Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory forums zmień adres url

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory forums zmień adres url




przez Christophe » 27/01/15, 14:02

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory forums zmień adres URL z /forums/ w kierunku https://www.econologie.com/forums

Istnieje automatyczne przekierowanie.

W przypadku członków konieczne będzie jedynie przeniesienie, ponieważ hasło nie zostanie przesłane do przeglądarki. Jeśli go zapomniałeś, znajdź go w zapisanych hasłach przeglądarki.

W przeglądarce Firefox: narzędzia -> opcja -> bezpieczeństwo -> zapisane hasła

Spędzę dzień, testując zmianę adresu, jeśli zauważysz rzeczy, które już nie działają, proszę powiedz mi tutaj.

Jeśli masz jakieś pytania, zadaj je tutaj.

dziękuję
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 27/01/15, 14:36

Widzę, że kilku członków już pisało od czasu zmiany ... więc nie wydaje się to w tej chwili problemem?
0 x
Avatar de l'utilisateur
highfly-nałogowiec
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 757
Rejestracja: 05/03/08, 12:07
Lokalizacja: Pireneje, 43 roku
x 7




przez highfly-nałogowiec » 27/01/15, 14:50

Hi Christopher!

Tak długo, jak masz brudne ręce, czy w ramce „Najnowsze tematy i wiadomości” można byłoby zastąpić aktualną datę wiadomości godziną wiadomości z tego samego dnia?

Jeśli nie, to nie ma obaw technicznych dla mnie!
0 x
„Bóg śmieje się z tych, którzy potępiają skutki, których pielęgnują przyczyny” BOSSUET
"Na zobaczyć co jest Croit„Dennis MEADOWS
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 27/01/15, 14:54

Jeśli dodam czas, będzie to dotyczyć wszystkich wiadomości, nie mogę ograniczyć wyświetlania do tych z dnia, a wyświetlenie godziny oznacza także wyświetlenie daty ...

Został opublikowany jakiś czas temu i wydaje mi się, że był trochę za ciężki ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
renaud67
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 638
Rejestracja: 26/12/05, 11:44
Lokalizacja: Marsylia
x 8




przez renaud67 » 27/01/15, 15:01

Podobał mi się też mieć czas na podsumowanie ostatnich postów
0 x
Absurdów wczoraj są prawdy dziś i jutro banałów.
(Alessandro Marandotti)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 27/01/15, 15:03

Ok, poczekajmy na inne opinie, może ... zanim dokonam zmiany
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 568