Sekcja prywatna

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Sekcja prywatna




przez Christophe » 28/05/07, 10:19

Po długim namyśle zdecydowałem się otworzyć sekcję prywatną na temat forums.

Jest to zarezerwowane do czytania i pisania przez członków z ponad 500 wiadomościami lub przez moderatorów.

https://www.econologie.com/forums/le-coin-de ... -vf68.html

Celem tej sekcji jest móc rozmawiać o bardziej osobistych lub poufnych sprawach między stałymi bywalcami forums.

Aby uzyskać do niego dostęp, musisz mieć co najmniej 500 wiadomości. Jeśli tak, skontaktuj się ze mną prywatnie, a udzielę Ci dostępu.
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 28/05/07, 11:06

:D dobry pomysł!
Myślę, że mieścim się w normie
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 28/05/07, 11:09

Słoń napisał::D dobry pomysł!
Myślę, że mieścim się w normie


Tak, normalnie powinieneś mieć do tego dostęp... Jeśli jest jakiś problem, powiedz mi tutaj, proszę.
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 28/05/07, 14:47

Jest mały problem i myślę, że musimy znaleźć rozwiązanie, w przeciwnym razie spowoduje to niezłe „problemy dyplomatyczne”

kiedy „przeciętny użytkownik” otwiera ostatnie 25 wiadomości, zakładam, że nie ma żadnych problemów, zakładam i mam nadzieję, że widzi tylko wiadomości publiczne.
ale kiedy ponad 500 użytkowników otwiera te same ostatnie 25 wiadomości, widzi wszystko, nie będąc w stanie dostrzec różnicy…

i to może powodować pewne problemy
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 28/05/07, 15:04

Słoń napisał:Jest mały problem i myślę, że musimy znaleźć rozwiązanie, w przeciwnym razie spowoduje to niezłe „problemy dyplomatyczne”

kiedy „przeciętny użytkownik” otwiera ostatnie 25 wiadomości, zakładam, że nie ma żadnych problemów, zakładam i mam nadzieję, że widzi tylko wiadomości publiczne.
ale kiedy ponad 500 użytkowników otwiera te same ostatnie 25 wiadomości, widzi wszystko, nie będąc w stanie dostrzec różnicy…

i to może powodować pewne problemy


Hm, nie bardzo rozumiem twoją uwagę, dlaczego miałoby to powodować problemy dyplomatyczne? W każdym razie sprawa jest prosta: żadna wiadomość od forum private nie pojawia się (dla nikogo) w ostatnich 25 wiadomościach... dla stałych bywalców najlepiej jest zatem "zasubskrybować" prywatne tematy, które ich interesują...
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 28/05/07, 15:26

:? Nie zrozumiałem wszystkiego ...
Stare oczyścią ziemię, u mnie jest to w 65 wiadomościach. :?
0 x
bpval
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 561
Rejestracja: 06/10/06, 17:27




przez bpval » 28/05/07, 16:23

Halo

Nie bardzo rozumiem Twoje podejście.

„Po długim namyśle zdecydowałem się otworzyć prywatną sekcję na temat forums."

Czy możesz powiedzieć więcej?

„Celem tej sekcji jest możliwość porozmawiania o bardziej osobistych lub poufnych sprawach pomiędzy stałymi bywalcami forums."

To sprawia, że ​​marzę...


„Aby uzyskać do niego dostęp, musisz mieć co najmniej 500 wiadomości. Jeśli tak, skontaktuj się ze mną prywatnie, a dam ci dostęp”.

Sekcja VIP...

Tym bardziej, że „wybranych” nie jest zbyt wielu… na razie około dwudziestu!!!

Cóż, jesteś szefem

Ciao
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 28/05/07, 18:09

Nie bardzo rozumiem Twoje podejście.


To jednak proste: pozwoli „starym” skorzystać z zaplecza...... :D :D :D

nie, poważnie: pozwala to uniknąć konieczności martwienia się o wysyłanie PM do kilku osób w celu omówienia szczegółów, które nikogo nie interesują

Christophe: OK, czegoś nie zrozumiałem: teraz OK, umieściłem zakładkę na adresie działu
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 28/05/07, 19:53

bpval napisał:Nie bardzo rozumiem Twoje podejście.


Są dziesiątki forums które mają prywatną sekcję „moderatorów”...

Zrobiłem więc taki w tym samym celu... Przykład: mówienie o ulepszeniach i nowych sekcjach z opinią stałych bywalców strony, którzy a priori koniecznie przedstawią bardziej konstruktywne opinie niż osoba, która właśnie to odkryła forum...

Moglibyśmy także rozmawiać o tematach „wrażliwych”, których umieszczanie bezpośrednio w przestrzeni publicznej byłoby ryzykowne…

Itd itd..
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 280