Gdzie możemy iść?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
Wonder TITI
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 30
Rejestracja: 07/03/06, 11:56
Lokalizacja: Bouzy

Gdzie możemy iść?




przez Wonder TITI » 08/03/06, 14:05

Bonjour à tous,

C mój pierwszy post i ponieważ jest praktycznie obowiązkowy dla innych forums, Chciałbym się przedstawić. Nie to, że jestem osobowością, ale po prostu dlatego, że uważam to za grzeczne i + zabawne, zwłaszcza gdy (tak jak ja) przynosimy więcej pytań niż odpowiedzi.

I dlaczego nie sekcja „pozować kawę”, aby móc się przedstawić, powiedzieć, co chcesz robić, zorganizować spotkania itp.
Ponieważ nie wiem, gdzie to zrobić, przedstawiam się tutaj:
Jestem Titi de bouzy w Marnie przekonany o potrzebie stosowania rozwiązań w zakresie energii odnawialnej.

Staram się, jak mogę, unikać uciekania się do energii polaanrtes: ogrzewam się drewnem i toczę w oleju z recyklingu. Zmodernizuję swoje pojazdy, ale nadal potrzebuję porady.

Napisałem trochę o PMC EVOLUTION, ale właśnie się dowiedziałem forum zorganizował to Christophe (którego wcześniej śledziłem), mówiąc o dopingu do wody. Poza tym cieszę się, że mogę znaleźć innych członków PMC EVOLUTION w tej sprawie forum.

Jestem w trakcie przywracania starego NISSAN PATROL 3L3TD, który będzie działał na oleju z recyklingu + dopingu do wody (w trakcie badań).

Celem jest oczyszczenie mojego 4x4 i uczynienie go pojazdem demonstracyjnym dla żądających go procesorów 4x4. ... i mogę zagwarantować, że w świecie 4x4 jest wielu ekologów, którzy są „zawstydzeni” zanieczyszczeniem i którzy byliby gotowi podjąć wysiłek przywrócenia wizerunku tego niepopularnego środowiska.

Wkrótce
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 287