insynuacja0 Przegląd

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
innuend0
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 24
Rejestracja: 27/09/06, 21:57
Lokalizacja: Alzacja

insynuacja0 Przegląd




przez innuend0 » 27/09/06, 22:40

Pozdrawiam wszystkich

Jestem nowy na stronie, więc celem tego postu jest
krótko się przedstawić

Przede wszystkim pochodzę z Alzacji (Colmar) i mam 25 lat.
Pasjonuję się informatyką, którą wybrałam na studia i którą podejmę jako swoją pierwszą pracę.

Od 2 lat pasjonuję się ekologią i spędziłem już sporo czasu na zgłębianiu tej dziedziny, przeszukując Internet.

Bardzo interesuje mnie wszystko, co jest związane z recyklingiem odpadów, w szczególności odpadów elektronicznych.

Wszystko to skłoniło mnie do majsterkowania w dziedzinie elektroniki w celu odzyskiwania i naprawy sprzętu komputerowego.

Przez rok byłem administratorem i głównym współpracownikiem serwisu forum sur http://www.pcsilencieux.com
Celem tej strony jest zmniejszenie zanieczyszczenia hałasem powodowanym przez komputery, a co za tym idzie zbadanie zużycia przez nie energii elektrycznej. (zużycie ==> ciepło ==> hałas)

Mam nadzieję, że będę miał okazję przekazać Państwu moje najlepsze porady ekologiczne w tej dziedzinie.

Wreszcie kocham przyrodę, góry, przejażdżki rowerowe, muzykę.


Do zobaczenia wkrótce forum,
Ekologicznie twój,
innuend0
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 27/09/06, 22:46

Witamy!

Masz rację, to prawda, że ​​czasami wyrzucamy rowery za wadliwe skrzyżowanie na pamiątkę.

W naszej okolicy działało kilka firm zajmujących się ekonomią społeczną, które niestety zostały zamknięte: ceny tak bardzo spadły, wydajność tak bardzo wzrosła, czynsze są tak wysokie, że nie jest już to możliwe.

Oxfam nadal robi dobrą robotę (P4 1,4 GHz za 12 euro, wszystko inne do dopasowania)
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Bing [Bot] i goście 228