłaby dla mnie szokiem… może nigdy się nie dowiemy…


Nie wiem, czy zauważyłeś, ale we włoskiej drużynie nie ma kolorowego zawodnika... W ostatnich latach we Włoszech było jednak sporo emigrantów! Może nie lubią grać w piłkę nożną? albo że nie dajemy im szansy!
0 x
O szóstej wymierania życia na Ziemi?
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2

Re: Koniec mitu: Zidane wyrzucony za agresję




przez drwal » 11/07/06, 17:36

Christine napisał:[…] Może nie jesteśmy fanami piłki nożnej, istnieją pewne wartości, których się trzymamy i z którego wszyscy możemy być dumni; [...]
Absolutnie nie jestem fanem piłki nożnej, ale z tego, co udało mi się zobaczyć i przeczytać, Zidane ma również wartości, które są mu drogie i najwyraźniej wśród nich są rodzina i honor, które byłby dobrze zlekceważony przez włoskiego Materazziego, nie jest wzorem uczciwości po swojej stronie...

Zidane załamał się jak każdy zmęczony, nękany człowiek, ale nie miał nie ma do tego prawa biorąc pod uwagę jego rangę, wizerunek i okoliczności...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 254