Szyba kominkowa zamknięta: bez śladów

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Nie
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 16/10/07, 21:08

Szyba kominkowa zamknięta: bez śladów




przez Nie » 16/10/07, 21:11

Dobry wieczór,
Właśnie zamontowałem kominek zamknięty (kominek Philippe, model 843).
Wszystko działa bardzo dobrze, z wyjątkiem tego, że po rozpaleniu ognia (zaledwie po 2 godzinie) pojawiają się 1 czarne pionowe ślady, które szybko stają się bardzo nieprzezroczyste, nawet przy codziennym czyszczeniu okna.
Poza tymi śladami reszta szyby brudzi się normalnie.
Możliwe wyjaśnienie: 2 pionowe oznaczenia znajdują się tuż pod śrubami w górnej części ościeżnicy (które należy wykorzystać do demontażu okna). Podejrzewam więc, że jest tam problem z uszczelnieniem i próbowałem dokręcić śruby, ale bez powodzenia.
Czy masz jakiś pomysł?
Merci d'Avance
zrobił
0 x
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 519