Nowi rodzice: rzeczy 20 uniknąć z dzieckiem :)

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Nowi rodzice: rzeczy 20 uniknąć z dzieckiem :)




przez Christophe » 03/02/15, 22:56

Trochę humoru rodzicielskiego:

Obraz
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 03/02/15, 23:38

Pachnie życiem! Ile lat ma teraz twoje dziecko?

Ze swojej strony, kiedy odwiedzam małe dziecko, daję jej prezent, bardzo miły prezent ...



nic mnie to nie kosztuje ...



ale to pozwoli mu uniknąć wielu rozczarowań później!


Ten prezent to magiczne słowo



małe trzyliterowe słowo,




których musisz umieć mądrze używać,




ale bez słabości!



To małe magiczne słowo to:



NIE!
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 04/02/15, 10:34

Słoń napisał:Pachnie życiem! Ile lat ma teraz twoje dziecko?


Trwa 5 lat ... 5 lat, których tak naprawdę nie widziałem ... 5 lat, w tym 4 lata kuchni, depresja, wszelkiego rodzaju problemy po separacji ...

Poza tym jest świetny pod każdym względem (w wieku 3 lat powiedział mi o amoniaku w siusiu ... wooow!) ...

Nie mogę się doczekać następnego (wciąż musimy znaleźć matkę lol)!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643




przez Macro » 23/02/15, 11:59

Nasze dzieci mają teraz 18 i 15 lat ... I mogę cię zagwarantować ... Że nie możemy rozluźniać czujności ... Nie, to już nie jest przydatne, kopnięcie w serce .. n „ma zastosowanie tylko dla tego, kto go daje, nawet jeśli już się nie relaksuje, zawsze wykonuje małe ćwiczenia fizyczne ... : Mrgreen: Nigdy więcej pieluszek, moczenie nocne, butelek ... prezerwatyw, piwa, zmanipulowanych mobów ...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 23/02/15, 12:40

Moje są odpowiednio 26 i 27,5 ....

Udało się.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643




przez Macro » 23/02/15, 13:25

Nie mam na co narzekać ... To wciąż dobre elementy (kiedy znasz ojca, nadal widać, że ludzkość się rozwija) : Mrgreen:

A kiedy mają wieczór „warsztatowy” w sąsiednim garażu, oni i ich znajomi są dość dyskretni ... Nic nie słyszałem, gdy szli spać w nocy z soboty na niedzielę ... ca na dywanie przy wejściu do domu (mam tylko jedną parę: Crocsy) ... Wszyscy spali w jednym pokoju ... (małe rozmiary to dziewczynki) .. . Żadnego zapachu ani nieprzyjemnych niedopałków w warsztacie, znalazłem 2 pełne Heinekeny na opakowaniu po 10 .. Z drugiej strony, nie ma już śladów gumowego śmiecia Haribo (jestem uzależniony od kipików), które mają połknął wszystko ...
Obraz

Kosztowało mnie jeszcze 4 bagietki na śniadanie ... Zjada młodych dorosłych ...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 23/02/15, 15:35

W rzeczywistości zapomniałem powiedzieć: NIE, kiedy są mali.

Po tym nadal musisz wyjaśnić, dlaczego (więc masz dobry powód) : Mrgreen:
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 495