super_newbie_pro staje się zielone – trudne dla maniaka

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
super_newbie_pro
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 13
Rejestracja: 20/08/14, 14:35
Lokalizacja: Vichy

super_newbie_pro staje się zielone – trudne dla maniaka




przez super_newbie_pro » 20/08/14, 14:44

Halo :)

Wiedziałem to forum wówczas dzięki Pascalowi H. i jego robiplanowi.

Zdecydowałem się dzisiaj na rejestrację, ponieważ potrzebowałem porady i zastanawiałem się, gdzie najlepiej się udać, aby uzyskać odpowiednią poradę.

Mam 32 lata, nie posiadam dyplomu, nie mam dzieci, jestem zatrudniony na stałe w firmie świadczącej usługi IT (pomagam bankierom w IT erf erf...), samoukiem w branży nieruchomości, moim nauczycielem jest internet, co jednak nie przeszkodziło mi w robię dużo bałaganu na moich budowach ^^.

Mieszkam w Vichy – w samym centrum Francji – gdzie kupuję ruiny, których nikt nie chce, a które w weekendy całkowicie odnawiam.
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 20/08/14, 16:20

Czy czasami śpisz? Jaki jest na razie przebieg ruiny. Jestem na wakacjach w Lozère i możemy znaleźć trochę za 24000 XNUMX euro.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16136
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5245




przez Remundo » 20/08/14, 16:41

Witaj nowicjuszu!

Tak, tak, witamy w forum. I szczęśliwe samodzielne konstrukcje. 8)
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
super_newbie_pro
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 13
Rejestracja: 20/08/14, 14:35
Lokalizacja: Vichy




przez super_newbie_pro » 20/08/14, 16:53

dziękuję :)

Słoń napisał:Czy czasami śpisz? Jaki jest na razie przebieg ruiny. Jestem na wakacjach w Lozère i możemy znaleźć trochę za 24000 XNUMX euro.


Na Vichy jest zmienna, waha się od 25 do 40.000 XNUMX

Poniżej, nawet jeśli została już tylko połowa dachu, nie ma już drzwi, okiennic, szczurów i roślinności, właściciele, na ogół osoby starsze, nie chcą z nich rezygnować... A kiedy są w trakcie sprzedaży, niewielu ludzie są skłonni inwestować pieniądze w tego typu rzeczy.

Ale robienie wszystkiego samodzielnie lub w miarę możliwości jest nie tylko satysfakcjonujące, ale także interesujące finansowo. Tylko motywacja, która od czasu do czasu uderza, bo jest długa... bardzo długa...
0 x
Informacje o komputerze — tematy IT Super_newbie_pro: http://www.pcinfos.fr/forum/

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 136